Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak zrobim. tylko chyba dam komuś do wyspawania bo na alledrogo to drogo... za kawałek rury :mysli:

jak zobaczysz ile z tym roboty to zmienisz zdanie

ja robiłem sam i wyszły grosze :tongue4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Mam Migomat, troche praktyki w spawaniu Bram :) myślę że się uda. Tylko co z tą pierwszą sondą. słyszałem, że może waryjować.[br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 09:54_________________________________________________Dobra Pany. Dziś wywalilem zawartosc katalizatora. Szok . Auto jeeeedzieeee ze ja pierdziuuu. Zabity był całkowicie. Wstawilem go pustego ale to nie to:/ auto brzydkie dźwięki wydaje. Tzn Zawor upustowy turbiny słychać przy każdej zmianie biegu i generalnie taki gluchy dźwięk jest. Ale auto idzie do przoduuu ze hohooo..

I tu stawiam pytanie. Co tam wstawim proszę o konkretne przykłady.

Chodzi mi tez po głowie zakup nowego (zamiennika) katalizatora.

Pomocy. O na światłach to jak BOV słychać;)

Opublikowano

Karol... Qri mial na sprzedaz DP pod nasze AVJ :wink4:

gdzie byl zastosowany sprawny myk na 2 sonde

[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 00:20_________________________________________________poszlo pw , ktore przyspieszy sprawe :wink4:

Opublikowano
  • Autor

To Zara mu klikne ciekawe ile dziangow. dzięki Za info

Opublikowano

zaraz będziemy słuchać tego potwora :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Naszła mnie wczoraj nieziemska ochota zrobienia porządku z wydechem który od jakiegoś czasu brzęczał.

wyciągnąłem cały układ na ziemie zidentyfikowałem winowajcę i zrobiłem co było konieczne...:)

img1565as.jpg

img1570f.jpg

img1569j.jpg

skąd to się tam więło? ze środkowego tłumika? :mysli:

Opublikowano

watpie :) raczej ktos Ci zrobil dowcip :naughty:

Opublikowano

Karol co zamiast kata w końcu wstawiasz?? mi się też chyba wysrał wczoraj- jak z Wawy wracałem mocy nie było ale basssss taki że radio nawet nie zagłusało :polew:

Opublikowano
  • Autor

No naradzie mam pustego kata check engine nie świeci ale w ecu jest błąd sondy lambady :) myślę ze docelowo wyspawam pewnie jaki DP zrury i owinę termoizolacja. Tposejdon przytargal mi metr rury 60mm średnicy. Tylko nie wiem czy nie zawazka.?

Opublikowano

rób u siebie póżniej u mnie zrobimy coś może

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?

Opublikowano

a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?

przeciez w 1.8t takie juz masz chyba :decayed:

Opublikowano

a jednak po 300km wywalil check engine. [br]Dopisany: 11 Lipiec 2011, 23:00_________________________________________________Pany mam dokupienia z A6 C5 hamulce całe 312 tanio. warto w ten rozmiar inwestować?

przeciez w 1.8t takie juz masz chyba :decayed:

w 190konnej wersiiii
Opublikowano

Czyli macie 288 jak u mnie?:-P. Toż to nie hamuje a z dużym kołem to juz calkiemB-)

Opublikowano
  • Autor

No więc warto 312 czy szukać 320?

Opublikowano

No więc warto 312 czy szukać 320?

Karol bedziesz się pierdzielił z takimi pipkami zakładaj 320 od nas Łukasz ma 312 i będzie szukał 320 z eS więc pewnie warto ale ja tam się nie znam :rolleyes:
Opublikowano
  • Autor

No Bo mam jazma + tarcze 312 za 250 zl. :cool1:

Opublikowano

No Bo mam jazma + tarcze 312 za 250 zl. :cool1:

TO NAWET SIĘ NIE ZASTAAWIAJ- JAK CI BRAKNIE HAMULCY SPOKOJNIE SIĘ ICH POZBĘDZIESZ I WTEDY- sorry za duże litery :>
Opublikowano

a c masz juz 345?

zapodane jak cos to mam :) ja tez zmieniam na wiosne

Opublikowano

a c masz juz 345?

zapodane jak cos to mam :) ja tez zmieniam na wiosne

Czaki mnie korci żeby heble zajeb..ać 345 ale pierw rns i listwy s4.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.