Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

no to za 1300 te moje ? dobre? po za tym . to ciekawe jak te rsy będą leżały na moim aucie.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 12:17_________________________________________________Dziś zabrałem się za rozkręcanie tego całego dolotu do IC i dalej. No i znalazł się winowajca Pierdzenia i uciekającego Ciśnienia.

Między dwoma Częściami Turbosprężarki jest uszczelka a jedna część do drugiej dociskana jest takimi dociskami. No i tak jak by dwa z nich były założone odwrotnie (Turbo jest po regeneracji).

Jeździłem tak 30 Tysięcy nie zracając na to uwagi ( Nosb kiedyś powiedział, że za cichy mam wydech i za dużo słysze).

Nie przeszkadzało mi to dopuki nie wszedł nowy soft i ciśnienie z Turbo zaczęło Wyrażnie znikać.

turboh.jpg

Woda z mydłem pokazała gdzie ucieka powietrze.

Nawet na wolnych obrotach bąbelki lecą.

Tu stawiam Pytanie..

Co z tym fantem zrobić. czy oddawwać gdzieś Turbo > czy rozkręcić te dwie części ipostarać się dobrze poskręcać>?

Co wy na to?

Opublikowano

Karolina nie wiedzialem ze jestes taka wrazliwa :decayed::friends:

Dawaj toto do mnie zlapiemy poxipolem :polew:

Opublikowano
  • Autor

To jutro jestem u Ciebie. nakupuję kleju. :kox:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 09:06_________________________________________________dok1q.jpg

dok2.jpg

Udało się wczoraj wszystko odkręcić i pomalować podkładem. dzisiaj koło południa malowanie :)

Opublikowano

no grube rezanko przeprowadzasz :good:

Opublikowano

czekamy na wynik końcowy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Liczyłem na to że uda mi się kupić dokładkę s-line do czasu malowania. Ale niestety. drożyzna straszna a z kasą krucho bo muszę się pochwalić Mieszkanie kupiłem. :gwizdanie:

Opublikowano

powodzenia w remoncie- ja ledwo skończyłem-lekko ie było :wink4:

Opublikowano

Nom fajna sztuka :good:

Opublikowano
  • Autor

powodzenia w remoncie- ja ledwo skończyłem-lekko ie było :wink4:

nówka sztuka:) raczej powodzenia w meblowaniu :)[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 17:27_________________________________________________Auto poskładane od wczoraj. ale mi bateria w aparacie klękła niefartownie. jutro fotki wymytego auta :)

crw0353.jpg

crw0367.jpg

crw0372.jpg

Opublikowano

No ładnie, jak będzie poskładane będzie super :good:

Dokładki malowałeś sam? Bo widzę, że nie było to robione w zakładzie lakierniczym?

Ile za pomalowanie? Bo jestem przed taką operacją :wink4:

Opublikowano

Dobrze robota idzie dobrze :decayed::kox:

Karol latwo sie te progi sciaga ?

niebawem bede rozkrecal swoje :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ze 20 śrub z prawiej i ze 20 z lewej. :) malowałem sam debiut malarski :)

wyszło conajmniej spoko. Klar jeszcze do polerki ale to jak się pogoda zrobi.

cała operacja kosztowała mnie 100 zł

lakier,

rozpuszczalniki,

podkład do plastików,

klar,

papiery ścierne,

Tyskie,

:kox:

crw0385n.jpg

Opublikowano

Picasso to ty nie jestes :polew: Inne auto z kolorem na dole nie ? :good:

Opublikowano

realizacja :good: i bryla nabrala koloru az po brzegi :decayed::cool1::good:

Opublikowano
  • Autor

Przód wygląda duuźo lepiej, jutro sypnę zdjęcia:) :good:

GRIL w czooorny mat teź idzie moźe jutro nawet :)

Jak sądzicie? cztery kółka teżpomalować czy zostawić Chrom?

Opublikowano

Zostaw chrom ;)

Opublikowano

zdecydowanie OOOO zostaw w chromie :cool1:

Opublikowano

Jak nie lubie chromu to oooo zostaw w nim :)

Opublikowano
  • Autor

a na biało?

e nieeeeee

Opublikowano

Na zolto sE jebnij :wtf::facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.