Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić :)

jakbyś chciał USA robić to mam czerwoną folię :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan powiedź mi dużo dało odświeżenie lakieru? Bo mam ten sam kolorek i przydał by się na nowy sezon taki zabieg. Jak cenowo to wygląda i gdzie bym takie coś mógł ogarnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić :)

jakbyś chciał USA robić to mam czerwoną folię :naughty:

Mam ledy z tyłu więc odpada, zrobię tak jak ma armi ;):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, komora to ciągle jedna klapa... Zawaliłem że nie była pucowana jak silnik był na zewnątrz no ale zima i -15 stopni nie zachęcały do tego.... A Karcherem niestety mył nie będę, szczerze się boję :wink:

Gracjan czym lecisz po korekcie?Achillesem?

MIja mi wlasnie prawie 2 miesiace od korekty i musze jutro odszczurzyc auto.

Narazie mam tylko reda i achillesa?Dobre polaczenie,czy zbyt scierny achilles?

Docelowo na zime wleci hdc i titanium.

Cały czas używałem Dodo Juice Lime Prime i byłem zadowolony, skończył się i mam teraz Achillesa, przy ostatnich zabawach z DA albo coś źle robiłem albo ten cleaner jakiś dziwny... Zostawiłem mgiełkę do spolerowania fibrą i musiałem trzeć jak głupi... Starałem się wypracować ile się da, 4 krople na pada, kawałek 40x40cm... Achilles więcje usuwa niż maskuje co jest na plus :wink:

Gracjan, jakie wymiary kupowałeś foli na lampy? 100x25 czy 100x50 brać, 2x przód i pasek wsteczny tył mam zamiar zrobić :)

Ja kupowałem duży kawałek chyba 100x150cm, jeszcze kolega chciał trochę :wink: Ja bym brał większy :wink:

Gracjan powiedź mi dużo dało odświeżenie lakieru? Bo mam ten sam kolorek i przydał by się na nowy sezon taki zabieg. Jak cenowo to wygląda i gdzie bym takie coś mógł ogarnąć?

Zdjęcia powinny wystarczyć :wink:

77555139.jpg

81026022g.jpg

Teraz na śląsku zostal Ci chyba tylko Mrclenaer, R&S zakończyło działalność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak cenowo taka korekta wychodzi? Bo mój lakier ostatnio trochę zaniedbany a na nowy sezon przydało by się odświeżyć :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak cenowo taka korekta wychodzi? Bo mój lakier ostatnio trochę zaniedbany a na nowy sezon przydało by się odświeżyć :jerk:

Przygotuj sobie 1000zł żeby nie było niespodzianki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł:eusathink:

Drogi nie drogi... Ile chcieli a na ilu skończyło jak się klient zdecydował to tez pewnie inna sprawa a jak 3/4 osób tylko pyta z ciekawości no to nie ma się co dziwić :wink:

Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze można się dogadać, oczywiście obie strony muszą być zdecydowane :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o to się można kłucić. Jest wiele profi firm które zrobią to taniej niż 1200zł. Ale na śląsku niestety z renomowanych firm nie ma za bardzo z czego wybierać:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAk za usluge w profi firmie zarejestrowanej itp to spoko cena!

Wystarczy zapytać o takie usługi np. w Swissvax czy też CarSpa :whistling:

Poza tym na śląsku nie jest temat rozwinięty więc jak ktoś będzie chciał korektę to i tak zapłaci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy ile pracy ktoś musi włożyć aby przywrócić autu dawny blask... Zobacz sobie jakie fajne ceny mają tutaj: Usługi - CarSPA - ochrona lakieru, renowacja lakieru, auto detailing :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to MrCleaner dosyć drogi jest. Obiło mi się o uszy że za jakieś a4 chcieli 1200zł:eusathink:

Drogi nie drogi... Ile chcieli a na ilu skończyło jak się klient zdecydował to tez pewnie inna sprawa a jak 3/4 osób tylko pyta z ciekawości no to nie ma się co dziwić :wink:

Wszyscy jesteśmy ludźmi i zawsze można się dogadać, oczywiście obie strony muszą być zdecydowane :wink:

No tak ale ile też zejdą z ceny. Bo moim zdaniem nie wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde panowie, weźcie pod uwagę ceny kosmetyków potrzebnych do korekty, zużycie maszyn itd, dodatkowo robocizna ( doświadczenie, czas ( 3 dni ciągłej pracy ) ) i kupa innych rzeczy, które składają się na efekt końcowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan nie Panowie tylko P-U-M-A

Wiem ile kosztują kosmetyki ale dać 1000-1200zł za korektę to jak dla mnie za wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi profi i legalna firme, ktora zrobi porzadna,kompleksowa korekte z zabezpieczeniem dobrymi kosmetykami za mniej niz 1000zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz mi profi i legalna firme, ktora zrobi porzadna,kompleksowa korekte z zabezpieczeniem dobrymi kosmetykami za mniej niz 1000zl.

Nie będę szukał ci teraz specjalnie firmy.

Z drugiej strony to niech wam będzie nie ma firmy która to zrobi profi i taniej:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan dzięki za pomoc :hi:Także na wiosnę odstawiam auto pumie który zrobi korektę lakieru ludwikiem do naczyń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puma, kosmetyki w tym "hobby" to niestety nie wszystko, ważne jest doświadczenie ( za które w firmie trzeba zapłacić ) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...