Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Gracjan to jeszcze silnik umyjesz i zabieram ją do siebie na wychowanie. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Silnika na pewno nie poleję wodą:decayed: Jedynie tylko ile się da szmatka + APC + pędzelek:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę "przyczyściłem" pod maską, bez szału :thumbdown:

DSC_0210_Kopiowanie.jpg DSC_0211_Kopiowanie.jpg DSC_0212_Kopiowanie.jpg DSC_0213_Kopiowanie.jpg DSC_0215_Kopiowanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz osłone pod silnikiem ???

Od roku nie mam, leży za garażem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że się poddałeś z korektą i wysprzedałeś wsio:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto idzie do Rise and Shine:wink:

firma cacy, ale zero satysfakcji własnej pracy:kwasny:, korekta wieki nie wytrzyma i potem znów płacić a tak sam mogłeś ogarnąć, ale ważne że próbowałeś:wink: i cieszę się są takie osoby jak Ty co dbają więcej niż inni o auto:banan:, ponoć medik dopłaca 50% za korektę?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, myślałem że będzie łatwiej, w tym wszystkim baaaardzo duże znaczenie ma doświadczenie którego ja nie mam i wyszło a wyszło a ryzykować na siłę żeby coś udowodnić nie chcę:wink: Jak auto po 14 latach ma lakier w takim stanie w jakim ma a było myte przez poprzednich właścicieli pewnie jak większość aut ( ludnik, wiadro z 3l wody i koszula flanelowa jako gąbka ) więc jak ja będę mył furę tak jak się powinno to wytrzyma dość długo:kox:

Auto jest moim oczkiem w głowie i szkoda było by mi coś zepsuć z własnej głupoty:doh: Są zadania które lepiej powierzyć profesjonalistom:dancing:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbyś wyjątkowo się postarać by coś zniszczyć :whistling:, poproś chłopaków niech zrobią relację na forum KA:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach będę chciał uderzyć do nich, podobno z terminami nie ma tragedii :)

Poproszę żeby w miarę możliwości cykali fotki i jak mają chęć to wrzucą relację na KA a jak nie to niech tylko zdjęcia zgrają a sam coś powrzucam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach będę chciał uderzyć do nich, podobno z terminami nie ma tragedii :)

Poproszę żeby w miarę możliwości cykali fotki i jak mają chęć to wrzucą relację na KA a jak nie to niech tylko zdjęcia zgrają a sam coś powrzucam :)

:banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo pewnie ma na myśli miejsca takiej jak front wlewu płynu spryskiwacza że jest jeszcze brudny:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

Misiu.. pamiętaj, że naklejenie kawałka włókna i pokrycie go żywicą to nie jest może silnie trudne..ale całą robotę robi lakierowanie i polerowanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak

Misiu.. pamiętaj, że naklejenie kawałka włókna i pokrycie go żywicą to nie jest może silnie trudne..ale całą robotę robi lakierowanie i polerowanie :wink:

luźna guma :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się tego już wyczyścić, to jakiś zaschnięty klej, chyba kropelka :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...