Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś w stanie określić od czego są to plamy ?

Aloe Cleaner może tego nie chwycić i będzie tutaj potrzebna inna chemia o dużo silniejszym działaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry za OT ale mam niezły deal dla maniaków detailingu.

Na sprzedaż polerka oscylacyjna Flex-a. Tą polerką nie przypalisz lakieru!

Polerka użyta zaledwie kilka razy. Jest w stanie idealnym. Dorzucam jeden, średnio agresywny pad.

Tutaj dokładna specyfikacja oraz cena nowej polerki w sklepie:

http://www.narzedzia.pl/pl/productDetails/5688_Polerka_XC_3401_VRG.html

U mnie 899 PLN.

Pytania? Wątpliwośći? 600 062 184

1227272727

A tutaj efekty pracy tego urządzenia:

IMG_7148.JPG

IMG_7080.JPG

IMG_6256.JPG

IMG_7153.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w stanie określić od czego są to plamy ?

Aloe Cleaner może tego nie chwycić i będzie tutaj potrzebna inna chemia o dużo silniejszym działaniu.

Moim zdaniem kawa/herbata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malik... a co kupujesz jeśli można? :naughty: czysta ciekawość...

Mam już Makitę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW... chyba jednak ta woda w Wiśle płynie szybko i na wiosnę trzeba będzie się przywitać z polerką :D

A tak odnośnie czyszczenia aut... a konkretnie felg. Wcześniej korzystałem z różnych wynalazków typu: Autoland, jakieś tescowe i efekt był średni... moża jako tako wyglądały felgi na wyczyszczone, ale musiałem się trochę napocić. Kupiłem ostatnio tak na próbę Meguiar's Super Degreaser (mała buteleczka 250ml), rozcieńczyłem to jakoś 6:1 i normalnie rewelacja. Psiknąłem kilka razy, odczekałem około minuty, lekko musnąłem felgi szczotką i brud sam schodził. Do tego bardzo wydajny, nieźle się pieni. Z około 50ml (już po rozcieńczeniu) umyłem cztery koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Degreaser nie służy bezpośrednio do mycia kół aczkolwiek też oczywiście można używać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukasz, powiesz mi coś na temat tych kosmetyków do skór? Może tego inaczej się jakoś używa..? Trochę się załamałem, bo tak wszyscy chwalą a tu lipa troszkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem swoje zdanie - jest duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie użyć czegoś mocniejszego. Plamy mogły się mocno "weżreć" w skórę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Degreaser nie służy bezpośrednio do mycia kół aczkolwiek też oczywiście można używać :wink4:

Wiem wiem... do felg jest Wheel Brightener ale akurat pokończyły mi się środki i nie miałem nic innego pod ręką i widzę, że ciężkie zabrudzenia usuwa bez problemowo i mogę szczerze polecić. A jakby nie patrzeć to pył hamulcowy, błoto, asfalt to raczej najwyższy kaliber jeśli chodzi o zabrudzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już napisałem swoje zdanie - jest duże prawdopodobieństwo, że trzeba będzie użyć czegoś mocniejszego. Plamy mogły się mocno "weżreć" w skórę.

A ten drugi kosmetyk do skór z serii Meguiars jest mocniejszy? Rich coś tam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten drugi kosmetyk do skór z serii Meguiars jest mocniejszy? Rich coś tam..

Rich Leather Gel - nie, nie jest mocniejszy. To jest środek taki bardziej All In One.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co proponujesz na mocne plamy?

Trzeba by to obejrzeć, bo to nietypowe plamy - tak, ciężko coś doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy , mam takie pytanko posiadam Audi z 95r A4 b5, po każdym myciu pojawiają mi się na dachu takie zmatowienia>hmm,,, coś jak białe plamy które przechodzą przez cały dach > i jeszcze zobaczyłem, ze w poniektórych miejscach odchodzi jakby jakaś folia , coś w tym stylu , może nie folia > ale jakby podchodziła pod to woda i to pęka? co to jest koledzy proszę o fachowe rady bo szkoda audiczki , czy zaradzę to jakimś środkiem ? pozdrawiam :hi: co mam robić ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lakier bezbarwny szlag trafil?cyknij jakies foty,auto po lakierowaniu czy oryginal,ciezko tak z opisu,to troche tak jakbys chcial komus wytlumaczyc jak wyglada kolor zielony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...