Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

własnie o to mi chodziło

mój Kolega na takim samym set-upie ma identyczne wyniki, tyle że w avancie

a pytam w jego imieniu

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
własnie o to mi chodziło

mój Kolega na takim samym set-upie ma identyczne wyniki, tyle że w avancie

a pytam w jego imieniu

Nie ma sprawy, jak coś to wal:wink: Żeby niżej zejść trzeba by na prawdę mega delikatnie obchodzić się z gazem:thumbup1:

Opublikowano

ostatnio jechałem moja padaką do Berlina predkosc pomiedzy 120 a 180

średnia wyszła mi 9.2l/100km ale gdzie mi tam do eS-y :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

No 1.8T też nie jest "miszczem" jeśli chodzi o oszczędności w paliwie... Każde auto swoje łyknie... Moje 1.6 po mieście 9-10l na 18" i 8-9l na zimowych 16" a jakie osiągi zapewnia takie 1.6:facepalm:

Opublikowano

z tym że mój złom ma prawie 240kM

Opublikowano
  • Autor
z tym że mój złom ma prawie 240kM

No to tym bardziej, tyle koniuf już trochę pije:wink:

Opublikowano
z tym że mój złom ma prawie 240kM

Pokaż wykres :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj był czas na drugą stronę:

DSC_0308_Kopiowanie.jpg

DSC_0310_Kopiowanie.jpg

No i naklejka zniknęła ;)

DSC_0314_Kopiowanie.jpg

DSC_0315_Kopiowanie.jpg

Jutro pierwsze mycie po korekcie, ciekawe jak kropelki po Mirage :-]

Opublikowano

hahah co Ty tam chcesz myć?:facepalm::decayed:

Opublikowano

On już się nie może doczekać kropelkowania:grin:

Opublikowano

a gdzie folia na gwincie? :D

Opublikowano
własnie o to mi chodziło

mój Kolega na takim samym set-upie ma identyczne wyniki, tyle że w avancie

a pytam w jego imieniu

A to spodziewałes sie innych wyników ??? inny wynik moze byc tylko w przypadku gdy jest cos zjebane , w zdrowej esie srednia to 12,5

Opublikowano

Inne wyniki ma tylko Buba :grin:

Opublikowano

nie mogłeś tego dziadostwa pomalowac przed montażem ?

---------- Post dopisany at 17:54 ---------- Poprzedni post napisany at 17:51 ----------

własnie o to mi chodziło

mój Kolega na takim samym set-upie ma identyczne wyniki, tyle że w avancie

a pytam w jego imieniu

A to spodziewałes sie innych wyników ??? inny wynik moze byc tylko w przypadku gdy jest cos zjebane , w zdrowej esie srednia to 12,5

Moskal, na łeb Ci ktoś nadepnął, czy stara Ci nie daje ????

pytałem z ciekawosci, bo wydawało mi sie ze Kolo ściemnia, ale jak widac nie

Opublikowano
DSC_0314_Kopiowanie.jpg

Pięknie się błyszczy :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::banan::banan::banan:

Inne wyniki ma tylko Buba :grin:

Buba ma mniejsze spalanie niż AFN po programie :grin:

Opublikowano

ssijcie :) wszyscy

Opublikowano

Pięknie się błyszczy :naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::naughty::banan::banan::banan:

/QUOTE]

no lakierek wygląda mega teraz:wink:, już widzę minę Gracjana, jak sie ktoś oprze o wóz:grin:

Opublikowano

fotka którą zacytował Ragga - mistrzostwo:slina::kox:

Gracjan a jakie były komplikacje przy korekcie, bo coś wspominałeś?

Opublikowano
  • Autor

W słońcu na żywo jest miazga :kox:

Nie ma mowy żeby się ktoś o auto oparł czy dotknął zakurzony lakier :whistling:

Z tego co mi Adam mówił to mały problem był z finishem ale potem już łatwo poszło:naughty:

Opublikowano
ssijcie :) wszyscy

Ryszard eko drajwer :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.