Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Taaaaa, spokojny, a kto tam ostatnio merca przy 200 km/h pobierał Spokojny Człowieku ? :decayed:

A dałbyś się zrobić przez diesla wracając z programu:grin: Siła wyższa:kox: Potem pisałby po forach że nie dało mu rady S4 a jak to tak:doh:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hawk, jak mawiali indianie...

Howgh :naughty:

Opublikowano

E to jak dwie nagaro eSy mają spota, to ja spadam :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Moskal już jedzie do maka:grin:

Opublikowano

Looz gracjan bez zbędnej napinki, dbasz o auto to w porządku, ale medik ewentualnie mógłby na nerwy coś przepisać :-)

Opublikowano
  • Autor

Nikt się nie napina, tak jak mówisz loooz:wink:

A do medika uderzę jak dojdę do wniosku że coś potrzebuje:decayed:

Opublikowano

Działałeś już tymi pastami menzerny? tak się zastanawiam czy nie kupić błotnika do audi i na nim trenować :)

Opublikowano
Działałeś już tymi pastami menzerny? tak się zastanawiam czy nie kupić błotnika do audi i na nim trenować :)

lepsza maska:wink:

Opublikowano
  • Autor
Działałeś już tymi pastami menzerny? tak się zastanawiam czy nie kupić błotnika do audi i na nim trenować :)

Nic jeszcze nie działałem, w sobotę mam w planie zanieść wszystkie kosmetyki do garażu i coś spróbować, mam jeden błotnik z peżota, spróbuje na nim a potem na złom:decayed:

Tak jak Tomasz pisze, najlepiej mieć jakąś maskę albo chociaż drzwi :)

Opublikowano
mam jeden błotnik z peżota, spróbuje na nim a potem na złom:decayed:

żabojady mają miękki lakier, więc tym bardziej będzie pole do popisu:wink:

A działałeś już coś z tym megsem do alu i chromów?

Opublikowano
  • Autor

Michał, jeszcze nic, ta pogoda już mnie fkurwia :kwasny: w sobotę chce mieć dzień garażowy i wtedy coś napiszę.

A co do błotnika to nie wiem co z niego wyjdzie, przód trochę pogięty i kolor biały, jutro jadę jeszcze w 2 miejsca, może uda się zorganizować jakiś element:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Wpadły dwa "mega" mody:decayed:

Led w rejestracji:

20120321_122231_Kopiowanie.jpg 20120321_123703_Kopiowanie.jpg 20120321_123719_Kopiowanie.jpg

Słupki w połysku z polifta - dzięki Krycha:hi:

20120321_135402_Kopiowanie.jpg 20120321_135450_Kopiowanie.jpg 20120321_135502_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

git ale nie lepiej było dać słupki w carbonie ???

Opublikowano
  • Autor

Miałem i mi się znudziły:decayed:

Opublikowano
git ale nie lepiej było dać słupki w carbonie ???

w tym pseudo carbonie 3M ? :polew:

Opublikowano

Grubo lecisz z modami Gracjan :bag:

To jakie słupki są w serii ? Bo ja mam właśnie taki połysk.

Opublikowano
Grubo lecisz z modami Gracjan :bag:

To jakie słupki są w serii ? Bo ja mam właśnie taki połysk.

w polifcie sa
Opublikowano
  • Autor

W przedlifcie są matowe:thumbdown:

Opublikowano

O to ja miałem przyrezane auto jak kupiłem. :naughty:

Może by teraz w tym temacie śmietnik zrobić jak u Moskala.

Wsumie też eSka i kolor ten sam :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.