Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Taki model panie, musi się drzeć :kox:

Kilka fotek z All Stars Tuning Weekend :decayed:

2ad1e44d.jpg

9c9c2f41.jpg

167f0239.jpg

229a9e57.jpg

594de3ad.jpg

19664640851128586488315.jpg

37870540851040253163858.jpg

62043440172594656028033.jpg

81671342.jpg

aaf8a4ce.jpg

ef670d20.jpg

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry zabieg z tymi wstecznymi, zdecydowanie bardziej agresywnie wygląda:thumbup1:

Opublikowano

też się znastanawiałem nad tą folią ale na czarnym to troche wiochą zalatuje. u ciebie jest git:wink:

Opublikowano
ale na czarnym to troche wiochą zalatuje

Chyba sie mylisz Ricardo :wink:

Opublikowano

nie wiem, moze jakbym zobaczyl na zywo to bym zmienil zdanie ale to tak jakbym lampy z przodu cale na czarno pomalowal. jakis kontrast musi byc

Opublikowano

Przejrzyj sobie galerie B5 , na bank trafisz czarna ese z czarnymi lampionami :wink:

Opublikowano

Gracjan, do kogo należy te Audi na Tarnogórskich tablicach? Nie widziałem jeszcze tego auta u siebie

Opublikowano
  • Autor
Gracjan, do kogo należy te Audi na Tarnogórskich tablicach? Nie widziałem jeszcze tego auta u siebie

Należy do tego faceta który przechodzi obok mojego auta na 7 zdjęciu, koszulka Vag Event 2012 :wink:Zabij mnie ale nie powiem ci jak on się nazywa bo nie wiem :decayed:

Opublikowano

Widziałem na ASTW... dobra esa ;)

Opublikowano

ładną masz ta Audiczke:kox::kox::kox:

Opublikowano

mistrz drugiego planu :decayed::decayed::decayed:

549673_403534736366846_1645785862_n.jpg

Opublikowano

Jest na czym oko zawiesić ;) Dobrze dopieszczoną masz tą Audi :wink:

Opublikowano

dobra jest widziałem kilka razy na żywo,mogłaby jeszcze tak lezec jak paszczur:naughty:

Opublikowano
  • Autor

Passek jest na ajrajdzie :decayed:

---------- Post dopisany 10-09-2012 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 04-09-2012 at 16:50 ----------

Kilka fotek znalezionych w necie ze spotu przy autostradzie A1 :decayed:

20110446110468058761217.jpg

21783241716031499861656.jpg

27152446596377010436413.jpg

dsc0122kopiowanie.jpg

:wink:

Opublikowano

Gracjan mam pytanko, montowałeś u siebie zbiorniczek poliftowy? miałeś taki jak w przedlifcie? chciałbym wsadzić do siebie poliftowy ale nie wiem co dokładnie trzeba uczynić? zmiana kostki?

Opublikowano
  • Autor

Zbiorniczek płynu chłodzącego ? Miałem cały czas taki, tylko że to już jest 3 ... :wink: Kostka jest owalna :wink:

Opublikowano

tak płynu chłodzącego, w przedliftowym podobno jest inna wtyczka i ciekawi mnie co tam trzeba zrobić, czy wtyczkę ciąć czy co? :o

Opublikowano
  • Autor

W przedlifcie jest chyba okrągła, pewnie wystarczy tylko kupić wtyczkę i polutować :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.