Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Używam Karcher K5.55, na razie złego słowa powiedzieć nie mogę :wink:

  • Odpowiedzi 4,7 tys.
  • Wyświetleń 527,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Używam Karcher K5.55, na razie złego słowa powiedzieć nie mogę :wink:

Chyba już nie produkowana tak?

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Sieknąłem się, nadal w sprzedaży...

Pianownica której efekt był na fotach wcześniej to z tej myjki?

Opublikowano
Używam Karcher K5.55, na razie złego słowa powiedzieć nie mogę :wink:

Chyba już nie produkowana tak?

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Sieknąłem się, nadal w sprzedaży...

Pianownica której efekt był na fotach wcześniej to z tej myjki?

Tak jest... Pianownica PA, piana VP PH neutral Snow Foam :wink:

Opublikowano
Używam Karcher K5.55, na razie złego słowa powiedzieć nie mogę :wink:

Chyba już nie produkowana tak?

---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Sieknąłem się, nadal w sprzedaży...

Pianownica której efekt był na fotach wcześniej to z tej myjki?

Tak jest... Pianownica PA, piana VP PH neutral Snow Foam :wink:

Git :thumbup1:
Opublikowano

Ja mam takie zabawki Karcher 5.700 + pianownica PA

To już konkretna maszyna. Mam ją w "koszyku" na Allegro.

jesteś z niej zadowolony, mój B&D zj***ł sie poraz pierwszy po roku, a reklamować nie lubię i wolę zakupić coś co posłuży dłużej niż rok.

Opublikowano

Jak nie lubisz przecież to złotówkę nie kosztowało jak masz papiery to reklamuj zwrócą kasę:naughty:

Opublikowano
Jak nie lubisz przecież to złotówkę nie kosztowało jak masz papiery to reklamuj zwrócą kasę:naughty:

Naprawią lub zwrócą produkt którego już nie chcę, tak więc nie ma to sensu. Jeżeli ktoś chce to oddam za darmo. Dziś przy myciu puściła jakaś uszczelka w lancy i cienkie po łapie przy myciu. Wymiana pewnie 3 zł :-) .Poza tym myjka w pełni sprawna.Chętnego zapraszam osobiście ,nie wysyłam.

Opublikowano

Gdzie mieszkasz :D ?

Opublikowano

Jestem zadowolony, już rok mi służy. Jedynie co to musiałem jedną lance kupić, bo coś się w niej zepsuło, a to nie podlega gwarancji. Szukałeś ile za tego karchera chcą w sklepie? Bo allegro nie jest zawsze najtańsze..

Dokup jeszcze filtr i szybko złączki:wink:

Opublikowano
Gdzie mieszkasz :D ?

Uuu daleko od Ciebię z tego co widzę. Stacjonuje w podwarszawskiej wiosce :cool:

Opublikowano

Norbi, chętnie przygarnę tego kropka na testy jak ma się u Ciebie marnować :decayed: Powiedz tylko kiedy i gdzie :naughty:

Opublikowano
Norbi, chętnie przygarnę tego kropka na testy jak ma się u Ciebie marnować :decayed: Powiedz tylko kiedy i gdzie :naughty:

Może być nawet dziś. Otrębusy, rzut beretem za Pruszkowem.

---------- Post dopisany at 09:54 ---------- Poprzedni post napisany at 07:02 ----------

Panowie, a używa ktoś myjek firmy Virgo, dobre parametry, a cena niska. Nie wiem czy to nie jest produkt chiński, lub marnej jakości.

coś ktoś? np:

VIRGO MYJKA CIŚNIENIOWA 215BAR 3000W + AUTO PIANA (2737477155) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Norbi, a jaki model B&D miałeś ?

Opublikowano

Ksiakiś podstawowy model

---------- Post dopisany at 21:22 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Dokładnie ta MYJKA Ciśnieniowa PW1400K-TRA Black&Decker (2740181157) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Pytałem z ciekawości bo ja mam B&D PW1700 SPM i cioram nią już drugi rok, a ma co myć bo w domu 3 autka...

Opublikowano
jak ktoś ma konto na FB to polecam Zdjęcia użytkownika Meguiar's | Facebook :whistling:

Konkretne 50/50 :kox:

Opublikowano

ale w Photoshopie :polew:

Opublikowano

Pany jaki polecacie środek do czyszczenia białych felg ? W miarę łagodny a skuteczny aby nie naruszyć powłoki białej farby i jaka szczotka do tego ? Również w miarę delikatna.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.