Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tego auta nie kupicie, a i ciężko będzie znaleźć w podobnym stanie i na sprzedaż :naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz gdzie masz wysłać? o ile oczywiście autor się zgodzi (i bez jego sygnatury) :decayed:

Opublikowano
  • Autor
ciekawe ile by Gracjan za nią wołał :whistling:

Duuuużo :decayed:

Ależ pięknie utrzymana! I jaka szkoda że to nie RS...chyba bym podkupił wtedy :)

Też chciałbym RSa :naughty:

ciekawe ile by Gracjan za nią wołał :whistling:

Najbardziej by mu się licytacja opłacała, dużo osób widzę że zainteresowana tą B5 :)

Jak będę się pozbywał auta to będzie podana kwota poniżej której nie sprzedam, odpowiednia do stanu auta :wink:

tego auta nie kupicie, a i ciężko będzie znaleźć w podobnym stanie i na sprzedaż :naughty:

W polsce w takim stanie wydaje mi się że może być ciężko znaleźć auto na sprzedaż...

wiesz gdzie masz wysłać? o ile oczywiście autor się zgodzi (i bez jego sygnatury) :decayed:

Do tygodnia mam mieć wszystkie zdjęcia, będzie ich około 20 więc z tego coś się wybierze, poproszę o odpowiednie zdjęcie bez sygnatury itd i wyślemy :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jaki w niej jest przebieg? :wink:

153 tyś :wink:

Opublikowano

razy dwa :wink:

Opublikowano

auto piękne, naprawde super okaz, prawda jest taka że teraz wszyscy by chętnie kupowali, ale jak właściciel poda cene za taki egzemplarz to zobaczymy ilu będzie tak naprawdę zaintersowanych :wink::wink:

Opublikowano
  • Autor
razy dwa :wink:

Nie pisałbym czegoś czego nie jestem pewien :whistling:

auto piękne, naprawde super okaz, prawda jest taka że teraz wszyscy by chętnie kupowali, ale jak właściciel poda cene za taki egzemplarz to zobaczymy ilu będzie tak naprawdę zaintersowanych :wink::wink:

Pewnie będzie tak jak mówisz, liczę się z tym :wink:

Opublikowano

jestem pewien dlatego napisałem

innej mozliwosci nie ma

Opublikowano
  • Autor
ile cie kosztowalo w sumie podniesienie z fabrycznej mocy na 335 koni?

Podniesienie mocy to cena programu +- 2000zł ....

Opublikowano
jestem pewien dlatego napisałem

innej mozliwosci nie ma

a jednak są inne możliwości.....

Opublikowano

mam jego historie po Vin-ie.... :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jako że lakier odpowiada mi w 90% a żeby było lepiej trzeba by oddać kilka gratów do malowania...

Czas na wnętrze... A dokładnie operacja pranie :-]

Oto pacjent przed zabiegiem :thumbdown: aż wstyd pokazywać ...

DSC_0444_Kopiowanie.jpg

DSC_0445_Kopiowanie.jpg

DSC_0446_Kopiowanie.jpg

DSC_0447_Kopiowanie.jpg

Zaczynamy rozbierać...

DSC_0448_Kopiowanie.jpg

DSC_0449_Kopiowanie.jpg

DSC_0450_Kopiowanie.jpg

DSC_0451_Kopiowanie.jpg

DSC_0452_Kopiowanie.jpg

DSC_0453_Kopiowanie.jpg

Teraz czas na usunięcie smaru z dywanu i odkurzanie...

DSC_0454_Kopiowanie.jpg

DSC_0455_Kopiowanie.jpg

DSC_0456_Kopiowanie.jpg

Przyszła pora na dywaniki...

