Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Kupiłem co teraz?


luqash

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to widzicie? Baran jestes i tyle.

Kolego, powstrzymaj się od takich wyzwisk :bicz: :bicz3:

Kolega założył temat podejrzewam w wyniku tego, że koleś zadzwonił i bym bardzo nie miły. Nie wydaje mi się by był hieną czy czymś innym. I wcale nie musiał żerować na allegro, po prostu mógł przeglądać oferty na allegro, trafiła się pomyłkowa więc zalicytował, a osoba wystawiająca aukcję powinna grzecznie zadzwonić i przeprosić za błąd a nie z gębą wyskakiwać.

Sam trochę sprzedaję na allegro i wiem jak niektórzy potrafią być nie mili. Szczególnie jak kupią coś za małe pieniądze i oczekują od tego nie wiadomo czego.

Prawie każdy temacie od razu atakuję założyciela a jestem pewien, ze co trzeci z Was będąc w takiej sytuacji dawno czekałby na poniedziałkowe otwarcie sądu, aby wytoczyć sprzedającemu dwadzieścia procesów. Nagle każdy jest taki uczciwy i czysty jak kropla łzy. :cool1:

Trochę wyrozumiałości. :good:

Zamiarow nie znam ale wlasnie czasem cos sprzedam na allegro i wiem jacy ludzie sa upierdliwi... i to kupujacy a nie sprzedajacy. Ja w ogole nie dziwie sie ze sprzedajacy byl nie mily skoro przypuszczam ze skontaktowales sie z nim, nie po to zeby poinformowac go o pomylce a o tym ze wygrales aukcje i chcialbys odebrac auto.

Ja wstydzilbym sie zalozyc taki temat na forum no ale widac niektorzy chca sie dorobic na pomylkach innych... ja Ciebie, autora tematu, widze w polityce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem ale bym sprawę podał do sądu, w mieście obok mojego była głośna sprawa zakupienia jachtu za 1zł :gwizdanie: babka wygrała w sądzie i pod jej domem w końcu postawiono mały stateczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wiem ale bym sprawę podał do sądu, w mieście obok mojego była głośna sprawa zakupienia jachtu za 1zł :gwizdanie: babka wygrała w sądzie i pod jej domem w końcu postawiono mały stateczek

jachcik ,piekna sprawa, no i jeszcze za złotowke :tongue4: jak w erze :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś sprawa,że gość zrobił zdjęcia Jeepa sąsiada wrzucił na licytację i poszło za 7tyś. zł.(wartość rynkowa ok.60-70tyś)

Sąd orzekł,że wystawiający auto w aukcji musiał dostarczyć towar zgodny z opisem i zdjęciami.

Media poparły wyrok i zdeptał przegranego :thumbdown: :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie spodziewałem się, że temat rozbudzi takie emocje i będzie tyle postów

ja z tą sprawą nic nie będę robić w nosie mam wystawione auto, może sprzedający będzie w przyszłości ostrożniejszy i uważniejszy

proponuję zamknąć temat i uspokoić emocje niektórych forumowiczów

pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak koles w niemczech wygrał na ebayu nowe porsche cayenne za 4 tyś euro i sprawe zgłosił do sądu i wygrał, a auto było warte 40 tyś euro, wiem ze allegro wprowadziło takie coś ze w razie pomyłki może sie wycofać sprzedajaćy, czesto ten temat na forum sie pojawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy sie podniecacie a allegro zmienilo przepisy i dopuszcza takie wlasnie bledy po tych wszystkich akcjach ze statkami za 1zl. Niedawno bylo kilka takich ogloszen a za kilka dni samochody wystaiwione jeszcze raz za taka cene jak byc powinna

temat bez sensu do zamkniecia bo zaraz beda kolejne posty z wyzwiskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie każdy temacie od razu atakuję założyciela a jestem pewien, ze co trzeci z Was będąc w takiej sytuacji dawno czekałby na poniedziałkowe otwarcie sądu, aby wytoczyć sprzedającemu dwadzieścia procesów. Nagle każdy jest taki uczciwy i czysty jak kropla łzy. :cool1:

Trochę wyrozumiałości. :good:

Co za brednie :polew:

A poza tym nie nazwałem założyciela wątku hieną - czytanie ze zrozumieniem się kłania. Napisałem, że tylko hieny cmentarne są gorsze od sępów z allegro czekających na zwykły ludzki błąd. A skoro założyciel wątku napisał, że nie licytował z zamiarem kupna a jedynie po to, by uchronić sprzedającego przed sępami to znaczy że sam sępem nie jest. Więc o co się obraża? :>

EDIT: Zapomniałem dopisać że oczywiście w tą wymówkę nie wierzę bo tytuł wątku mówi sam za siebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także proponuję go zamknąć nie uda Ci się nic zrobić z tym a szczegółów nie chce mi sie opisywać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś się pomylił - zdarza się, trzeba być człowiekiem :good: Dla ciekawości gość jest z mojej wsi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleś się pomylił - zdarza się, trzeba być człowiekiem :good: Dla ciekawości gość jest z mojej wsi :polew:

to postukaj mu w czoło w niedziele po mszy :fool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...