Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj spokój :facepalm:

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 237 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jedna fotka z Pogoria Treffen....

gZCG97y.jpg

No i kilka fotek z Rock`n Low :)

9JTLKEz.jpg

HiZzD0p.jpg

CaYlYjw.jpg

AccSlVJ.jpg

LvNeqgF.jpg

yTxS7ve.jpg

Qmxdqc0.jpg

Opublikowano

:jerk:

Opublikowano

No niby pieknie,ale te biale napisy...

Gracjan :kwasny:

Opublikowano

No niby pieknie,ale te biale napisy...

Gracjan :kwasny:

sa w cipke :jerk:

Opublikowano

Fura nadal ładna, przeładna. Dobrze, że jednak nie sprzedałeś, ale te napisy trącają mi remizą (bez obrazy).

Żółte zaciski też średnio pasują: kolor felg, kolor auta to miało by smak :wink:

Opublikowano
  • Autor

Jeden lubi blondynki a drugi jak mu nogi śmierdzą, ile ludzi tyle opinii ;) Mi się podobają, zwraca na siebie uwagę i według mnie pasują do całokształtu... Kolor zacisków tez uważam za najlepszy jaki był przez te wszystkie wcielenia, na tył wpadnie pewnie przez zimę hamulec normalny i to tyle :wink:

Opublikowano

Właśnie moim zdaniem wszysytko ładnie wygląda..koło zacisk i napisy..fura mega za***ista..

Opublikowano

Przejrzałem cały temat i powiem Ci, że autko masz konkret :) chciałbym mieć tyle czas, chęci i pieniędzy, żeby dorobić się takiej piękności. Gratki

Opublikowano

Gracjan, a ty co spać nie umiesz? Ładnie tak smykać się po "nielegalnych wyścigach"? :D

a jeśli chodzi o auto, to na żywo jest mega dobrze, wszystko komponuje się ze sobą i tworzy ładną całość :wink:

Opublikowano
  • Autor

Gracjan, a ty co spać nie umiesz? Ładnie tak smykać się po "nielegalnych wyścigach"? :D





a jeśli chodzi o auto, to na żywo jest mega dobrze, wszystko komponuje się ze sobą i tworzy ładną całość :wink:

Hehe, widzę że nic się nie ukryje :decayed: Wyjechałem trochę pohałasować, na spota i padł pomysł żeby na "nielegalne wyścigi" się przejechać, a że mnie długo nie trzeba namawiać to szybko się zgodziłem hehe... Ogólnie jakoś co kolejne spotkanie to mniej się dzieje a już ucieczka ludzi jak widzą radiowóz na sygnałach jest przekomiczna, naoglądali się szybkich i wściekłych...

Opublikowano

szkoda, że nie zrobiłeś chociaż jednego przejazdu żebym mógł usłyszeć jak to ryczy ;)

a jeśli chodzi o uciekanie, co poradzisz że niektóre auta może jeżdżą ale jeśli chodzi o stan techniczny to.......

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze dwie fotki z Rock`n low...

OcHWGGW.jpg

I6aG0o7.jpg

Opublikowano

felgi co masz na aucie to 18 czy 19"?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

felgi co masz na aucie to 18 czy 19"?

19x8,5J

Małe odkopanie tematu... Powoli zaczynam realizować plany co do przyszłego sezonu, na pierwszy ogień mała przeróbka rollbara + nowy kolor...

Wycieczka do Ireco Motorsport udana :)

x875Kmd.jpg

Kolejna rzecz to nowa zabudowa podłogi i obicie materiałem...

Edytowane przez Gracjan

Opublikowano

a do czego to?

Opublikowano

Penie łączenie krzyżowe rollbara.

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak...

CuxbeUU.jpg

Roll skończony, aktualnie jest u lakiernika, we wtorek odbiór ;)

Opublikowano

jak ty to teraz tam wepchniesz .......

Opublikowano
  • Autor

jak ty to teraz tam wepchniesz .......

Jeszcze miejsce jest... ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.