Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A3 8P AXW] Moja mała czarna


Azunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyszła pora pochwilić się nowym nabytkiem, coś nieco mniejszego od A4 :gwizdanie:

Oto moja czarna A3 8P 2.0FSI 150PS Ambition :kox:

2003 rok

3 drzwi

17'' felgi

pełen FIS

szyby lusterka oczywiście elektryka

2 strefowa klima

skórzana 3-ramienna kierownica

atermiczne szyby

6 poduszek

6-biegowa skrzynia

Audi Concert (z subem)

Mody, o których myślałam (może kiedyś w przyszłości będą):

duży grill od polifta

inne felgi 17-18''

skóra

lampy bixenon

t4y747.jpg

Oto kilka nowych fotek, ale autko jest brudne i pod blokiem, bo się klocki skończyły i czeka do poniedziałku. W przyszłym tygodniu będą lepsze zdjęcia.

qpo22h.jpg

2rvzbzq.jpg

2cxesdk.jpg

p6240004.jpg

p6240009.jpg

p6240005.jpg

p6240006o.jpg

p6240007a.jpg

p6240008v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FSI :gwizdanie: http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=77606 <-- kozacka technologia audi. ciekawe czy w a3 bedzie ten sam problem co w rs4 jesli tak to lipa troche

:decayed:

a co do auta to fajne... zawsze mi sie podoaply a3 8p ...

pokaz wnetrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy w a3 bedzie ten sam problem co w rs4 jesli tak to lipa troche

Na hamowni wypluła 143KM przy 30st. na dworze, więc nie jest źle. Poza tym jeszcze z wydechem jest mała poprawka do zrobienia i pewnie pojedziemy jeszcze raz na pomiar jak będzie chłodniej.

Fotki będą, spokojnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne A3 - jak każde 8P w dużo ładniejszej budzie niż moja (3D), mój to niestety Sportback... odnośnie zmiany przodu to od razu proponuję Ci zderzak S-line (jest dużo ładniejszy) + np czarny grill (ale to akurat rzecz gustu). w 17 cali bym nie szedł skoro już masz 17tki, lepiej od razu 18 cali wrzucić, a jest kilka wzorów, które idealnie pasują do 8P :) jak coś to służę pomocą jeśli chodzi o A3 8P, szerokości i bezawaryjności życzę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajna furmanka :wink4: na spocie zamawiam przejażdżkę :decayed: ciekawy jestem jak chodzi ten silnik, bo sam o nim (przez chwile) myślałem kupując Sportbacka :cool1:

piękne A3 - jak każde 8P w dużo ładniejszej budzie niż moja (3D), mój to niestety Sportback...

Sportback jest chociaż trochę bardziej "męski", nie narzekaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportback jest chociaż trochę bardziej "męski", nie narzekaj

ale mi się nigdy nie podobał :P tzn chodzi mi o tył :gwizdanie: żałuję właśnie, że sportback nie ma takiego tyłu jak 3-drzwiówka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportback jest chociaż trochę bardziej "męski", nie narzekaj

ale mi się nigdy nie podobał :P tzn chodzi mi o tył :gwizdanie: żałuję właśnie, że sportback nie ma takiego tyłu jak 3-drzwiówka ;)

to akurat zupełnie odwrotnie niż u mnie, a już w ogóle jak się zasadzi spotbackowi lampy po lifcie... :slina:

sorry Azunna :wink4: już kończymy OT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportback jest chociaż trochę bardziej "męski", nie narzekaj

ale mi się nigdy nie podobał :P tzn chodzi mi o tył :gwizdanie: żałuję właśnie, że sportback nie ma takiego tyłu jak 3-drzwiówka ;)

To sprzedaj i kup 3-drzwiowego :tongue4: Ja bym nie chciał jeździć czymś co mi się nie podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi miło że podoba się Wam moja "Doneczka" (dostała takie imię po tych blachach które są na zdjęciu ) mimo że jeździ już na innych blaszkach, to i tak jedna jeździ z tyłu na półeczce :gwizdanie:

sorry Azunna :wink4: już kończymy OT :)

spoko, możecie pisać, w końcu też na temat a3 :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprzedaj i kup 3-drzwiowego :tongue4: Ja bym nie chciał jeździć czymś co mi się nie podoba.

gdyby to było takie proste to już teraz jeździłbym A4 ;) nie mogę, leasing jest :P mi się nie podoba w moim aucie tylko tył - reszta jak najbardziej :) Azunia pokaż środek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rowniez jestem wielkim milosnikiem A3 8p i ta naprawde fajnie sie prezentuje (kolor i felgi). ciekaw jestem jak jest w srodku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

środek jest standardowy, nic nadzwyczajnego. Zdjęcia będą ale na razie nie mam specjalnie czasu by się do tego zabrać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście ładna ta twoja mała, czarna :gwizdanie: Chętnie zobaczę fotki środeczka :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś subtelna, nierzucająca się w gałki felga ? np.. :decayed:

248.jpg

417.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z niebieskimi felgami to byłe auto klubowicza z A3-clubu.. :gwizdanie: był o niej nawet krótki artykuł w GT w autach czytelników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z niebieskimi felgami to byłe auto klubowicza z A3-clubu.. :gwizdanie: był o niej nawet krótki artykuł w GT w autach czytelników...

Nie wiem..ja wyhaczyłem auto na civic forum :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś subtelna, nierzucająca się w gałki felga ? np.. :decayed:

248.jpg

417.jpg

Niestety nie preferuje kolorowych felg, jak się komuś podobają to jego sprawa ale ja nigdy takich nie założę, wolę standardowe odcienie szarości, czarne, ewentualnie ze srebrnym rancikiem :gwizdanie:

Jutro może zrobię zdjęcia Dony, to będziecie mieli co oglądać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...