Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

noi jest dzisiaj dostalem przesyke od meguiarsa ;)

juz nie moge sie doczekac weekendu zeby poprobowac, noi oczywiscie efektu koncowego :dance: :dance:

Co dokładnie kupiłeś ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się już NXT 2.0 w sklepie Meguiarsa

phiiii... w listopadzie już miałem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dokładnie kupiłeś ? wink4

nxt generation wax i nxt szampon a miedzy woskowaniami quick wax dla podtrzymania efektu na probe wystarczy mysle :)

Hmmm... ja bym wziął coś jeszcze do przygotowania powierzchni. Glinkowanie daje niesamowite rezulaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja bym wziął coś jeszcze do przygotowania powierzchni. Glinkowanie daje niesamowite rezulaty.

Zdecydowanie popieram Malika - glinka to podstawa do oczyszczenia lakieru i ma to wpływ na nakładanie wosku i efekty końcowe.

Szkoda, w sumie mogłeś skonsultować to tutaj przed końcowym zakupem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja bym wziął coś jeszcze do przygotowania powierzchni. Glinkowanie daje niesamowite rezulaty.

a wiesz dopiero zaczynam przygodę z meguiars także narazie spokojnie, do większości rzeczy podchodzę sceptycznie, a poza tym na tym moim szarym metaliku to nie widać nic nawet jak jest przykurzony czy lekko brudny po małym deszczu, balem sie ze nie będzie większej różnicy(nie tak jak na czarnym :naughty: ). bo cena tej glinki nie jest mala a jeszcze mam w planach zakup mapy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz dopiero zaczynam przygodę z meguiars także narazie spokojnie, do większości rzeczy podchodzę sceptycznie, a poza tym na tym moim szarym metaliku to nie widać nic nawet jak jest przykurzony czy lekko brudny po małym deszczu, balem sie ze nie będzie większej różnicy(nie tak jak na czarnym :naughty: ).

Ale to nie chodzi o widać czy nie widać - glinką oczyszczasz lakier i jest gładki bez zanieczyszczeń. Dzięki temu powierzchnia lepiej wygląda i zdecydowanie łatwiej nakłada się wosk :wink4:

bo cena tej glinki nie jest mala a jeszcze mam w planach zakup mapy ;)

Jaką mapę chcesz kupić ? Jak to co myślę to chyba lepiej będzie jak wydasz to na kosmetyki :naughty::kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie popieram Malika - glinka to podstawa do oczyszczenia lakieru i ma to wpływ na nakładanie wosku i efekty końcowe.

Szkoda, w sumie mogłeś skonsultować to tutaj przed końcowym zakupem wink4

jestem tego świadomy a jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze hehe jeszcze został mi cały środek opony itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,przesyłka już u mnie :) trochę zabawy było,tylko nie wiem do czego służy CLERNER WAX i jak go użyć,tym razem go pominąłem,a efekt jest :good:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie wiem do czego służy CLERNER WAX i jak go użyć

Cleaner Wax to jakby 3 w 1 - czyli czyści, poleruje i zabezpiecza powierzchnię. Generalnie usuwa lekkie utlenienia, rysy, zadrapania, plamy, zabrudzenia. Jest to produkt dla osób, które nie używają nic innego poza tym jednym.

Jeżeli używasz systemu DC i NXT 2.0 albo innego wosku to uważam, że niepotrzebnie go kupiłeś.

Jeżeli chodzi o aplikowanie produktu to używasz go na dwa sposoby:

1. jeżeli lakier jest starszy i widać zaniedbania to nakładasz do wcierając z większą siłą po czym zostawiasz do wyschnięcia i ściągasz.

2. jeżeli lakier jest w dobrym stanie i nie widać zaniedbań to po prostu nakładasz go leciutko wcierając lub po prostu nakładasz jak wosk po czym zostawiasz do wyschnięcia i ściągasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clerner Wax był w zestawie Smooth Surface Clay Kit,czyli jest to zbędny dodatek :shocked:

Masz tego malutką buteleczkę więc nie jest źle - Cleaner Wax jest dołączany do tego zestawu, bo niektórzy kupują tylko taki zestaw, robią glinkowanie i zamiast całego systemu DC jest dołączany właśnie taki 3 w 1 czyli Cleaner Wax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... mam trochę dziwne pytanie więc skorzystam z tego wątku... potrzebuję czegoś jak najmniej inwazyjnego co po starciu wejdzie mi we wszystkie dziurki jakie mam od kamieni na masce,zderzaku i błotnikach... mam granatowe autko więc najlepiej gdyby chyba było białe...

chcę tylko strzelić fotkę z wypełnionymi na biało dziurkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie... mam trochę dziwne pytanie więc skorzystam z tego wątku... potrzebuję czegoś jak najmniej inwazyjnego co po starciu wejdzie mi we wszystkie dziurki jakie mam od kamieni na masce,zderzaku i błotnikach... mam granatowe autko więc najlepiej gdyby chyba było białe...

chcę tylko strzelić fotkę z wypełnionymi na biało dziurkami...

Może jakiś puder albo coś w tym stylu, bo raczej to nie są na tyle wielkie dziurki żeby były pozostałości po kosmetykach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pamiętam że jak odbierałem kiedyś autko z firmy od woskowania (zaraz po kupnie zaszalałem) to wszystko było widać jak na dłoni... każda dziurka biała... muszę zajechać i spytać się czego używają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie pamiętam że jak odbierałem kiedyś autko z firmy od woskowania (zaraz po kupnie zaszalałem) to wszystko było widać jak na dłoni... każda dziurka biała... muszę zajechać i spytać się czego używają...

W sumie jeżeli nawalisz wosku lub czegoś do polerowania w to miejsce to pewnie coś zostanie, ale wolałbym coś takiego, co potem łatwo można usunąć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie co sie dzieje ze sklepem Meguiars'a?

Miałem zamiar zamówić: Quik Clay, DC1, DC2, NXT Wax 2 i niestety dwóch pierwszych produktów nie ma...

Wiem że mają wejść nowe produkty bo już na meguiars.com są, a u nas nie ma ani starych ani nowych.

Dzwoniłem wczoraj i ma być niedługo duża dostawa więc sami czekają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te nowe produkty są lepsze od starej serii????

Kolega właśnie poinformował mnie o jeszcze innym sklepie w którym mogę kupić te starsze kosmetyki.

Dlatego zastanawiam się nad tym czy czekać na nowe czy zamawiać stare.

Nowe czyli Ultimate Compound, ScratchX 2.0 oraz SwirlX są lepszymi produktami i jakby bardziej agresywnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te nowe produkty są lepsze od starej serii????

Kolega właśnie poinformował mnie o jeszcze innym sklepie w którym mogę kupić te starsze kosmetyki.

Dlatego zastanawiam się nad tym czy czekać na nowe czy zamawiać stare.

Nowe czyli Ultimate Compound, ScratchX 2.0 oraz SwirlX są lepszymi produktami i jakby bardziej agresywnymi.

no to zedrę do gołej blachy :kox:

a ta dostawa to kwestia dni czy tygodni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...