Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Opublikowano
Temat gdzieś zaginął i trzeba trochę odkopać :decayed:

Zapowiedź małej sesji na spontanie w MrCleanerze :wink:

http://i.imgur.com/JrNin7P.jpg

ale czysty :thumbdown::whistling::decayed:

pięknie kolego, pięknie :kox::kox::kox::kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Sucho, zimno więc można wyjechać :decayed:

lO2kDbY.jpg?1

3My4hQV.jpg?1

beTdZ8N.jpg?1

UpZg0cR.jpg?1

ysAkrt7.jpg?1

24bG42X.jpg?1

55AM6Nh.jpg?1

ID9YBWU.jpg?1

4eOdgSq.jpg?1

RnH5RRk.jpg?1

YKX8MrZ.jpg?1

Opublikowano

Kiedy tam tak mało ruchu było?:shock3::decayed:

Opublikowano

silesia c*py center ? :decayed:

Opublikowano

fpytę foty Gracjan:kox::kox: zabieram do juesej:wink:

Opublikowano

Piekna :slina: i przez takie foty zaluje ze sprzedalem moja B5

Opublikowano
Piekna :slina: i przez takie foty zaluje ze sprzedalem moja B5

mówisz i masz, "sobowtór" też klubowy

Audi S4 B5 Biturbo (3104225848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba, że Medik się skusi :wink:

Opublikowano

ile masz na glebie przod tyl?

Opublikowano
  • Autor
Piekna :slina: i przez takie foty zaluje ze sprzedalem moja B5

mówisz i masz, "sobowtór" też klubowy

Audi S4 B5 Biturbo (3104225848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

chyba, że Medik się skusi :wink:

Wczoraj byłem ze znajomym oglądać, trzeba zajać się blacharką i lakierem, mechanicznie wydaje się być bez zarzutów ;)

ile masz na glebie przod tyl?

Przód 61,5cm tył około 62cm z tego co pamiętam :wink:

Opublikowano

Fajnie to siedzi, u mnie chyba przod bedzie musial zostac na 62 zanim nie wyroluje blotnikow:facepalm:. Wogole w b5 fajnie mozna nisko schodzic tylem ale zeby zrobic efekt nizszego przodu a wyzszego tylu to miske idzie uyebac

Opublikowano

Gracjan, jest pieknie, lakier klasa:kox:, uwielbiam to auto:slina:

Opublikowano
  • Autor
Gracjan, jest pieknie, lakier klasa:kox:, uwielbiam to auto:slina:

Z lakierem to ja dopiero będę się bawił hehe, mam nadzieję że będzie lepiej :wink: Musze dokupić jeszcze kilka rzeczy no i pożyczyć od kogoś miernik grubości lakieru lakieru...:cool1:

---------- Post dopisany 28-03-2013 at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany 24-03-2013 at 11:20 ----------

Dekory "Dare karbon" zmienione na black piano... Zmiana koloru dekorów wymusiła już całkiem zmianę radia, wybór padł więc na CLARION VZ402E...

Było:

2htRSbo.jpg

B51DeHg.jpg

Jest:

6dUDWnu.jpg

FpAAoxH.jpg

s8B39CS.jpg

NgdwKS3.jpg

0yNK1tq.jpg

Oprócz tego ogarnąłem "tył"... odkurzanie, pranie, czyszczenie, porządek z kablami, wywalenie "nawigacji"...

Było:

r6hsCVH.jpg

8xRAdHv.jpg

hGnAK9w.jpg

mpe7csp.jpg

Jest:

5gaM2gd.jpg

f5Aq8aJ.jpg

zIjhJQs.jpg

Flzk9ae.jpg

wrofFIh.jpg

zmiAbF8.jpg

G25bSC7.jpg

Zostało jechać na zbieżność bo wcina opony z tyłu ;/

Jak już to będzie zrobione i pogoda pozwoli to można zacząć bawić się w datailing ;)

Opublikowano

Dałeś szeroką oponę i dlatego teraz kosi od środka

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Gwint tez swoje robi

Opublikowano
  • Autor
Dałeś szeroką oponę i dlatego teraz kosi od środka

---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:43 ----------

Gwint tez swoje robi

225 szeroka ? Wcześniej nie ścinało, kręciłem gwintem, wymieniłem 3 wahacze z przodu, trzeba zrobić zbieżność i tyle...

Opublikowano

Ścina bo się przytuliła bokiem do drzewa:grin:

Opublikowano
:wink:
Opublikowano
:shock3::shock3::shock3: pięknie wycackany :decayed: co do wnętrza to dekory zmiana na + ale co do radia to mam mieszane uczucia. co do bagażnika to..... :slina::kox:
Opublikowano

fajne dekory:naughty:

popiołkę i ramkę zapalniczki też bym mazał w czarny połysk:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.