Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

piękne S4 ! :)

PIEKNE TO MAŁO POWIEDZANE

przekozak :D

  • Odpowiedzi 3,9 tys.
  • Wyświetleń 236,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ehh fura marzenie

Opublikowano

Podczas jazdy ta pętla nie bedzie sie obijac o zderzak?

Opublikowano

Gracek jak zwykle mega podejscie do detali ;) Podoba mi sie :D

Podczas jazdy ta pętla nie bedzie sie obijac o zderzak?

Przeca to material to nic nie narobi ;)
Opublikowano

Przy odpowiedniej predkosci i przy tak nieskazitelnym lakierze to roznie moze byc. Albo jak troche piasku zlapie to tez nie za ciekawie.

Opublikowano

Przy odpowiedniej predkosci i przy tak nieskazitelnym lakierze to roznie moze byc. Albo jak troche piasku zlapie to tez nie za ciekawie.

Te auto wyjezdza tylko w ladna pogode, na paru km kiwki takze mysle ze nic sie nie stanie albo jak bedzie wyjezdzac to schowie za kratki i po klopocie ;)
Opublikowano

Wydech już na aucie, według mnie nic się nie zlewa, zmiana na plus ;)

cJz56hf.jpg

NwXihe7.jpg

Wpadła pętla holownicza Sabelta:

dKpDfDg.jpg

wJJXpUl.jpg

Ja piertole ten lakier :kox: ,

Opublikowano

Gracjan... auto fenomenalne, fenomenalnie utrzymane, lakier wygląda jak nowy. Wiem, że zajmujesz się detailingiem, ale powiedz czy na aucie jest ori lakier?? :)

Opublikowano
  • Autor

Przy odpowiedniej predkosci i przy tak nieskazitelnym lakierze to roznie moze byc. Albo jak troche piasku zlapie to tez nie za ciekawie.

Nie ma co popadać w paranoje, na pewno większe szkody robią drobne kamienie i piasek spod kół niż ten materiał ;)

Ja piertole ten lakier :kox: ,

Lakier jest dośc dobrze zajechany, na wiosnę będzie co robić :decayed:

Gracjan... auto fenomenalne, fenomenalnie utrzymane, lakier wygląda jak nowy. Wiem, że zajmujesz się detailingiem, ale powiedz czy na aucie jest ori lakier?? :)

Oprócz maski i przedniego zderzaka, na reszcie ori lakier.

Opublikowano

Gracek ja Cie podziwiam za podejście do detali.. fura prze kozak, mam nadzieje, że uda mi się kiedyś i jakiś sposób ją oglądnąć.. :wink:

Opublikowano

Wpadła pętla holownicza Sabelta:

a co, psuje się?

Opublikowano

Wpadła pętla holownicza Sabelta:

a co, psuje się?

:polew::grin:

Opublikowano
super sprawa ta petla do holowania .... juz patrzyłem czy jest w czerwonym kolorze zeby do siebie zapodac


dd649d670f0d45damed.jpg
Opublikowano

Super, oby jak najczęściej aktualizować temat. Im więcej fotek tym smaczniej :) Taka pętla w trakcie jazdy nie dynda za bardzo i obija lakier?

Edytowane przez Shiver

Opublikowano
  • Autor

Super, oby jak najczęściej aktualizować temat. Im więcej fotek tym smaczniej :) Taka pętla w trakcie jazdy nie dynda za bardzo i obija lakier?

Ciężko ze środka cokolwiek zobaczyć, nie mam pojęcia... To tylko kawałek materiału a nie cegła, szkód nie narobi ;)

Opublikowano

eSa widziana dziś w ruchu na A4, zacnie się prezentuje :wink: Gracjan chyba tylny wał docierał :decayed:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

eSa widziana dziś w ruchu na A4, zacnie się prezentuje :wink: Gracjan chyba tylny wał docierał :decayed:

Z Apsikiem logi robiliśmy :decayed:

Odkopie temat...

Zmiana sterownika + nowy soft by Pro-Tune ( powinno być koło 350-360KM ) + Launch Control + FlatShift

XeDkG6S.jpg

Żyje :decayed:

3Ef1D0s.jpg

Na szybko pod domem nagrałem LC, nie chciałem przeginać bo mi sąsiedzi dom spalą :grin:

Będą lepsze warunki to nagram coś lepszego :)

Edytowane przez Gracjan

Opublikowano

Jest dźwięk! Graty ;)

Opublikowano

i nawet marchewke było widac :banan:

Opublikowano

( powinno być koło 350-360KM )

Skąd wy te moce bierzecie na seryjnych suszarkach ?? przypominaja mi sie czasy jak wszystkie 1.8T na śląsku miały po 201-202KM....

Jaki masz teraz boost ? 1,5 ?

Edytowane przez wrclaguna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.