Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czyli mrogral żyjesz, to dobrze :decayed:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Czyli mrogral żyjesz, to dobrze :decayed:
jest aligancko :decayed:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Cześć GRAC - eS-ke widzę dopieszczasz nont stopa -

Opublikowano
  • Autor

Auto było już tak brudne że koloru nie było widać więc dzięki uprzejmości chłopaków z MrCleanera udało się umyć auto ;)

DmuqPlB.jpg

oqlZP5u.jpg

2ElFCfP.jpg

SPKM4ol.jpg

Dwa dni później…

9Q0hLyX.jpg

Rl5cZRV.jpg

Czekając aż lakiernik skończy wymieniłem kilka przewodów, opasek i kilka innych plastików… Wpadł korek wlewu oleju z Audi R8 no i farba na zaciski czeka na cieplejsze dni, odebrałem też nową blachę na przód…

sTff9Zc.jpg

NWimnlS.jpg

Wszystkie plastiki wymyte przy pomocy APC – Nielsen Cyclone 1:20 no i naturalnie zabezpieczone AP303 a na pomalowane graty poleciał wosk FK 1000p…

SubwbaN.jpg

lwRsQVD.jpg

Efekt końcowy…

Tak było:

jaURCPf.jpg

Tak jest:

AuwQrVq.jpg

ArboW3y.jpg

8IuGCfX.jpg

HnG6VUo.jpg

Opublikowano

Super Gacek :wink:

Opublikowano

Też bym chciał mieć tak czyste auto zimą :jerk:

Opublikowano

Elegancko :)

Opublikowano

na srebrnym Y-ku lepiej to wyglądało

teraz pod maska zrobiło sie mdło od niebieskiego

Opublikowano
na srebrnym Y-ku lepiej to wyglądało

teraz pod maska zrobiło sie mdło od niebieskiego

Też jestem tego zdania za bardzo się to zlewa z resztą

Opublikowano

fajnie by wygladal w carbonie :decayed:

Opublikowano
na srebrnym Y-ku lepiej to wyglądało

teraz pod maska zrobiło sie mdło od niebieskiego

No też tak uważam.

Zostaw już to auto bo jak się kombinuje to się przekombinowuje. :decayed:

Wóz jest perfekcja.:slina:

Opublikowano
  • Autor
fajnie by wygladal w carbonie :decayed:

Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy :decayed:

Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor :wink: Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ? :wink:

Opublikowano
fajnie by wygladal w carbonie :decayed:

Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy :decayed:

Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor :wink: Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ? :wink:

ty wiecej w lato wydajesz na wode w ciagu miesiaca na mycie auta niestac cie??:decayed:

Opublikowano
  • Autor
żaden :decayed:

otóż to :decayed:

---------- Post dopisany at 18:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

fajnie by wygladal w carbonie :decayed:

Proszę przelać na konto 3680zł na carbon i kupuję, nie ma sprawy :decayed:

Przestał podobać mi się ten "przegrzany srebrny" więc przy okazji zderzaka rury tez poszły w ten kolor :wink: Co to za problem za jakiś czas znowu pomalować na inny kolor ? :wink:

ty wiecej w lato wydajesz na wode w ciagu miesiaca na mycie auta niestac cie??:decayed:

Wodę biorę z hydrantu :polew:

A tak na serio, jakbym wydał prawie 4tyś na kawałek carbonu to zacząłbym się o siebie martwić :wink:

Opublikowano

juz niedlugo uwierz mi a po drugie nie chodzilo mi o obklejanie auta tylko tego Y co na niebiesko malnoles:wink:

Opublikowano
  • Autor
juz niedlugo uwierz mi a po drugie nie chodzilo mi o obklejanie auta tylko tego Y co na niebiesko malnoles:wink:

Jaka folia utrzyma się przy takiej temperaturze :wink:

Opublikowano

hydrografika:jerk:

Opublikowano

jak dla mnie w gre wchodziłby tylko ori carbon, przy tak zadbanej i pomodzonej sztuce:wink:, Gracjan beda te osłonki z Paska vr5?

Opublikowano
  • Autor
jak dla mnie w gre wchodziłby tylko ori carbon, przy tak zadbanej i pomodzonej sztuce:wink:, Gracjan beda te osłonki z Paska vr5?

Raczej tak, tylko trzeba poszukać coś wartego uwagi w dobrej kasie:wink:

Na razie kupiłem na próbę coś takiego:

UFsOA27.jpg

ale nie pasuje... trzeba opchnąć dalej :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.