Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Dymi na czarno po dodaniu gazu


krzysiek76

Rekomendowane odpowiedzi

witam koledż mam problem moja audi dymi na czarno jak dodam gazu a najbardziej gdy ma ciężko ,na veg braka błędów nie wiem gdzie szukać usterki dodam że silnik 130 km

przy bucie ma prawo przydymić. Kiedy wymieniany był filtr powietrza??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:witam a od kiedy masz autko?[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 09:10_________________________________________________ :confused4:mogę ci popwiedzieć tyle że jak jeżdziłem Manem który firma kupiłą od innej firmy po jakimś czasie zaczął dymić aż w końcu inspekcja sie tym zajęła i auto trafiło na serwis Mana i wymiana wtrysków rozpoznanie poprzednik tankował opałówkę i pozapychał wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob logi dynamiczne 007, 008, 011, 003. Czrny dym moze swiadczyc o nieszczelnym dolocie, ale wyjdzie w logach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mysli: moim zdaniem nawet jak ma ciezko nie powinnien dymic na czarno...

...dodam ze mam podobny silnik i nic takiego u mnie nie wystepuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mocno dymi to raczej coś nie tak, może nieszczelność w dolocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na komputerze i zero błędów już nawet zmieniłem wąż który dochodzi do turbo i nic nie pomogło mechanik powiedział że to jest to ,ale okazało się że to nie to myślę że może przepływomierz

wymieniaj dalej to w koncu trafisz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem na komputerze i zero błędów

mówimy o logach dynamicznych... można mieć zero błędów i nieszczelność w dolocie np :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz kabel, laptopa z VAGiem i pasażera. Jeżeli sam jeszcze nie zaopatrzyłeś się w kabelek kkl to może podjedź na najbliższego spota w okolicy - myślę, że tam ktoś Ci pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy może ktoś wie gdzie mogę zrobić logi dynamiczny dzwoniłem na serwis a oni nie wiedzą jak to zrobić . województwo kujawsko pomorskie z góry dziękuję za pomocy

zapytaj tutaj o termin spotu i możliwosć vagowanka :good:

http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie-b79.0/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koleszko poszukaj firmy która sprawdza wtryski, ciśnienie rozrzutu, ciśnienie w przewodach, podejrzewam że nie masz różnicy w mocy tylko czrny dym uwierz mi nie szukaj błędó tylko firmy która tym się zajmuje i wszystko zrobią jeśli nie spada ci poziom oleju czyli turbo jest w jak najlepszym stanie poszukaj firmy zapłąć raz i masz spokój. Taka firma posiada specjalny sprzęt również do regeneracji już wczoraj ci pisałęm co może być i nie szukaj kompem takich rzeczy bo szkoda czasy często na stacjach są brudne zbiorniki i wszystko powoli się gdzieś zbiera a każdy następny mechanik z kosmosu to kolejny koszt troszkę się znam i twój problem opowiedzialem komuś kto robi takie rzeczy i mówi to co ja trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy dziś jestem umówiony z mechanikiem na sprawdzenie pompo wtrysków zobaczymy dam znać jak się uda zrobić !!!!!

Najgorsze możliwe wyjście, ale w końcu to Twoje pieniądze :wink4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2010, 09:56_________________________________________________

koleszko poszukaj firmy która sprawdza wtryski, ciśnienie rozrzutu, ciśnienie w przewodach, podejrzewam że nie masz różnicy w mocy tylko czrny dym uwierz mi nie szukaj błędó tylko firmy która tym się zajmuje i wszystko zrobią jeśli nie spada ci poziom oleju czyli turbo jest w jak najlepszym stanie poszukaj firmy zapłąć raz i masz spokój. Taka firma posiada specjalny sprzęt również do regeneracji już wczoraj ci pisałęm co może być i nie szukaj kompem takich rzeczy bo szkoda czasy często na stacjach są brudne zbiorniki i wszystko powoli się gdzieś zbiera a każdy następny mechanik z kosmosu to kolejny koszt troszkę się znam i twój problem opowiedzialem komuś kto robi takie rzeczy i mówi to co ja trzymam kciuki!

:wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, że mój też kopci na czarno, i wcale nie są to wtryski tylko nieszczelność w dolocie... wystarczyło spuścić szybę i posłuchać jak powietrze gdzieś ucieka, ale jak kolega woli silnik rozkręcać zamiast włożyć wtyczkę od komputera to jego sprawa. A może masz auto po programie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...