Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ktoś pisał o VT swiateł na czarno :D

doklej u mnie dokladke z cupry , zamaz tablice i bedzie jak Gracjanowa tylko niższa :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie chce czarnych lamp bo mi się nie podobają :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie chce czarnych lamp bo mi się nie podobają :decayed:

:bag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie chce czarnych lamp bo mi się nie podobają :decayed:

True dat. Czarne lampy w B5 zalatują wioską, sorry Moskal :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie chce czarnych lamp bo mi się nie podobają :decayed:

True dat. Czarne lampy w B5 zalatują wioską, sorry Moskal :decayed:

Wszystko zalezy od koloru nadwozia i reszty setupu, kozowata seria z czarnymi lampami wygląda dosć dziwnie:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie chce czarnych lamp bo mi się nie podobają :decayed:

True dat. Czarne lampy w B5 zalatują wioską, sorry Moskal :decayed:

Najpierw zdejmij swoje czarne listwy ze srebrnych drzwi , potem mozesz sie wypowiadac o czarnych lampach w B5 :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

http://i.imgur.com/gKW1oUW.jpg

Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło :wink:

No to jak mam ją wozić zeby przy przyspieszaniu nie wpadała na kolana pasażera ? Nie spodoba się gliniarzowi to przypnę do kratki i tyle... Byłem dzisiaj na stacji żeby posprawdzał zawias bo wybieram się na zbieżność to dowód leci za wszystko: brak kanapy, klatka, rejestracja, wydech, gaśnica...

Nie ma co robić z piz*y jeziora... tłumaczenie: jutro założę jest bez sensu bo gliniarz by musiał być głupi jak but żeby w to uwierzyć, tam gdzie jeżdżę to gliniarze na bank już znają albo chociaż kojarzą auto więc i tak się doj**ią nie teraz to za chwilę... W moim odczuciu ( wiem ze nic to nie zmienia ) to teraz czuję się bardziej w porządku niż jakbym blachę miał w bagażniku, nie próbuję niczego ukryć, czy uniknąć kary np. zdjęcie z fotoradaru ( co dla mnie jest bez sensu bo chyba po to jest ta wlepka na szybie ) tylko przeniosłem blachę w inne miejsce i tyle... :wink: Co ma być to będzie, jeżdżę na tyle mało tym autem że może nie będzie niepotrzebnych przypałów :wink:

co byś nie zrobił to i tak jesteś w czarnej d*pie i przypał za każdym razem.

mnie to dziwi tylko to że sam prowokujesz kontrolę jeżdżąc z rejestracją w ten sposób i wiedząc że kontrola zawsze skończy się zabraniem dowodu.

idąc dalej jak ci zabiorą to później kombinowanie żebyś przeszedł kontrolę u diagnosty. dużo zachodu. czy jest sens?

nie lepiej żeby z zewnątrz był cichociemny i bezkonfliktowy dla psów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

http://i.imgur.com/gKW1oUW.jpg

Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło :wink:

No to jak mam ją wozić zeby przy przyspieszaniu nie wpadała na kolana pasażera ? Nie spodoba się gliniarzowi to przypnę do kratki i tyle... Byłem dzisiaj na stacji żeby posprawdzał zawias bo wybieram się na zbieżność to dowód leci za wszystko: brak kanapy, klatka, rejestracja, wydech, gaśnica...

Nie ma co robić z piz*y jeziora... tłumaczenie: jutro założę jest bez sensu bo gliniarz by musiał być głupi jak but żeby w to uwierzyć, tam gdzie jeżdżę to gliniarze na bank już znają albo chociaż kojarzą auto więc i tak się doj**ią nie teraz to za chwilę... W moim odczuciu ( wiem ze nic to nie zmienia ) to teraz czuję się bardziej w porządku niż jakbym blachę miał w bagażniku, nie próbuję niczego ukryć, czy uniknąć kary np. zdjęcie z fotoradaru ( co dla mnie jest bez sensu bo chyba po to jest ta wlepka na szybie ) tylko przeniosłem blachę w inne miejsce i tyle... :wink: Co ma być to będzie, jeżdżę na tyle mało tym autem że może nie będzie niepotrzebnych przypałów :wink:

co byś nie zrobił to i tak jesteś w czarnej d*pie i przypał za każdym razem.

mnie to dziwi tylko to że sam prowokujesz kontrolę jeżdżąc z rejestracją w ten sposób i wiedząc że kontrola zawsze skończy się zabraniem dowodu.

idąc dalej jak ci zabiorą to później kombinowanie żebyś przeszedł kontrolę u diagnosty. dużo zachodu. czy jest sens?

nie lepiej żeby z zewnątrz był cichociemny i bezkonfliktowy dla psów?

No to jak mam wozić tą blachę na takim zderzaku?:facepalm: Po obu stronach coolery, na środku chłodnica... Przecież nie zrobię 4 dziur w zderzaku.

Zabrali już dwa razy... żeby być cichociemny to trzeba by zmienić wydech bo najczęściej mnie najpierw słyszą a potem dopiero widzą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jeden c**j czy jest tak czy tak ale skoro tak mówisz to tak będzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zdejmij swoje czarne listwy ze srebrnych drzwi , potem mozesz sie wypowiadac o czarnych lampach w B5 :naughty::naughty::naughty:

Czarne listwy to OEM dodatki, a nie wydumki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zdejmij swoje czarne listwy ze srebrnych drzwi , potem mozesz sie wypowiadac o czarnych lampach w B5 :naughty::naughty::naughty:

Czarne listwy to OEM dodatki, a nie wydumki :naughty:

To nic , wazne ze wyglądaja z d*py , podobnie jak czarne lampy na srebrnej kozie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda taka ładna że chyba grzechem by było nie wybrać się na bezdotyk :naughty:

5Gg4FDx.jpg?1

jaeiVvs.jpg?1

6MKw6Jg.jpg?1

Z tyłu koza bo susza w baku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracjan a może tak grill z RS4 ? :naughty: mi ten znaczek nie leży w czarnym, mógł by być srebrny :wink: i nigdy nie maluj tych lamp :thumbup1:

ładna jest :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty furacz :dancing: nic dodać nic ująć. Zostawiaj tak jak teraz stoi i nie kombinuj . Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracek ładuj emblemat przód i tył w kolor obwódki szyb:wink: czarny zginał, i teraz wygląda jak grill kamey:whistling:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

Ladnie sie prezentuje :-) te kola to zimowe? :kox:

u niego nie ma sezonu zimowego:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...