Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

na 20 też dobrze:naughty:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
teraz brakuje tylko trochę rurek z tyłu:whistling:

a tak to kox:kox:

tą fotkę też Ci tu wrzucę, niech będzie dla potomnych

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/dCb0stWaa.jpg~original

"Rurki" odpuszczam, po wstępnych rozmowach z Ireco doszedłem do wniosku że jednak za duża ingerencja w budę i to sobie podaruje... Będzie jak jest :decayed: Może pokombinuje z jakimiś "smaczkami" i to by było na tyle :kox:

PS. Ale mi na tych Porsche robi dobrze :jerk:

Opublikowano
teraz brakuje tylko trochę rurek z tyłu:whistling:

a tak to kox:kox:

tą fotkę też Ci tu wrzucę, niech będzie dla potomnych

http://i1049.photobucket.com/albums/s389/michal_s87/VT/dCb0stWaa.jpg~original

"Rurki" odpuszczam, po wstępnych rozmowach z Ireco doszedłem do wniosku że jednak za duża ingerencja w budę i to sobie podaruje... Będzie jak jest :decayed: Może pokombinuje z jakimiś "smaczkami" i to by było na tyle :kox:

PS. Ale mi na tych Porsche robi dobrze :jerk:

Szkoda że roll nie wpadnie:thumbdown: A co do kół, nie chce podpuszczać ale mega dobrze wyglądają:kox:

Opublikowano
  • Autor

Drobna zmiana decyzji, będzie rollbar :decayed:

Podobno z tych "puzzli" da się go poskładać...

tHkTgfq.jpg

Zapowiada się sporo spawania, mierzenia, rzeźbienia...

Ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta w IRECO, polecam każdemu.

Opublikowano

ładnie :kox:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

na czarno czy na niebiesko?:decayed:

Opublikowano

Na czerwono:naughty:

Opublikowano
  • Autor
ładnie :kox:

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:01 ----------

na czarno czy na niebiesko?:decayed:

Raczej niebiesko ale zanim pójdzie do malowania to jeszcze sporo wody w Wiśle upłynie więc może się zmienić pomysł na kolor :wink:

Opublikowano

ja bym dał w chrom :kox:

Opublikowano
Drobna zmiana decyzji, będzie rollbar :decayed:

:brawo:

Opublikowano

No i koxior :kox: wiedziałem, że nie zawiedziesz :kox::slina:

Opublikowano
  • Autor

Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie :wink:

ShSWEh4.jpg

Opublikowano

malowanie w niebieski?:naughty:

Opublikowano

S4merfetka :decayed:

Opublikowano
Drobna zmiana decyzji, będzie rollbar :decayed:

Podobno z tych "puzzli" da się go poskładać...

http://i.imgur.com/tHkTgfq.jpg

Zapowiada się sporo spawania, mierzenia, rzeźbienia...

Ogólnie jestem mega pozytywnie zaskoczony podejściem do klienta w IRECO, polecam każdemu.

Super:slina::banan:

Opublikowano
Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie :wink:

http://i.imgur.com/ShSWEh4.jpg

sam spawasz?

Opublikowano
  • Autor
Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie :wink:

http://i.imgur.com/ShSWEh4.jpg

sam spawasz?

Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie :wink:

Opublikowano
Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie :wink:

http://i.imgur.com/ShSWEh4.jpg

sam spawasz?

Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie :wink:

To tym większa satysfakcja:wink: Graty umiejętności:wink:

Opublikowano
  • Autor
Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie :wink:

http://i.imgur.com/ShSWEh4.jpg

sam spawasz?

Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie :wink:

To tym większa satysfakcja:wink: Graty umiejętności:wink:

Dzięki... Mam nadzieję że wszystko się uda, jak na razie jest dobrze :wink: Teraz kminie nad kolorem, bo był plan od początku na niebieski ale po zobaczeniu tej fotki pomyślałem że biały nie jest głupi...

7DaBoWl.jpg

Wiadomo, sam biały roll może być słaby, pomyślałem o białej gaśnicy + naklejka OMP, do tego może dekle zaworowe na biało, coś jeszcze, jakiś drobiazg.... sam już nie wiem :doh:

Opublikowano
Powoli przybywa tego "rusztowania", do końca tygodnia powinienem skończyć, w przyszłym tygodniu malowanie :wink:

http://i.imgur.com/ShSWEh4.jpg

sam spawasz?

Tak, rzeźbie samemu, tylko malowanie znajomy mi ogarnie :wink:

To tym większa satysfakcja:wink: Graty umiejętności:wink:

Dzięki... Mam nadzieję że wszystko się uda, jak na razie jest dobrze :wink: Teraz kminie nad kolorem, bo był plan od początku na niebieski ale po zobaczeniu tej fotki pomyślałem że biały nie jest głupi...

http://i.imgur.com/7DaBoWl.jpg

Wiadomo, sam biały roll może być słaby, pomyślałem o białej gaśnicy + naklejka OMP, do tego może dekle zaworowe na biało, coś jeszcze, jakiś drobiazg.... sam już nie wiem :doh:

no w tej wygląda to niezle:wink:, z bialymi kołami robi robotę:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.