Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wariat:kox: oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu:decayed: Ale zamiasta pucować auto byś sie do matury pouczył:decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lubie oglądać to auto :decayed:

a tym big applem to aż u mnie w biurze zapachniało jak zobaczyłem foto

Opublikowano

Gracjan niszczy mnie ta esa :thumbup1: :thumbup1:

a powiedz mi bo sie już pare razy miałem pytać jak patent z folią na amorach na zimę? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan niszczy mnie ta esa :thumbup1: :thumbup1:

a powiedz mi bo sie już pare razy miałem pytać jak patent z folią na amorach na zimę? :decayed:

Odnośnie folii to szczerze negatywnych skutków nie zauważyłem, nakrętki można było ruszyć bez problemu, nie wiem jakby to wyglądało jakby folii nie było ale jako że gwint z nierdzewki chyba też nie powinno być problemów, na tą zimę nic z gwintem nie robię:decayed:

Opublikowano

U mnie nie były gwinty niczym zabezpieczone a mam ss i przód szedł ciężko ale z tyłem nie było problemów, pratycznie w palcach:wink:

Opublikowano

jest piekna :)

Opublikowano

Gracjan te gumowe dywaniki:decayed:

Opublikowano
  • Autor
jak nófka - Salonófka :decayed: już czystszy chyba byc nie może... :decayed:

Może, może:decayed:

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:47 ----------

Gracjan te gumowe dywaniki:decayed:

Będzie zmiana, spokojnie :) Tylko muszę dorwać jakieś takie żeby pasowały jak ORI :)

-

Opublikowano

a poźniej się wszyscy dziwią że formu nie działa jak na każdej stronie zdjęcia :D

wygląda przeciętnie heheheh

ile korekta lakieru?

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

a poźniej się wszyscy dziwią że formu nie działa jak na każdej stronie zdjęcia :D

wygląda przeciętnie heheheh

ile korekta lakieru?

Opublikowano
  • Autor
a poźniej się wszyscy dziwią że formu nie działa jak na każdej stronie zdjęcia :D

wygląda przeciętnie heheheh

ile korekta lakieru?

---------- Post dopisany at 11:48 ---------- Poprzedni post napisany at 11:48 ----------

a poźniej się wszyscy dziwią że formu nie działa jak na każdej stronie zdjęcia :D

wygląda przeciętnie heheheh

ile korekta lakieru?

Wysyłasz podwójne posty to nie działa:grin:

A korekta lakieru 650zł :wink:

Opublikowano

za kazdym razem jak ogladam foty to :slina::slina:

Opublikowano

Nie wiem dlaczego wysyłają się podwójne. Nie tylko ja mam taki problem.

A co wchodzi w tą cene? sama polerka?

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Nie wiem dlaczego wysyłają się podwójne. Nie tylko ja mam taki problem.

A co wchodzi w tą cene? sama polerka?

Opublikowano
  • Autor
Nie wiem dlaczego wysyłają się podwójne. Nie tylko ja mam taki problem.

A co wchodzi w tą cene? sama polerka?

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:04 ----------

Nie wiem dlaczego wysyłają się podwójne. Nie tylko ja mam taki problem.

A co wchodzi w tą cene? sama polerka?

Przygotowanie do korekty: mycie, usuwanie smoły, zabrudzeń metalicznych, glinka, korekta lakieru no i zabezpieczenie na koniec woskiem.

Opublikowano

jak zawsze wygląda za***iście

Opublikowano

znalazłem skazę na tym diamencie :decayed: i założę się, że Gacjana to wqrwia niesamowicie:kox::decayed:

2d62221a6e75a960med.jpg

auto jest mega fajne i zazdroszczę tobie cierpliwości :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wnęka nieskazitelnie czysta :decayed: Pewnie chodzi ci o to coś na tej gumie w której przewody idą, niestety, ktoś to jakimś silikonem wysmarował, trzeba będzie się tego pozbyć :wink:

---------- Post dopisany 03-05-2012 at 12:40 ---------- Poprzedni post napisany 30-04-2012 at 15:31 ----------

Auto zawitało do Rise&Shine na korektę lakieru :dancing:

W niedzielę odbiór:decayed:

-

Opublikowano

to zostało coś lakieru do zrywania?:)

Opublikowano
  • Autor

Ta, coś tam zostało :wink:

Adam z R&S powiedział że nie ma najgorzej z lakierem i będzie spoko :jerk:

Opublikowano

a zrobią chłopaki jakieś fotostory?:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.