Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

u mnie 59-60 , zalezy jak stoi ^^ , mozna za***rdalać , wazne zeby sie nie uginała do dołu :whistling:

czyli co najwyzej po A2-ojce... albo krotkimi odcinkami, ale co to za fun :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba zmierzyć u siebie ale pewnie mniej jak 60 z przodu:kox:

aż z ciekawości dzisiaj zmierzyłem:wink: +/- 60:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 59-60 , zalezy jak stoi ^^ , mozna za***rdalać , wazne zeby sie nie uginała do dołu :whistling:

czyli co najwyzej po A2-ojce... albo krotkimi odcinkami, ale co to za fun :whistling:

nie ma tragedii Fly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz gwint, wiec mniej Ci sie fura ugina... ale i tak strach za***rdalac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pomocy kolegi udało się okleić przednie lampy...

dsc0448kopiowanie.jpg

dsc0449kopiowanien.jpg

dsc0450kopiowanie.jpg

Zdjęcia lipne bo w garażu... Na żywo ciekawie to wygląda :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma tak zrobione w Octavii i mówił że nie zauważył pogorszenia się światła, wydaje mi się że przy xenonie nie będzie dużej różnicy :wink: Tyle co ja w nocy jadę to... można olać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką folią to robiłeś? Podoba mnie się to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folię ten kolega załatwiał ale według mnie jest to dokładnie coś takiego ( też to jest jasna czarna ):

Folia JASNA CZARNA do LAMP PRZEDNICH 100x25cm !!! (2543532359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak " ster" wróci na swoje miejsce to cyknę zdjęcia w słońcu bo tu niewiele widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folię ten kolega załatwiał ale według mnie jest to dokładnie coś takiego ( też to jest jasna czarna ):

Folia JASNA CZARNA do LAMP PRZEDNICH 100x25cm !!! (2543532359) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

jak " ster" wróci na swoje miejsce to cyknę zdjęcia w słońcu bo tu niewiele widać :wink:

Gdybym swoje usy okleił :eusathink: fajne są, to bym je tym zabezpieczył troche przed tymi komarami i muszyskami co mi się rozbijają przy mojej "normalnej jeździe"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się na żywo to baaardzo podoba, zobaczymy jak na dłuższą metę :decayed: Fajny mod bo możesz się go pozbyć w jakieś 10 sekund jak ci się znudzi :grin:

Zostaje jeszcze okleić boczne kierunki i zobaczyć jak to pasuje do ramki grilla i może ją też okleić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na żółto halo i kierunki, ale kolorystycznie nie pasuje to USów, dlatego może tą okleje wszystko, bo z tyłu mam założone w sumie też ciemne lampy, bo przedlifty, więc zgadzało by się w całości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem efektu na żywo tych lamp, ale będę miał okazję zobaczyć na zlocie mapeta, bo widzę że się dostałeś :wink:

Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem efektu na żywo tych lamp, ale będę miał okazję zobaczyć na zlocie mapeta, bo widzę że się dostałeś :wink:

Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety :thumbdown:

oh shit... :kwasny: szkoda, ja dzisiaj się dowiedziałem że się dostałem... liczyłem że obejrzę Twoją eSkę... :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem efektu na żywo tych lamp, ale będę miał okazję zobaczyć na zlocie mapeta, bo widzę że się dostałeś :wink:

Na zlot Mapeta raczej nie uda mi się dotrzeć niestety :thumbdown:

oh shit... :kwasny: szkoda, ja dzisiaj się dowiedziałem że się dostałem... liczyłem że obejrzę Twoją eSkę... :jerk:

Wyskoczyła mi sprawa rodzinna akurat w sobotę z której na 99% nie uda mi się wykręcić a jazdę w niedziele uważam za bezsens...

Auto będzie można zobaczyć na allstarsie :kox: Jadę nawet jakby się paliło :grin:

---------- Post dopisany at 17:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ----------

Boczne kierunki zmienione na dymione :wink:

dsc0452kopiowanie.jpg

dsc0455kopiowanie.jpg

Zostaje jeszcze okleić ramkę grilla na czarno :wink:

---------- Post dopisany 16-08-2012 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-08-2012 at 17:30 ----------

Przyszły graty od Raggi :kox:

dsc0464kopiowanie.jpg

dsc0465kopiowanie.jpg

dsc0466kopiowanie.jpg

dsc0471kopiowanievqq.jpg

dsc0472kopiowanie.jpg

dsc0473kopiowanie.jpg

dsc0474kopiowanie.jpg

Fotki ciemnych lamp w dzień :wink:

dsc0467kopiowanie.jpg

dsc0468kopiowanie.jpg

dsc0469kopiowanie.jpg

dsc0475kopiowanie.jpg

dsc0476kopiowanie.jpg

Dzięki Ragga :drinks:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierownica magła bybyc cała pikowana, pozatym widac ile wysiłku kosztuje cie utrzymanie , gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...