Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
kierownica magła bybyc cała pikowana, pozatym widac ile wysiłku kosztuje cie utrzymanie , gratulacje

Cała perforowana mi się wcale nie podoba... Już bym chyba wolał całą gładką :wink:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

niezle te lampy wygladaja, obszycie tez na +, na allstarsie sie obada na zywo

Opublikowano

Gracjan widzę że wszystkich inwestycjach w samochód trawnik cierpi. Kupił byś kosiarkę teraz:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan widzę że wszystkich inwestycjach w samochód trawnik cierpi. Kupił byś kosiarkę teraz:decayed:

Kiera była priorytetem :grin: Trawa nie zając nie ucieknie, jutro będzie dobry czas na nią :decayed:

Opublikowano

Wywal w koncu te ringi z zegarow... :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Wywal w koncu te ringi z zegarow... :whistling:

"Podoba mnie się to" :wink:

Opublikowano
Gracjan widzę że wszystkich inwestycjach w samochód trawnik cierpi. Kupił byś kosiarkę teraz:decayed:

trawa specjalnie taka duża by wyglądało na większą glebę:decayed:

Opublikowano
Gracjan widzę że wszystkich inwestycjach w samochód trawnik cierpi. Kupił byś kosiarkę teraz:decayed:

trawa specjalnie taka duża by wyglądało na większą glebę:decayed:

:naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
Mi się na żywo to baaardzo podoba, zobaczymy jak na dłuższą metę :decayed: Fajny mod bo możesz się go pozbyć w jakieś 10 sekund jak ci się znudzi :grin:

Zostaje jeszcze okleić boczne kierunki i zobaczyć jak to pasuje do ramki grilla i może ją też okleić :kox:

Ja mam ta folia oklejone halogeny kierunki i wsteczny i jest git, poszukaj w miescie u siebie hurtowni z foliami i kupisz za 15zl 100cmx100cm bo ja tak kupilem , dokladnie to sie nazywa folia witrazowa

Opublikowano

Wszystko super, tylko to radio pasuje jak świni homonto, siakieś jakieś ciemniejsze by sie przydało z niebieskim (tylko nie takim oczojebnym, tylko lekkim) podświetleniem, a co do ringów to najlepiej bylo by je obkleić czarną matową folią:decayed:

Opublikowano

Jest fajnie :good:

Opublikowano
  • Autor

Pytanie za 100 punktów:

Tak:

dsc0475kopiowanie.jpg

czy tak:

dsc0479kopiowaniec.jpg

Opublikowano

wszyscy będą za 2 ja jestem za 1:decayed:

Opublikowano

Ja również jestem za chromem:wink: z resztą juz mówiłem Ci spróbuj go w antracyt maznąć:wink: czarny gril pasuje do ciemnego nadwozia, w jasnym kolorze powieksza sie wizualnie grill, takie moje odczucia:wink:

Opublikowano
  • Autor

Albo czarny albo chrom :wink:

Tak kombinuje bo wydaje mi się że te ciemne lampy trochę się z tym chromem gryzą :decayed:

Opublikowano

z tymi ciemnymi lampami to mi jakos chrom bardziej pasuje,ale w czarnym tez jest dobrze,na zywo to inaczej wyglada,z fotek to chrom,myslales o zmianie lusterka prawego na duze?

Opublikowano

Chrom chyba bardziej pasuje do tego koloru :kox:

Tap Tap

Opublikowano
  • Autor

No to zostaje chrom :wink:

Dzięki za opinie:naughty:

Opublikowano

a ja myslałem że pytasz czy z krzywą maską czy nie jeździć :grin:

Opublikowano

Gracjan pytanko mam , dlaczego kopiujesz moją ese ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.