Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Poprostu chce wytlumaczyc,ze zlecenie porzadnej korekty w profesjonalnej, legalnej firmie samochodu klasy a4 za okolo 1000-1100zl nie jest super zawyzona cena.

Wystarczy zrobic bilans kosztow i takie ceny wychodza.

z tym bilansem to wiesz jak może być, jedni mają lokal na własności, Zus leci najtańszy, a roboczogodzinę nie każdy sobie ceni na 30zł*

już nie mówię o tym że na 80% prac się nie wystawia papieru:wink:

whyme za tysiaka to z pumą zrobimy Tobie taką korektę że auta nie poznasz:decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

whyme za tysiaka to z pumą zrobimy Tobie taką korektę że auta nie poznasz:decayed:

będzie pierwsze Audi A4 B5 Cabrio? :decayed: w dodatku 4 drzwiowe :grin:

Opublikowano
  • Autor

R&S robiło 2-3 stówki taniej no ale już zakończyło działalność... Stawiam że mało klientów ( mimo tańszej usługi ) i duże koszty utrzymania pomieszczenia + wszystkie dodatkowe koszty związane z prowadzeniem działalności były przyczynami zamknięcia interesu :whistling:

Opublikowano

whyme za tysiaka to z pumą zrobimy Tobie taką korektę że auta nie poznasz:decayed:

będzie pierwsze Audi A4 B5 Cabrio? :decayed: w dodatku 4 drzwiowe :grin:

Okej. A d*py muszą być :decayed:

Opublikowano
ha ale na s3 widać hologramy i rysy:)

greacjan gratuluje lakieru piękny wet look

Co najlepsze ten lakier na S3 na żywo nie wygląda tak źle jak na tej fotce :whistling:

Jak tam twój pojazd ? Coś cisza w temacie :wink:

Nie mam czasu na detailing i na foty:) dużo mam ostatnio pracy..

wydech niedługo będę robił 3' fmic i program.. w tym sezonie wystarczy:)

Opublikowano
  • Autor
ha ale na s3 widać hologramy i rysy:)

greacjan gratuluje lakieru piękny wet look

Co najlepsze ten lakier na S3 na żywo nie wygląda tak źle jak na tej fotce :whistling:

Jak tam twój pojazd ? Coś cisza w temacie :wink:

Nie mam czasu na detailing i na foty:) dużo mam ostatnio pracy..

wydech niedługo będę robił 3' fmic i program.. w tym sezonie wystarczy:)

Zapowiada się ciekawie, pochwal się koniecznie potem efektami :naughty:

Opublikowano

Zapowiada się ciekawie, pochwal się koniecznie potem efektami :naughty:

Coś tam napiszę

;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Trochę dzisiaj pomyłem i postanowiłem cyknąć kilka fotek :decayed:

1. Prewash - ValetPro PH Neutral Snow Foam

2. Mycie właściwe - 2 wiadra / R&S Big Apple / rękawica CarPro

3. Suszenie - Fluffy Dryer

4. Felgi - Bilberry / IronX / IPA / FK 1000P

5. Opony - Brillance

6. Szyby - Meguiar's ... Glass Cleaner

7. Plastiki - AP 303

8. Wydech - Mag & Aluminum Polish

9. QD - Meguiar's Last Touch

dsc0458kopiowanie.jpg

dsc0460kopiowanie.jpg

dsc0461kopiowanie.jpg

dsc0462kopiowanie.jpg

dsc0463kopiowanie.jpg

dsc0464kopiowanie.jpg

dsc0467kopiowanie.jpg

dsc0468kopiowanie.jpg

dsc0470kopiowanie.jpg

dsc0471kopiowanie.jpg

dsc0473kopiowanie.jpg

dsc0474kopiowanie.jpg

dsc0475kopiowanie.jpg

dsc0476kopiowanie.jpg

dsc0477kopiowanie.jpg

dsc0478kopiowanie.jpg

dsc0479kopiowanieo.jpg

dsc0480kopiowanie.jpg

dsc0481kopiowanie.jpg

dsc0482kopiowanie.jpg

dsc0483kopiowanie.jpg

Opublikowano

Za każdym razem jak wchodzę w ten temat to nie mogę się napaczeć :D

Opublikowano

A dla mnie to auto z każdym myciem wydaje się coraz brudniejsze niż ostatnio...

:decayed:

Opublikowano

pikna sztuka

Opublikowano

Ciekawe kiedy się skończy wątek o S6C7 :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jako że zima się zbliża trzeba było zająć się zimówkami...

Niestety nie mam zdjęć przed ale każdy wie jak wyglądają felgi po zimie i 2 tyś km :thumbdown:

1. Mycie: Bilberry, Blue Gel, APC, Aluminium Cleaner, IronX, Tar and Glue Remover

2. Opony: Brillance

3. Wosk: FK 1000p

Oczywiście wszystko na nowo wyważone, więc można zakładać ;)

DSC_0498Kopiowanie_zps04023b68.jpg

DSC_0499Kopiowanie_zps17d5e9a3.jpg

DSC_0500Kopiowanie_zpsbac2fbdc.jpg

DSC_0501Kopiowanie_zps2fe8968c.jpg

Opublikowano

Gracjan mozesz mi zdradzic kwote comiesięcznych rachunków za zużycie wody ?

Opublikowano
Gracjan mozesz mi zdradzic kwote comiesięcznych rachunków za zużycie wody ?

ma głębinówkę :decayed:

Opublikowano

a to nie z deszczówki? :grin:

Opublikowano
Gracjan mozesz mi zdradzic kwote comiesięcznych rachunków za zużycie wody ?

ma głębinówkę :decayed:

Co Ty........ On całe palety mineralnej zamawia :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Myjka mało wody ciągnie, moje zużycie wody w stosunku do tego co "przelewa" się w całym domu to pan pikuś :decayed:

Opublikowano
:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.