Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co byście polecili??

-szukal bym jakiejś glinkkki do usuniecia drobnych rysek??

-coś do usuwania wiekszych rys może jakies mleczko??

-coś do chromu i relingów??

-politurę która nada piękny połysk i efekt mokrego lakieru??

-a na koniec jakiś wosk zabezpieczający??

może coś ze Meguiar's ?? co polecicie?? Meguiar's ma tyle tych kosmetyków że juz nie wiem co kupic.

---------- Post dopisany at 22:47 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

co byście polecili??

-szukal bym jakiejś glinkkki do usuniecia drobnych rysek??

-coś do usuwania wiekszych rys może jakies mleczko??

-coś do chromu i relingów??

-politurę która nada piękny połysk i efekt mokrego lakieru??

-a na koniec jakiś wosk zabezpieczający??

może coś ze Meguiar's ?? co polecicie?? Meguiar's ma tyle tych kosmetyków że juz nie wiem co kupic.

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 528,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
-szukal bym jakiejś glinkkki do usuniecia drobnych rysek??

Glinka nie usuwa rysek - tylko oczyszcza lakier z tego co nie usunęły Tar Removery czy IronX.

-coś do usuwania wiekszych rys może jakies mleczko??

Lakier VAG'owski? Ręcznie nie ma szans. Narobisz się, a nic nie zrobisz. Jak japończyk to Megs UC + Tricolor German pad.

-coś do chromu i relingów??
Autosol, poszukaj po sklepach.
-politurę która nada piękny połysk i efekt mokrego lakieru??

Black Hole od Poorboys World lub Chemical Guys Glossworkz Glaze. Przykryje też mniejsze ryski, ale osłabi trwałość wosku.

-a na koniec jakiś wosk zabezpieczający??
Jeśli chcesz uzyskać głębię i wet look z ciemnego koloru - polecam tester Dodo Juice Purple Haze 30ml. Jeśli chcesz długą ochronę + wosk na zime w tym: Finish Kare 1000p.

Nie nastawiaj się na Megs'a tylko tylko spróbuj innych producentów też, np. Poorboy's World, Chemical Guys, Auto Finesse, Autoglym, Collinite, Duragloss, Finish Kare, Nielsen, ValetPro, Surf City Garage :)

Opublikowano

Hejka. wiem ze powinno sie myc nie jakims tam recznikiem czy szmatka tylko najlepiej rekawica. Czy mozecie mi coe polecic do max 50 - 60 zl ?

Opublikowano

Do tej kwoty chyba najlepszym wyborem będzie rękawica z Meguiarsa, a jakbyś jeszcze trochę dołożył do bierz CarPro :)

Opublikowano

No dobra to juz to bedzie z glowy plus oczywiscie mikrofibry i recznik do wycierania ale te zwezme najtansze np http://www.all4auto.pl/shiny-garage-fluffy-dryer-recznik-do-osuszania-p326.html Pozostaje teraz kwestia szamponu. Slyszalem ze ten jest ok http://www.all4auto.pl/shiny-garage-car-wash-500ml-ekonomiczny-skuteczny-mocno-pieniacy-sie-szampon-p361.html

Opublikowano

Z Fluffiego będziesz zadowolony:wink: Szamponu nie używałem więc się nie wypowiem:hi:

Opublikowano

Witam Pany,

Prośba o doradzenie w miarę uniwersalnego środka do przeprania tapicerki. Jest to jasno szary welur w A3 8P. Nic w sumie z nim nie robiłem od prawie 4 lat, bo był "wyprany" jak kupiłem. Nie ma jakichś konkretnych plam: największym problemem jest kurz siedzący w fotelach (ujawnia się szczególnie jak trochę wody się dostanie na fotel to zostają zacieki) i "brud" na siedzisku kierowcy, pewnie głownie od jeansów. Myślałem o czymś z Megsa:

1) MEGUIARS CARPET & INTERIOR CLEANER

2) MEGUIARS QUIK OUT CARPET STAIN REMOVER

Gdzieś wyczytałem też, że nadałby się do tego jakiś APC, ale jest tego tyle, że nie wiem który i czy jest to coś warte.

I podstawowe pytanie czy jestem to w stanie doczyścić ręcznie czy pozostaje jakieś pranie odkurzaczem? :hi:

Opublikowano

---------- Post dopisany at 19:55 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

[/color]Piechol wyslalem pw

co do shiny garage to brand all4auto wiec polski produkt

ja bym polecil Megsowy Gold class albo Surf city garage Pacific blue shampoo

Opublikowano

Sam bym wyprobowal jak sobie radzi

Opublikowano

To zamawiam i zobaczymy :) Jakiej piany uzyc?

Opryskuje auto i czekam?Ile?Pozniej poprostu splukac?

Opublikowano

ValetPro ph neutral snow foam, czekasz az zjedzie z auta ale nie wyschnie

Opublikowano

Pozniej normalnie jedziesz szamponem?

Opublikowano

Splukac trzeba pod cisnieniem, od dolu auta w kierunku dachu

Opublikowano
Pozniej normalnie jedziesz szamponem?

Tak, szampon, dwa wiaderka i rękawica :wink:

Można też spróbować pianę MagiFoam :wink:

Opublikowano

A co myslicie o tym?

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ----------

http://showcarshine.pl/108-poorboy-s-world-black-hole-najlepsza-glebia-i-wet-look-gratis-mikrofibra.html

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

http://showcarshine.pl/108-poorboy-s-world-black-hole-najlepsza-glebia-i-wet-look-gratis-mikrofibra.html

Opublikowano

Zamiast stosowac politure lepiej zrobic korekte lakieru

Opublikowano

Black Hole, dobry jak chcesz jechać na zlot i zakryć trochę rys, oprócz tego szybciej wosk spłynie. Tak jak vario pisze, najlepiej zrobić korektę, potem jakiś cleaner i wosk i jest fpytę:kox:

Opublikowano

Tylko,ze korekta to mega kasa,czas itp.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.