Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

thx tomek

ten caly proces lakierowania wlasnie mnie przeraza, boje sie roznicy kolorow - w realu wyglada to dosc naturalnie ale rozni sie od drugiego taboreta

mam Megsa zestaw do skory, ladnie wyciaga brud i conditioner fajnie zmiekcza - to wszystko co dotychczas robilem i pewnie przy tym zostane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatni Biedronkowy zakup:decayed:, całe 9,99zł

http://a4-klub.pl/vb/attachment.php?attachmentid=183&stc=1

Zapomniałem do Lidla jechać:doh: a tam taki detailingowy stuff:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi nie działa załącznik ślepego.. co tam macie w lidlu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbujcie otworzyć w nowym oknie bo u mnie śmiga:wink:

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

attachment.php?attachmentid=183&stc=1

---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:55 ----------

widać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dziala...

---------- Post dopisany at 20:57 ---------- Poprzedni post napisany at 20:56 ----------

wyskakuje:

Zakradł się błąd... Jeśli uważasz, że link powinien działać skontaktuj się z administratorem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasi :) oo też mam taki ale ma z 5 lat. nie trzyma ciśnienia. udało Ci się zrobić z niego pianownice ?

On teraz jest w lidlu ? muszę się skoczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pasi :) oo też mam taki ale ma z 5 lat. nie trzyma ciśnienia. udało Ci się zrobić z niego pianownice ?

On teraz jest w lidlu ? muszę się skoczyć

ja mam pianowanice pod karchera:wink:, kupiłem go do APC, bądz Surfexa, to sie zobaczy jeszcze, jest w Biedronce ja zwinąłem ostatnią sztukę w Bochni:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z regulacją jest za 86 w Leroy Merlin, bez regulacji chyba za 53

---------- Post dopisany at 21:23 ---------- Poprzedni post napisany at 21:22 ----------

pianownica oczywiście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna recznie albo maszynowo. Mozesz kupic Swirl-x albo Ultimate compound i aplikator tri-color i sie bawic recznie ale to odradzam, lepiej maszynowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna recznie albo maszynowo. Mozesz kupic Swirl-x albo Ultimate compound i aplikator tri-color i sie bawic recznie ale to odradzam, lepiej maszynowo.

jak małe ryski to i ręczna korekta da radę, tyle że wiadomo namachać sie trzeba:grin:

Wczoraj przyszedł do mnie nowy zderzak, i odrazu mi sie cos malowanie nie spodobało, jeden przejazd 320 pokazał fachowość malowanie poprzedniego właściciela:shock3:

baranv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł próbowałeś to później wyprowadzić? Na takich elementach można się sporo nauczyć, a ryzyka nie ma:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...