Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wystarczy przejechać się na pseudo bezdotykową myjkę karchera ze szczotą..ja dzięki temu dorobiłem się takich wyjebanych swirli :facepalm::facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Jak ty go będzisz mył po tych zabiegach??

Tak jak do tej pory :naughty:

Najpierw prewash, potem mycie właściwe na 2 wiadra, wytarcie do sucha, potem dressingi i QD :wink:

Opublikowano

Gracjan, ogarnąłes hamulce ?

co było nie halo ?

Opublikowano
  • Autor
Gracjan, ogarnąłes hamulce ?

co było nie halo ?

Szczerze to nie wiem czy ogarnąłem, zdemontowałem koło i nic podejrzanego nie znalazłem... Poczekam jeszcze trochę, może na jakieś oporne klocki trafiłem i musi się jeszcze dotrzeć:thumbup1:

Opublikowano
Gracjan od kilkudziesięciu stron w twoim temacie są foty tylko z pielęgnacji lakieru, mycia różnego rodzaju preparatami i twój lakier tak wygląda ?:shock3:

http://images35.fotosik.pl/1357/533a24b7fbc9110fm.jpg

Myślicie że inne lakiery które się świecą na tych za***istych fotkach robionych z daleka od słońca z 5 warstwami wosku wyglądają lepiej?

Umyjcie dokładnie auto, zastosujcie glinkę, przetrzyjcie IPA i podstawcie z odległości pół metra lampę a założę się że powiecie "ja pier..."

Niestety, 90% aut posiada takie rysy

ale te inne auta nie były od tylu miesięcy tak pielęgnowane jak auto od Gracjana, i to mnie tak dziwi. tyle pucowania, glinkowania, mycia drogimi specyfikami, a lakier wygląda jak po myjce automatycznej....

Opublikowano
  • Autor

Niestety Arek, ale glinką rys nie usuniesz, potrzebna korekta lakieru której nie robiłem :wink:

Opublikowano

a polerowałeś lakier?

Opublikowano
a polerowałeś lakier?

ręcznie to nie polerowanie, raczej głaskanie lakieru, zwłaszcza jeśli chodzi o grupę VAG:wink:

Chłopaki z R&S przed korektą pewnie dobrze oczyścili lakier z wszelkiego rodzaju wypełniaczy i stąd ten efekt - wcześniej rysy mogły być po prostu zamaskowane.

Opublikowano
  • Autor
a polerowałeś lakier?

ręcznie to nie polerowanie, raczej głaskanie lakieru, zwłaszcza jeśli chodzi o grupę VAG:wink:

Chłopaki z R&S przed korektą pewnie dobrze oczyścili lakier z wszelkiego rodzaju wypełniaczy i stąd ten efekt - wcześniej rysy mogły być po prostu zamaskowane.

Dokładnie tak jak pisze Michał, miałem ze 2 podejścia ręcznie, ale to nie robota.

Opublikowano

ty będziesz kiedyś to auto sprzedawał ? :decayed:

Opublikowano

ja kupie z miejca :naughty::decayed:....

Opublikowano

Tak naprawdę, każe auto smalcowanie i dmuchane tak wygląda, Wystarczy ściągnąć tłusty wosk, który maskuje te wszystkie drobne swirle i inne ryski. A efekt będzie taki sam jak u Gracka. Dlatego auto świeci się tak po każdym woskowaniu, ponieważ większość rys zostaje wypełniona.

Opublikowano
  • Autor
ty będziesz kiedyś to auto sprzedawał ? :decayed:

Się okaże:kox:

ja kupie z miejca :naughty::decayed:....

Kolejny do kolejki:whistling: Jak będę sprzedawał to chyba zrobię licytację i kto da więcej ten bierze :naughty:

Opublikowano

też spróbuję zalicytować :naughty: ale tą gumę w drzwiach musisz wymienić :decayed:

Opublikowano

rzadko jestem w dziale b5 ale ta s4 :slina: kolor jest :kox: wybor felg :kox: gleba tez odpowiednia,no nie mam sie do czego przyczepic :kwasny::grin:

Opublikowano

odebrałeś?

Opublikowano
odebrałeś?

pewnie chłopaki upalają i termin odbioru przesunie się na środę:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jestem umówiony na godzinę 17.00:jerk:

Opublikowano

Wczoraj przy okazju mycia ogladalem swoja i efekt podobny. juz sie nie moge doczekac az zrobie swoja

Opublikowano
  • Autor

Jak odbiorę auto to mam w planie porobić kilka fotek więc wieczorem coś powinienem wrzucić :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.