Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Czym masz owinięte rury dolotowe do trójnika? I po co?

Owinięte są folią alu samoprzylepną żeby trochę mniej się nagrzewały...

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czym masz owinięte rury dolotowe do trójnika? I po co?

Owinięte są folią alu samoprzylepną żeby trochę mniej się nagrzewały...

A chociaż sprawdzałeś efekty? Bo coś mi się wydaje, że to chyba nie ma sensu ;)

Opublikowano
  • Autor

Czym masz owinięte rury dolotowe do trójnika? I po co?

Owinięte są folią alu samoprzylepną żeby trochę mniej się nagrzewały...

A chociaż sprawdzałeś efekty? Bo coś mi się wydaje, że to chyba nie ma sensu ;)

Nie sprawdzałem a nawet jak nie ma sensu to podoba mi się wizualnie ;)

Opublikowano

:kox: mega

Opublikowano
  • Autor

Zmiana tylnych hebli. Zdecydowałem się na zaciski z S4 B5 polift do tego adapter i tarcza 300mm z S4 B6.

Na początek zaciski, pierwsze co to je umyłem...

W3urCk5.jpg

e4aTMRu.jpg

aVUSqbR.jpg

Rozbiórka, czyszczenie, szlifowanie, malowanie...

Ukt2fsD.jpg

Inqey9T.jpg

nmSjae3.jpg

aLxzwqR.jpg

245 vs 300

tudhz77.jpg

Zaciski i jarzma poskładane na nowych gumkach:

wy9hkt0.jpg

GAREG5Z.jpg

Nowy przewód miedziany + stalowy oplot, niestety linki z ręcznego brakło, na razie prowizorka żeby nie "dyndało", trzeba wymienić na dłuższą...

OMlZpRi.jpg

Odpowietrzanie:

GXO4pfV.jpg

Za felgi już coś widać przynajmniej :)

6z6guAY.jpg

Opublikowano

zaciski dales do proszku czy malowales jakims szprejem?

Opublikowano
  • Autor

zaciski dales do proszku czy malowales jakims szprejem?

Szprej VHT do zacisków :)

Opublikowano

zaciski i jarzma zostaly stare? odsunales je tylko za pomoca adaptera czy sa inne? orietujesz sie moze jaka ma wysokosc ta 300?

Opublikowano
  • Autor

zaciski i jarzma zostaly stare? odsunales je tylko za pomoca adaptera czy sa inne? orietujesz sie moze jaka ma wysokosc ta 300?

Zaciski i jarzma z s4 polift , ja miałem przedliftowe. Numer tarcz z zimmermanna 100.3316.20 może znajdziesz gdzieś dokładne wymiary.

Opublikowano

oki juz mam dzieki wielkie za info

Opublikowano
( powinno być koło 350-360KM )

Skąd wy te moce bierzecie na seryjnych suszarkach ?? przypominaja mi sie czasy jak wszystkie 1.8T na śląsku miały po 201-202KM....

Jaki masz teraz boost ? 1,5 ?

te czasy caly czas sa slask ma bonusa +20 KM w dizlu a o mocnej benzynie nie wspomne....

Opublikowano

eSa widziana dziś w ruchu na A4, zacnie się prezentuje :wink: Gracjan chyba tylny wał docierał :decayed:

Zmiana sterownika + nowy soft by Pro-Tune ( powinno być koło 350-360KM ) + Launch Control + FlatShift

O... nie widziałem wcześniej. Szczerze - nie wierzę w realne 350-360PS na k03, ale może powinienem się przekonać :decayed:

btw, jestem ciekaw ile pożyją Ci sprężarki przy LC i FS. :P

Opublikowano

najlepsze jest to , że niektórzy sie chwalą (nie chodzi mi konkretnie o Ciebie Gracek) ponadprzeciętnymi mocami a wykresu ni widu , ni słychu :decayed:


( powinno być koło 350-360KM )

Skąd wy te moce bierzecie na seryjnych suszarkach ?? przypominaja mi sie czasy jak wszystkie 1.8T na śląsku miały po 201-202KM....

Jaki masz teraz boost ? 1,5 ?

te czasy caly czas sa slask ma bonusa +20 KM w dizlu a o mocnej benzynie nie wspomne....

Tam po prostu jest tyle powietrza w powietrzu , że 1.8T po sofcie pluje ponad 200KM :grin:

Opublikowano

byly ale widocznie zostaly stare i tarcza jest duzo wieksza w tym przypadku niz oslona


gracjan jakie linki recznego dawales? zamawiales gdzies nowe?

Opublikowano
  • Autor

Osłony tarcz były ale nijak nie pasują na tarczę 300, poza tym uważam że są niepotrzebne ;) Linkę kupiłem ale na razie nie mam kiedy zabrać się za wymianę, nie spieszy mi się z tym. Linki Linexa 03.01.02, ogólnie powinny pasować wszystkie zamienniki numeru 8D0609721H - takie info dostałem na forum Sida, jak będzie okaże się przy wymianie.

Opublikowano

Zawsze można osłony z S4 B6 dopasować, koszt ok 75zl szt :wink:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

to sa tarcze z s4 b6, chyba ze o linki ci chodilo:) jaki koszt tych linek linexa?

Edytowane przez pioteros

Opublikowano
  • Autor

to sa tarcze z s4 b6, chyba ze o linki ci chodilo:) jaki koszt tych linek linexa?

Szczerze to nawet nie wiem dokładnie bo brałem więcej części ale coś koło 70zł/szt chyba ;)

Opublikowano

to sa tarcze z s4 b6, chyba ze o linki ci chodilo:) jaki koszt tych linek linexa?

Chodziło o osłony ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.