Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a tak szczerze to nie ma różnicy :D

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
DSC_0245_Kopiowanie.jpg

poczekam jeszcze na jutrzejsze fotki, ale na tą chwilę jak dla mnie to to najfajniejsze jest :decayed:

Opublikowano

kto wyśle mi 1kg Michałków ma 1sze miejsce w maju :polew:

Opublikowano
kto wyśle mi 1kg Michałków ma 1sze miejsce w maju :polew:

to za te 5kg ode mnie powinienem być chyba sam na kwietniowej stronie:polew:

Opublikowano

Michał cicho, miało się nie wydać :decayed: EOT

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się cyknąć kilka zdjęć w słońcu ;)

DSC_0270_Kopiowanie.jpg

DSC_0271_Kopiowanie.jpg

DSC_0274_Kopiowanie.jpg

DSC_0275_Kopiowanie.jpg

DSC_0276_Kopiowanie.jpg

DSC_0277_Kopiowanie.jpg

DSC_0278_Kopiowanie.jpg

DSC_0279_Kopiowanie.jpg

DSC_0280_Kopiowanie.jpg

DSC_0283_Kopiowanie.jpg

DSC_0284_Kopiowanie.jpg

DSC_0286_Kopiowanie.jpg

DSC_0288_Kopiowanie.jpg

DSC_0289_Kopiowanie.jpg

DSC_0292_Kopiowanie.jpg

DSC_0294_Kopiowanie.jpg

Zabrałem się też za pomalowanie części tarczy, w tym pomógł cynk :-]

DSC_0296_Kopiowanie.jpg

DSC_0298_Kopiowanie.jpg

W bagażniku zainstalowany nowy moduł LED ;)

DSC_0305_Kopiowanie.jpg

A na koniec już śruby kół wykąpane w kwasie i pomalowane :)

DSC_0307_Kopiowanie.jpg

Oprócz tego odkurzanie, plastiki ( APC + PB Natural Look ), pedały ( APC + 303 ) , dywaniki ( APC + 303 ) ;)

Na tym zakończyłem dzień :wink:

Opublikowano
Udało mi się cyknąć kilka zdjęć w słońcu ;)

http://s16.postimage.org/e602xetl1/DSC_0270_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/5p5608e9x/DSC_0271_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/nhqq83vid/DSC_0274_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/qr55ekjlx/DSC_0275_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/6z2zfa81x/DSC_0276_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/q6q4bvqdh/DSC_0277_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/e64ob5iyt/DSC_0278_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/oud0nqibp/DSC_0279_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/hgxmory9x/DSC_0280_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/ilrou5kqt/DSC_0283_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/fhh0xd3yd/DSC_0284_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/6nq4g9gzp/DSC_0286_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/qwdi1zgat/DSC_0288_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/7sk6ln3gl/DSC_0289_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/75pv9uvyd/DSC_0292_Kopiowanie.jpg

http://s16.postimage.org/gg1zde6o5/DSC_0294_Kopiowanie.jpg

Zabrałem się też za pomalowanie części tarczy, w tym pomógł cynk :-]

http://s18.postimage.org/hpuabqv51/DSC_0296_Kopiowanie.jpg

http://s18.postimage.org/6sxk0pxr9/DSC_0298_Kopiowanie.jpg

W bagażniku zainstalowany nowy moduł LED ;)

http://s18.postimage.org/twy0tb12d/DSC_0305_Kopiowanie.jpg

A na koniec już śruby kół wykąpane w kwasie i pomalowane :)

http://s18.postimage.org/4s70fw1lx/DSC_0307_Kopiowanie.jpg

Oprócz tego odkurzanie, plastiki ( APC + PB Natural Look ), pedały ( APC + 303 ) , dywaniki ( APC + 303 ) ;)

Na tym zakończyłem dzień :wink:

:slina::slina: malina !!

Opublikowano

na tych fotach już widać efekt:thumbup1:

Opublikowano

to wysyłaj foto do kalendarza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
to wysyłaj foto do kalendarza :decayed:

Według mnie żadne się nie nadaje :kwasny:

Opublikowano

no jak uważasz, przecież nikogo nie będę zmuszać :hi:

Opublikowano
no jak uważasz, przecież nikogo nie będę zmuszać :hi:

Jędrek Tysie przyznaj że o te cuksy Ci chodzi:grin:

Gracjan wg mnie to jest spoko, tylko w PSie delikatnie klimat poprawić:wink:

DSC_0252_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

Jędrek Tysie przyznaj że o te cuksy Ci chodzi:grin:

no co... lubię Michałki :decayed:

Opublikowano
  • Autor

No to wysyłam, przekonaliście mnie:decayed:

Ale najpierw PW do Michała :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Jędrek Tysie przyznaj że o te cuksy Ci chodzi:grin:

no co... lubię Michałki :decayed:

U mnie michałków od zaebania, zapraszam:wink:

-

Opublikowano

5kg DHL'em i masz 1sze miejsce :decayed:

Opublikowano
No to wysyłam, przekonaliście mnie:decayed:

Ale najpierw PW do Michała :grin:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

Jędrek Tysie przyznaj że o te cuksy Ci chodzi:grin:

no co... lubię Michałki :decayed:

U mnie michałków od zaebania, zapraszam:wink:

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

Jędrek Tysie przyznaj że o te cuksy Ci chodzi:grin:

no co... lubię Michałki :decayed:

U mnie michałków od zaebania, zapraszam:wink:

jakbyś podjechał na tą miejscówkę w słoneczny dzień z niebieskim niebem, to byłaby bajka:wink:

Opublikowano
  • Autor

Fotoszop pomoże:polew:

jedrekx, dawaj adres na PW, jutro wysyłam:grin:

Opublikowano

Gracjan, z ciekawosci pytam

ile teraz po programie pali Ci Twój grzmot ????

Opublikowano
  • Autor
Gracja, z ciekawosci pytam

ile teraz po programie pali Ci Twój grzmot ????

Miasto, tak jak wszyscy, momentami trochę szybciej około 14-15l, niżej nie zejdę... Trasa 130-160km/h - 11- 12l. I tu i tu około 1l więcej niż przed programem, ale szczerze, nie żałuję:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.