Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na tym kole jest przepiękna ale już Ci to chyba pisałem... :decayed:

Jego to nie rusza..jakbyś napisał, że jest czysta to wtedy by się zachwycił :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gracjan wyślesz coś do kalendarza? :decayed:

Opublikowano
Gracjan, jakie masz żarówki w bocznych kierunkach? Białe, czy pomarańczowe?

W bocznych pomarańczowe a w przednich lampach chrom :wink:

---------- Post dopisany 06-01-2013 at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany 04-01-2013 at 15:23 ----------

Zima zaskoczyła :decayed:

http://i.imgur.com/i2LIG.jpg

http://i.imgur.com/bBIxH.jpg

http://i.imgur.com/gNGOv.jpg

http://i.imgur.com/3JVSs.jpg

http://i.imgur.com/WfmMf.jpg

http://i.imgur.com/P0xg7.jpg

http://i.imgur.com/fwAVk.jpg

http://i.imgur.com/RbGlQ.jpg

http://i.imgur.com/QgH95.jpg

http://i.imgur.com/McdIl.jpg

ale dymi, to pewnie diesel :polew::polew::polew:

fajne foto :kox: wlepa na szybie robi robotę :kox:

Opublikowano
Gracjan wyślesz coś do kalendarza? :decayed:

Ileż można go oglądać :facepalm::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Na tym kole jest przepiękna ale już Ci to chyba pisałem... :decayed:

Jego to nie rusza..jakbyś napisał, że jest czysta to wtedy by się zachwycił :decayed:

:decayed:

Gracjan wyślesz coś do kalendarza? :decayed:

Jutro coś wybiorę i podeślę :wink:

grac kiedy jadymy sie poglojzdac

Na letnich normalna jazda jest dość wymagająca :decayed:

Opublikowano

Auto dopieszczone w każdym calu brawo dla właściciela :)

Opublikowano

wlepa na szybie nie przeszkadza pracy wycieraczkom ? :D

Opublikowano
  • Autor
wlepa na szybie nie przeszkadza pracy wycieraczkom ? :D

Od czego są niewidzialne wycieraczki :decayed: Używanie wycieraczek jest sporadyczne, w niczym to nie przeszkadza :wink:

Opublikowano

a po co mu w garażu wycieraczki? przecież tam nie pada:decayed:

Opublikowano

WOW:decayed:

Opublikowano

Od czego są niewidzialne wycieraczki :decayed: Używanie wycieraczek jest sporadyczne, w niczym to nie przeszkadza :wink:

Gracek a jak jedziesz za jakims autem i nakurwia ci spod kół brudnym błotem posniegowym na auto to nie odpalasz wycieraczek ?

Opublikowano
  • Autor

Od czego są niewidzialne wycieraczki :decayed: Używanie wycieraczek jest sporadyczne, w niczym to nie przeszkadza :wink:

Gracek a jak jedziesz za jakims autem i nakurwia ci spod kół brudnym błotem posniegowym na auto to nie odpalasz wycieraczek ?

Na pewno rzadziej niż bez NW :wink:

Opublikowano

Na pewno rzadziej niż bez NW :wink:

No to musze wyprobować :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na pewno rzadziej niż bez NW :wink:

No to musze wyprobować :wink:

Jak pada deszcz to na trasie zapominasz o wycieraczkach, w mieście od czasu do czasu śmigniesz raz i spokój :wink:

Opublikowano

Przecież jak by Grackowi napierdalało błoto to................................. by się ubrudził, a wtedy to już koniec :bag::grin:

Opublikowano

u mnie wycieraczki mogą latac bo "Dope" nie jest w ich zasiegu :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zima nie odpuszcza:eusathink:

dsc1128kopiowanie.jpg

dsc1130kopiowanie.jpg

dsc1132kopiowanie.jpg

dsc1140kopiowanie.jpg

dsc1142kopiowanie.jpg

dsc1144kopiowanie.jpg

dsc1146kopiowanie.jpg

dsc1147kopiowanie.jpg

dsc1149kopiowanie.jpg

Opublikowano

Letniego setupu nie odpuszczasz:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.