DSC_0457_Kopiowanie.jpg

DSC_0458_Kopiowanie.jpg

DSC_0459_Kopiowanie.jpg

DSC_0460_Kopiowanie.jpg

DSC_0461_Kopiowanie.jpg

DSC_0462_Kopiowanie.jpg

DSC_0463_Kopiowanie.jpg

DSC_0464_Kopiowanie.jpg

DSC_0465_Kopiowanie.jpg

DSC_0466_Kopiowanie.jpg

DSC_0467_Kopiowanie.jpg

DSC_0468_Kopiowanie.jpg

DSC_0469_Kopiowanie.jpg

DSC_0470_Kopiowanie.jpg

DSC_0471_Kopiowanie.jpg

Dywanik kierowcy mnie nie powalił więc jutro kolejne pranie a jak nie będzie nic lepiej to trzeba szukać nowego :thumbdown:

Podłokietnik też "oberwał"...

DSC_0472_Kopiowanie.jpg

DSC_0473_Kopiowanie.jpg

Woda po dywanikach i podłokietniku... :shock:

DSC_0475_Kopiowanie.jpg

Czas na przednie fotele i siedzisko kanapy...

Fotel pasażera:

DSC_0474_Kopiowanie.jpg

DSC_0476_Kopiowanie.jpg

Siedzisko:

DSC_0477_Kopiowanie.jpg

DSC_0478_Kopiowanie.jpg

DSC_0479_Kopiowanie.jpg

Fotel kierowcy:

DSC_0482_Kopiowanie.jpg

DSC_0484_Kopiowanie.jpg

Niestety, alcantara ma najlepsze czasy za sobą...

DSC_0483_Kopiowanie.jpg

Woda z foteli i siedziska :shock:

DSC_0485_Kopiowanie.jpg

Jutro dalej :whistling:

Opublikowano

czyściutko:jerk:

Opublikowano
Jako że lakier odpowiada mi w 90% a żeby było lepiej trzeba by oddać kilka gratów do malowania...

Czas na wnętrze... A dokładnie operacja pranie :-]

Jutro dalej :whistling:

za***iście jest mieć za dużo czasu :thumbup1::whistling:

Opublikowano

Dokładnie :kox:

Opublikowano
  • Autor

Walki z praniem ciąg dalszy...

Prawy przód przed:

dsc0487kopiowaniew.jpg

Po:

dsc0488kopiowanie.jpg

Prawy tył przed:

dsc0490kopiowanie.jpg

Po:

dsc0491kopiowanie.jpg

Prawa strona oparcia po:

dsc0496kopiowanie.jpg

Prawa strona dywanu na "gotowo"

dsc0497kopiowanie.jpg

Tapicerka na drzwiach prawy przód przed:

dsc0499kopiowanie.jpg

Po:

dsc0498kopiowanie.jpg

Prawy tył przed:

dsc0500kopiowanie.jpg

Po:

dsc0501kopiowanie.jpg

Lewa strona oparcia po:

dsc0502kopiowanie.jpg

Lewy tył przed:

dsc0504kopiowanie.jpg

Po:

dsc0505kopiowanie.jpg

Lewy przód po:

dsc0507kopiowanie.jpg

Dywan na gotowo:

dsc0508kopiowanie.jpg

dsc0509kopiowanie.jpg

Tapicerka drzwi lewy tył przed:

dsc0510kopiowanie.jpg

Po:

dsc0511kopiowanie.jpg

Lewy przód przed:

dsc0512kopiowanie.jpg

Po:

dsc0513kopiowanie.jpg

Nieszczęsny dywanik :thumbdown:

Przed:

dsc0514kopiowanie.jpg

Po 2 kolejnych praniach, ogólnie 3 ...

dsc0516kopiowanie.jpg

Woda po wszystkim:

dsc0515kopiowanie.jpg

No i na koniec pedały - APC + AP 303

dsc0520kopiowanie.jpg

Jutro dresingi i skóra ;)

Opublikowano

Co zakupiłeś do mycia + konserwacji skóry?

Opublikowano
  • Autor
Co zakupiłeś do mycia + konserwacji skóry?

Gliptone GT11 i GT12 :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.