Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak ale ręcznie aplikowane i ręcznie polerowane, CGP nie jest zalecany do luster i szyb przyciemnianych

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

CGP nie jest zalecany do luster i szyb przyciemnianych

dlatego pytałem :wink4::good:[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 18:47_________________________________________________nakładanie GLASS SCIENCE Rain Clear źle się zakończyło dla aplikatora Megs'a :blink:

ale ogólnie zestaw taki jak pokazał Vario niczego sobie :good: fakt że ręcznie Auto Glym CGP trzeba się trochę namachać, ale uzyskałem efekt taki jaki chciałem - pozbyłem się śladu po wycieraczkach.

w przyszłości jednak nakładanie Rain Clear'a powierzę staremu t-shirtowi...

20111008162.jpg

Opublikowano

RainX i inne "niewidzialne wycieraczki" tez tak robia z aplikatorami gabkowymi jezeli sie ich pozniej nie umyje.

Ja nakladam takie srodki platkami kosmetycznymi..

Opublikowano

sugerowałem się opisem z detailer.pl http://www.detailer.pl/blog/2011/08/deszcze-niespokojne/

ale nie myślałem, że aż tak szybko go zje :wallbash: już podczas aplikacji gąbka robiła się jakby bardziej miękka... człowiek uczy się na błędach :)

mniejsza o to, teraz z niecierpliwością oczekuję deszczu :decayed:

Opublikowano

ja wcześniej doczytałem co napisał Makki co do aplikacji i użyłem właśnie płatków kosmetycznych i 0 strat :)

co do działania tej wycieraczki to przy małym deszczu jak na razie się sprawdziło, zaczyna działać od 60 km/h :good: ale jak wyschnie np. na słońcu to dużo kropek jest

Opublikowano
  • Autor

RainX i inne "niewidzialne wycieraczki" tez tak robia z aplikatorami gabkowymi jezeli sie ich pozniej nie umyje.

Ja nakladam takie srodki platkami kosmetycznymi..

Dokładnie, ale można spokojnie nakładać każdym aplikatorem - ważbe żeby go potem po prostu dobrze wypłukać.

Opublikowano

szału to to nie robi

Opublikowano

muszę ponownie zaaplikować na przednią szybę bo nie satysfakcjonuje mnie to co jest teraz

Opublikowano
  • Autor

Tylko ją dobrze przygotuj przed aplikacją.

Opublikowano

muszę ponownie zaaplikować na przednią szybę bo nie satysfakcjonuje mnie to co jest teraz

Zapodaj Gtechniq G1 :wink4:

IMG_1567.jpg

Opublikowano

Lukaszr przecież ją już przygotowałem wcześniej CGP

Opublikowano
  • Autor

Lukaszr przecież ją już przygotowałem wcześniej CGP

Wiem, tylko przypominam żebyś zrobił to od początku.

Opublikowano

a IPA nie wystarczy do zmycia tej warstwy?

Opublikowano

a IPA nie wystarczy do zmycia tej warstwy?

Wg. mnie na pewno wystarczy :good: Nawet troszkę mocniejsze stężenie APC powinno sobie poradzić bez problemu

Opublikowano

Witam!

Mam pytanie odnośnie środków do pielęgnacji wnętrza Meguiars. Czy pozostawiają one jakiś przyjemny zapach czy są bezzapachowe?

Opublikowano

krótki filmik ode mnie z testu

http://www.youtube.com/watch?v=GzjwB_Soc70

Troche slabo.. Ile warstw nakladales? Ile ten Rain Clear lezal na szybie zanim go zaczoles wycierac?

Tutaj RainX przy okolo 110km/h, 2 warstwy, ulewa na maxa:

muszę ponownie zaaplikować na przednią szybę bo nie satysfakcjonuje mnie to co jest teraz

Zapodaj Gtechniq G1 :wink4:

IMG_1567.jpg

Tez w koncu sie doczekalem Gtechniq :)

3e30a0422c87d140.jpg

Bede robil test na 2 autach dzielac szybe na 3 czesci; G1 vs RainX vs Rain Clear. U mnie w B8 i na nowej szybie w Passacie zony..

IPA powinna usunac Rain Clear, jak nie to 1 rundka CGP.

Opublikowano

Na szybie jedna warstwa, czekalem z 15 minut do polerowania. Pewnie powtorze aplikacje x2 i powinno byc lepiej.

Opublikowano

Na szybie jedna warstwa, czekalem z 15 minut do polerowania. Pewnie powtorze aplikacje x2 i powinno byc lepiej.

Powiedz czy na koniec przypadkiem nie polerowałeś tego mikrofibrą :mysli: Jęsli tak to masz odpowiedź, powinieneś polerować gładką miękką szmatką, najlepiej flanelą. Mikrofibra za bardzo penetruje w powierzchnię i ściągnie za dużo świeżo nałożonej powłoki.

Opublikowano

Microfibra byla, zauwazylem takie jakby placki gdzie jest mniej srodka. Dzieki za podpowiedz

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.