Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe


lukaszr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli promocja nie obowiazuje tylko Gracjana to moze ja sie skusze?:decayed:

No po starej forumowej znajomosci i sentymencie do A4 moge oddac za 80/szt z wysylka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany jest kmina jest pytanko.

Jakiś dobry zestaw , w rozsądnych pieniądzachi aby zabezpieczyć lakier przed zimą .... Jakieś mleczko , wosk czy cuś ?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak masz zamiar przygotować lakier przed LSP?

Na zimę fajny jest wosk Collinite 476 albo Finish Kare 1000p

Ale najpierw warto dobrze lakier pod to obrobić

Sent from my Variophone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie. Kolega zapakował glinkę w foliówkę taką ze sklepu. Jak ją teraz oddzielić od glinki ? nie idzie żadnymi sposobami.. na cieplo, na zimno... glinka do wyrzucenia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLO wsadź glinkę do letniej/ciepłej wody na kilka minut, powinno odejść, mi tak papier raz się przykleił i jedyny sposób na odklejenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to już jest mocno pomiętolona z kawałkami folii w środku :D raczej nie do odratowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyciąłem co mogłem ale zostało... To i tak stara glinka no ale zawsze coś..

vario ja też kiedyś na początku zapakowałem tak glinkę, na szczęście tylko na chwilę.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vario teraz i tak nie będę używać bo idzie zima i jedynym zabiegiem będzie prawdopodobnie polerka i bajerki u Ciebie :) a na wiosnę kupię nowe kosmetyki

ps, co polecacie do szarych/wypłowiałych plastików we wnętrzu ? chciałbym odświeżyć plastikowe elementy tunelu, boczki, deskę rozdzielczą itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLO, do czyszczenia plastików Autoglym Interior Car Shampoo a do odświeżenia/konserwacji np. Smartwax Smart Dressing, możemy przetestować jak wpadniesz do mnie, będziesz zadowolony :)

---------- Post dopisany at 23:20 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

wkleję link do kilku kiepskich fotek z mojej ostatniej pracy, czyszczenie i zabezpieczenie kremowej skóry i alcantary z Passata B6, platikowe boczki czyszczone Autoglymem ale fotek brak, fotki nie oddają efektu i zapachu na żywo, użyte Gliptone Gt15 i Gt13 i do plastików Autoglym Interior Car Shampoo

https://picasaweb.google.com/106841398270608020727/TapicerkaB6?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLfxpbW-rJzbrAE&feat=directlink

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będziesz w Poznaniu, dostosuję się, najpierw szampon a potem dressing o zapachu kokosowym, może być satyna albo połysk wg. wymagania :):whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro o 9.50 będę jechał z Poz do Słu

fotele mega zapuszczone, ale ładnie przywróciłeś je do żywych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...