Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie chciałem napisać że za czysta ona nie jest na foto:decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 238,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
no właśnie chciałem napisać że za czysta ona nie jest na foto:decayed:

Powiedzmy że było średnio... Lakier w miarę, wczoraj woskowałem wiec dużo wody i syfu spłynęło, najgorzej nadkola :facepalm:

Opublikowano

Za co prawie dowod polecial?

Tap Tap

Opublikowano
  • Autor
Za co prawie dowod polecial?

Tap Tap

Jak zwykle... wydech :whistling: Dobrze że przyciemnionych lamp nie zauważył bo już na bank by nie odpuścił :thumbdown:

Opublikowano

Heh u nas nawet nie maja czym zmierzyc :P

Tap Tap

Opublikowano
  • Autor
Heh u nas nawet nie maja czym zmierzyc :P

Tap Tap

No ja trafiłem akurat na Ducato max wyposażone :thumbdown: Ale koniec końców gliniarz uwierzył że taki wydech mam tylko na zloty :polew:

Opublikowano

A co do hostess to moim zdaniem bardzo słabo w tym roku to wyglądało... "Czarna" robiła robotę od pasa w dół a blondi by się w tych szpilkach kilka razy na moich oczach wyebała :facepalm: Brakowało Anity i to fc**j....

eeee no nie gadaj, czarnej jak spodenki się wżynały to się rozpływałem...:naughty::naughty::slina:

Byłem tylko w sumie na nie całą godzinę, więc można powiedzieć że na chwilę:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No nie mówię że było słabo ale myślałem że będzie lepiej :decayed: Czarna dużo lepsza od tej drugiej :jerk:

Opublikowano
No nie mówię że było słabo ale myślałem że będzie lepiej :decayed:

bo żeś się naoglądał wcześniej jpegów:decayed:

Opublikowano

Gracek co to za A4 na polerowanych naleśnikach ?

20120822175824kopiowani.jpg

:naughty:

Opublikowano

Wchodząc do garażu dostajesz w ryj zapachem Wunder-Baumów? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wchodząc do garażu dostajesz w ryj zapachem Wunder-Baumów? :decayed:

A jak :grin:

Opublikowano
Wchodząc do garażu dostajesz w ryj zapachem Wunder-Baumów? :decayed:

A jak :grin:

Horor braciee, horrroooooooorr :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wchodząc do garażu dostajesz w ryj zapachem Wunder-Baumów? :decayed:

A jak :grin:

Horor braciee, horrroooooooorr :decayed:

Jaki horror :decayed: to już nic nie pachnie, tylko wisi dla "klimatu" :decayed:

Opublikowano

Myślałem, że co dwa tygodnie zmieniasz na nowe, bo to chyba coś koło tego czasu trzyma te Wunder-Baumy :eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Myślałem, że co dwa tygodnie zmieniasz na nowe, bo to chyba coś koło tego czasu trzyma te Wunder-Baumy :eusathink:

Czasami kupie jakiś jeden nowy ale na garaż 42m2 to za mało i wcale tego nie czuć :wink:

Opublikowano

No faktycznie, jak masz szczelny, to taka ilość co tam wisi by wystarczyła, ale jedna to faktycznie nie bardzo :decayed:

Opublikowano
  • Autor
No faktycznie, jak masz szczelny, to taka ilość co tam wisi by wystarczyła, ale jedna to faktycznie nie bardzo :decayed:

Aż tyle kupować nie będę, to już przegięcie :grin:

Opublikowano
et 20 8,5 i 225 opona--> będzie tarcie jak na tartaku:decayed:
palll lakier dzidzidziwko i płacz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.