Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobrym wyjsciem to jest kupno RS6 C5 :decayed:

Dobrym dla kogoś kto zarabia dyche miesięcznie i jest kawalerem :decayed:

ktory kawalek kupowalby wielkiego avanta? :grin:

S6 C5 + 2.7 to dobra opcja, ale tylko z k04, bo 2.7 po sofcie jedzie jak zdrowie V8.

Tylko znajdź zdrowe v8 :decayed:

a6 c6

Trochę droga buda jak na zabawy ze swapami :grin:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 239 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Obiecana sesja :kox:

34801402.jpg

57074239.jpg

97942068.jpg

81563073.jpg

70818464.jpg

59452641.jpg

73595118.jpg

60581545.jpg

99587605.jpg

91092235.jpg

20611060.jpg

85759390.jpg

50847125.jpg

99046344.jpg

57622110.jpg

88627616.jpg

98777675.jpg

57146625.jpg

94307873.jpg

49795703.jpg

24443292.jpg

30572092.jpg

36980620.jpg

:naughty:

Oprócz tego graty lecą do raggi :decayed:

DSC_0540_Kopiowanie.jpg

DSC_0541_Kopiowanie.jpg

Opublikowano

powtórzę się... piękne foty:kox:

mogłeś trochę poczekać aż Ragga ogarnie temat i ustrzelić też coś ze środka:naughty:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ----------

podrzucę amerykanom:wink:

Opublikowano

Zdjecia w ruchu za***iste, natomiast reszta strasznie ruszona i mega nienaturalnie wyszlo.

Auto za to mega.

Tak jak lubie.Czystko,skromnie i z moca.:hi:

Opublikowano
  • Autor

Michał, nic straconego :decayed: Będą juz graty od raggi to na Allstarsie poproszę Maćka żeby cyknął z 2 fotki środka:wink:

Opublikowano

Wysłałeś zgłoszenie czy przed bramą się ustawiasz?:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Wysłałeś zgłoszenie czy przed bramą się ustawiasz?:naughty:

Wysłałem i przyszła pozytywna odpowiedź :decayed::decayed:

Opublikowano

uuuuuuuu no to już ekstraklasa:naughty::kox: gratuluję:kox:

w wojnie też startujesz?

Opublikowano
  • Autor
uuuuuuuu no to już ekstraklasa:naughty::kox: gratuluję:kox:

w wojnie też startujesz?

Podziękował :decayed:

Nie, w wojnie nie :wink:... Głównie to jadę miło spędzić sobotę, posiedzieć, pogadać, pooglądać co nie co... :kox:

Opublikowano

w ruchu fajne, reszta taka sztuczna troche:wink:

Opublikowano

Fotki miażdżą, fakt, niektóre strasznie sztuczne, ale i tak ładnie :)

Co tak zmieniasz rejestracje z SL na SE :D

Opublikowano
Fotki miażdżą, fakt, niektóre strasznie sztuczne, ale i tak ładnie :)

Co tak zmieniasz rejestracje z SL na SE :D

fotki rewelacja .. nie są sztuczne tylko to jest pył z wulkanu:)

Opublikowano

fotki z licznikiem super:wink:

Opublikowano

Klasa foty :kox: znając plany na rok 2013 nieciepliwością będe czekać :naughty: Wreszcie będzie tak jak lubię:kox:

Opublikowano
  • Autor
Klasa foty :kox: znając plany na rok 2013 nieciepliwością będe czekać :naughty: Wreszcie będzie tak jak lubię:kox:

Zobaczymy co uda się zwojować :kox:

A co do fotek to mi się podoba, są inne, nie wszyscy muszą mieć takie naturalne :decayed:

Opublikowano

Dobra sceneria, podsyłaj cos na kalendarz:kox:

Opublikowano
  • Autor
Dobra sceneria, podsyłaj cos na kalendarz:kox:

A można wysłać zdjęcie którego autorem jest kto inny ?

Opublikowano
znając plany na rok 2013 nieciepliwością będe czekać :naughty:

Zobaczymy co uda się zwojować :kox:

coś tam wymyślił na nowy rok?:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.