Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Yyy Gracjan... Czemu lewy fotel masz w elektryce, a prawy w manualu? :co:

powód oczywisty...

Lewy dla komfortu w elektryce.. a prawy bez żeby zmniejszyć masę Autka:)

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Yyy Gracjan... Czemu lewy fotel masz w elektryce, a prawy w manualu? :co:

tez tak miałem w esce (przedlift) , ale jest rada : trzeba wsadzic RECARO i elektryka wtedy jest w obu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Wstępne przymiarki tego co może, jak mi się nic nie odmieni zagości w przyszłym sezonie... Oczywiście jak auto do tego czasu nie zmieni właściciela :decayed:

Dystans 15mm - robi się z tego 8,5Jx18 ET 20 :kox:

Tył teraz:

20120808121154kopiowani.jpg

20120808121231kopiowani.jpg

20120808121246kopiowani.jpg

Tył z dystansem:

20120808121946kopiowani.jpg

20120808122017kopiowani.jpg

20120808122032kopiowani.jpg

Lewa strona bez dystansu:

20120808122041kopiowani.jpg

Przód bez dystansu:

20120808123040kopiowani.jpg

20120808123058kopiowani.jpg

20120808123113kopiowani.jpg

Przód z dystansem:

20120808123632kopiowani.jpg

20120808123815kopiowani.jpg

20120808123831kopiowani.jpg

Na tych oponach raczej nie ma szans żeby nie zrobiło mi się body RS więc jak już to trzeba będzie pomyśleć może o 205/40 :whistling:

Z ciekawości zerknąłem " ile mam do ziemi "

20120808124524kopiowani.jpg

20120808124541kopiowani.jpg

20120808124659kopiowani.jpg

Z lewej strony wydech musi iść do poprawki bo jest niżej... śruba nawet nie weszła :thumbdown:

20120808124811kopiowani.jpg

Dzięki szafa za dystanse :wink:

Opublikowano

prócz opon będziesz musiał bankowo zrolować nadkola:wink:

Opublikowano
  • Autor
prócz opon będziesz musiał bankowo zrolować nadkola:wink:

No to na pewno :wink:

To na razie przymiarki, dzięki uprzejmości szafy który pożyczył dystanse, w przyszłym sezonie zobaczymy jak to wszystko się rozwinie :wink:

Opublikowano
prócz opon będziesz musiał bankowo zrolować nadkola:wink:
nie ma tekiej opcji przy 205, nawet przy 215 nie trzeba
Opublikowano
prócz opon będziesz musiał bankowo zrolować nadkola:wink:
nie ma tekiej opcji przy 205, nawet przy 215 nie trzeba

Z przodu trzeba, miałem przez chwile et32 i 215ke, albo auto stoi na pokaz i nie jeżdzi:wink: oczywiscie w zalezności od szerokosci felgi

Opublikowano
prócz opon będziesz musiał bankowo zrolować nadkola:wink:
nie ma tekiej opcji przy 205, nawet przy 215 nie trzeba

zależy od gleby:wink:

u mnie przy doładowanym aucie czasem z tyłu przytrze... 215/40 8J et33

Opublikowano
  • Autor

No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:

Opublikowano

Gracjan planujesz jaki rant na przyszły sezon?:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Felga zostaje, jedynie może coś z tymi oponami i dystansem pokombinuje :decayed:

Tak myślę teraz czy na allstars dokulałbym się na takim setupie :kox:

Opublikowano

mogłoby boleć:wink: S1-ka nie należy do elity drogowej zagłębia:decayed:

Opublikowano
  • Autor
mogłoby boleć:wink: S1-ka nie należy do elity drogowej zagłębia:decayed:

No właśnie ostatnimi czasy miałem przyjemność jechać S1 i jakoś tak nie do końca zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, więc zanim bym dojechał RS body pewne :decayed:

Tak więc, na ten sezon już nie nie robię a w przyszłym będziemy myśleć :naughty:

Opublikowano

widze ze w koncu idzie grube myslenie, tez bede chcial cos takiego zrobic tyle ze szerokoscią felgi:naughty: i odpowiednim ET

Opublikowano
  • Autor
widze ze w koncu idzie grube myslenie, tez bede chcial cos takiego zrobic tyle ze szerokoscią felgi:naughty: i odpowiednim ET

Dobrze że za myślenie nie trzeba płacić :decayed:

Opublikowano
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie
Opublikowano
  • Autor
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

No to przy 205/40 powinno być w miarę OK :wink:

Opublikowano
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

No to przy 205/40 powinno być w miarę OK :wink:

jak gwint zdrowy i twardy, to bedzie znośnie:wink:

Opublikowano
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

:polew:

wsio zależy od gleby mi przy 225 8j et 31, i jak ktoś siadzie z tyłu trze:wink:

Opublikowano
No więc przy ET20, 8,5J i oponie 225/40 będzie ostro trzeć :decayed:
tru tru, ale mi przy 215/40 8,5j i et20 przycieralo z jednaj strony ze wzgledu na pad amora, z drugiej przycieranie na bardzo akceptowalnym poziomie

:polew:

wsio zależy od gleby mi przy 225 8j et 31, i jak ktoś siadzie z tyłu trze:wink:

mam to samo, przy dwoch pasażerach przyciera, bez jeździ sie normalnie:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.