Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Mają jakieś fotki cykać :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ja graty zamówiłem, zostało mi jeszcze pad do polerki kupić i mleczko. będzie ogień :)

Opublikowano
  • Autor
ja graty zamówiłem, zostało mi jeszcze pad do polerki kupić i mleczko. będzie ogień :)

No to kupuj i działaj :wink: Powodzenia :naughty:

Opublikowano

Buba czym będziesz działał? Bo przy Twoim kolorze jest pole do popisu:naughty:

Opublikowano

Gracek..opróżnij skrzynkę i wyślij mi numer tel do siebie.

Buba czym będziesz działał?

Buba jest twardy i działa tylko dłonio :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gracek..opróżnij skrzynkę i wyślij mi numer tel do siebie.
Buba czym będziesz działał?

Buba jest twardy i działa tylko dłonio :decayed:

Skrzynka pusta, numer telefonu poleciał :wink:

Opublikowano
Buba czym będziesz działał? Bo przy Twoim kolorze jest pole do popisu:naughty:

zapytaj Gracjana bo ja sie nie znam :)

Po tylu latach przydałaby się polerka. Czekam aż kumpel wróci i będziemy działać. ja kupiłem tylko graty żeby dobrze umyć i później woskowanie.

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:18 ----------

Buba czym będziesz działał? Bo przy Twoim kolorze jest pole do popisu:naughty:

zapytaj Gracjana bo ja sie nie znam :)

Po tylu latach przydałaby się polerka. Czekam aż kumpel wróci i będziemy działać. ja kupiłem tylko graty żeby dobrze umyć i później woskowanie.

Opublikowano
  • Autor

Na razie z tego co pamiętam to Buba ma same graty do przygotowania lakieru do korekty i wosk, reszta miała być dobrana jak się okaże co ma kumpel żeby nie kupić tego samego :)

Opublikowano

mam nadzieje że jutro przyjdą to sprawdze czy faktycznie będą efekty po samym myciu

Opublikowano
  • Autor
mam nadzieje że jutro przyjdą to sprawdze czy faktycznie będą efekty po samym myciu

Staraj się nie myć w słońcu:wink:

---------- Post dopisany at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany at 14:34 ----------

Mam nadzieję że Adam się nie obrazi :decayed:

380731_405431476154092_136330826397493_1280980_9.jpg

Takie spy foto:jerk:

Opublikowano

dobrze się zapowiada:kox:

Opublikowano
  • Autor
dobrze się zapowiada:kox:

Bardzo dobrze:kox:

Opublikowano

Jak ty go będzisz mył po tych zabiegach??

Opublikowano

Gracjan od kilkudziesięciu stron w twoim temacie są foty tylko z pielęgnacji lakieru, mycia różnego rodzaju preparatami i twój lakier tak wygląda ?:shock3:

533a24b7fbc9110fm.jpg

Opublikowano

Gracjan pewnie przejechał błotnik papierem o gradacji 320 żeby chłopaki odczuli poziom wyzwania :grin:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan od kilkudziesięciu stron w twoim temacie są foty tylko z pielęgnacji lakieru, mycia różnego rodzaju preparatami i twój lakier tak wygląda ?:shock3:

http://images35.fotosik.pl/1357/533a24b7fbc9110fm.jpg

Życie cały czas zaskakuje, sam się zdziwiłem że aż tak ten lakier wyglądał:facepalm:

Opublikowano
Gracjan od kilkudziesięciu stron w twoim temacie są foty tylko z pielęgnacji lakieru, mycia różnego rodzaju preparatami i twój lakier tak wygląda ?:shock3:

http://images35.fotosik.pl/1357/533a24b7fbc9110fm.jpg

idę o dobrą flachę, że nasze lakiery są w podobnym, jeśli nie gorszym stanie:wink:

Opublikowano
Gracjan od kilkudziesięciu stron w twoim temacie są foty tylko z pielęgnacji lakieru, mycia różnego rodzaju preparatami i twój lakier tak wygląda ?:shock3:

http://images35.fotosik.pl/1357/533a24b7fbc9110fm.jpg

Myślicie że inne lakiery które się świecą na tych za***istych fotkach robionych z daleka od słońca z 5 warstwami wosku wyglądają lepiej?

Umyjcie dokładnie auto, zastosujcie glinkę, przetrzyjcie IPA i podstawcie z odległości pół metra lampę a założę się że powiecie "ja pier..."

Niestety, 90% aut posiada takie rysy

Opublikowano

ja obstawiam że przejechali papierem 300 i zrobili zdjęcia :)

Opublikowano
  • Autor

A ja zgadzam się z Puckiem, wszystkie niedoskonałości widać pod halogenem a to że auto jest czyste to nie znaczy że nie ma rys na nim :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.