Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi S4


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

czarny grill kozak... :kox::kox: poproś kogoś zdolnego o VT z czarnymi lampami... ps. jakie ubytki konserwacji ... przecież to nie Opel... b5 ma za***iście mocne podwozie jeśli chodzi o kwestie konserwacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czarny grill kozak... :kox::kox: poproś kogoś zdolnego o VT z czarnymi lampami... ps. jakie ubytki konserwacji ... przecież to nie Opel... b5 ma za***iście mocne podwozie jeśli chodzi o kwestie konserwacji...

Czarnych lamp nienawidzę więc na pewno ich nie będzie :decayed: To stare auta, po myciu wyjdzie czy trzeba coś poprawić, jak nie to dobrze, jak trzeba będzie to się zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem na raceism wreszcie dorosles do tej decyzji, moim jest mega grubo z przodu, dalbym jeszcze tylny czarny znaczek :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem na raceism wreszcie dorosles do tej decyzji, moim jest mega grubo z przodu, dalbym jeszcze tylny czarny znaczek :cool:
o to to tylny w polysku fajnie siadzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to jest mmmordeczka :kox:

Znaczek na klapę przywróć :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

gKW1oUW.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

http://i.imgur.com/gKW1oUW.jpg

Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczek OOOO na klapę wróci w czarnym macie, ale chce kupić już pomalowany.

Blacha wylądowała za szybą, 4 przyssawki kuchenne, kropelka i działa, jechałem po dziurach, nic się nie odzywa, spaść też nie spadła więc jest git :wink:

http://i.imgur.com/gKW1oUW.jpg

Grac szykuj hajs na mandat bo o ile z tablicy włozonej "za szybe" mozna sie wytłumaczyc ze "zderzak był robiony i jutro załoze" to z zamocowanej full profi na przyssawki nie bedzie juz tak miło :wink:

No to jak mam ją wozić zeby przy przyspieszaniu nie wpadała na kolana pasażera ? Nie spodoba się gliniarzowi to przypnę do kratki i tyle... Byłem dzisiaj na stacji żeby posprawdzał zawias bo wybieram się na zbieżność to dowód leci za wszystko: brak kanapy, klatka, rejestracja, wydech, gaśnica...

Nie ma co robić z piz*y jeziora... tłumaczenie: jutro założę jest bez sensu bo gliniarz by musiał być głupi jak but żeby w to uwierzyć, tam gdzie jeżdżę to gliniarze na bank już znają albo chociaż kojarzą auto więc i tak się doj**ią nie teraz to za chwilę... W moim odczuciu ( wiem ze nic to nie zmienia ) to teraz czuję się bardziej w porządku niż jakbym blachę miał w bagażniku, nie próbuję niczego ukryć, czy uniknąć kary np. zdjęcie z fotoradaru ( co dla mnie jest bez sensu bo chyba po to jest ta wlepka na szybie ) tylko przeniosłem blachę w inne miejsce i tyle... :wink: Co ma być to będzie, jeżdżę na tyle mało tym autem że może nie będzie niepotrzebnych przypałów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może nie będzie niepotrzebnych przypałów :wink:

oby było tak jak piszesz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepisy w kwestii gaśnic są nie jasne bo gaśnica ma być, ma być sprawna i ma być w łatwo dostępnym miejscu.

Ale czy legalizacja jest potwierdzeniem, że gaśnica jest sprawna? Czy 5 -letnia gwaranacja producenta to potwierdzenie, że gaśnica jest sprawna? Dzień po gwarancji jest już niesprawna? Czy policjant jest osobą, która może to sprawdzić?

No właśnie to są te niejasności.

Kończę Off-topic z mojej strony:embarrassed:

Ooo Gracjan, czy Twoja biała gaśnica jest sprawna? :decayed:

Moja biała gaśnica jest, czy sprawna to nie wiem i mam nadzieje że nigdy nie będę musiał tego sprawdzać :wink:

---------- Post dopisany 08-01-2014 at 12:46 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 22:17 ----------

Taka drobna zmiana... czarny grill - matowy...

http://i.imgur.com/KwB5ORX.jpg?1

Na razie pomalowane plastidipem, zobaczę jak długo się utrzyma, w najgorszym wypadku pójdzie do lakiernika :wink:

Wywaliłem też logo OOOO z klapy i znaczek BlueMotion...

http://i.imgur.com/bQPuHI3.jpg?1

jest dobrze ja bym sciagnał znaczki z esy i załozym z Porsche Turbo czarny taki znaczek jak ma Wujek Moskal:wink:

640-porsche-911-turbo.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rejestracje walnij w miejsce grila bo szkoda zderzaka :grin:

na trytyte :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...