Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Jakie klocki do 2.8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

szukałem ale nie znalazłem jakie polecane sa klocki na przod do a4 b5 2001 2.8V6 i czy mam czujnik. Jak sa zimne to nic nie slychac ale jak troche je rozgrzeje to zaczynaja piszczec i chyba zbliza sie ich koniec.

Opublikowano

dobre klocki to np. ATE, Textar, Ferrodo, z przodu na pewno masz czujnik, ale jak się kończą klocki to kontrolka na FIS-ie już się powinna palić.

Poza tym to nazwij jakoś po ludzku ten temat

Opublikowano
  • Autor

hmm to musze je wyciagnac i sprawdzic czy juz sie koncza ze tak piszcza czy tak juz maja bo nic mi na fisie nie wyskakuje

trw mam za 170 i czy warto je brac czy jednak cos innego co lepiej hamuje :)

Opublikowano

niektóre klocki jak już są bliżej finiszu to zaczynają popiskiwać, u Ciebie może jeszcze aż tak bardzo się nie starły więc do czujnika być może nie doszło. Nie musisz ściągać od zewnątrz zaglądając przez felgę będziesz widział jak grube masz okładziny, a od wewnątrz podjedź do jakieś stacji diagnostycznej i tam na kanale zobaczysz jak wyglądają, ja za podobną cenę jak Ty kupiłem ATE z czujnikiem

Opublikowano

Ate to padaczka

sprawdz tylko czy masz czujniki

jezeli tak to kup TRW ozn. GDB1307

Opublikowano

Dlaczego ATE to padaczka? Czy to nie przypadkiem ATE jest standardowo w A4 montowane?

Co jest z nimi nie tak?

Opublikowano
  • Autor

standart w audi to bosch lub ferodo jak dobrze pamietam

Opublikowano

Nie rozumiem tego, przecież BOSH jest tańsza firma niż ATE.

Co jest nie tak z tymi ATE? Są za miękkie, za twarde?

Opublikowano

Bosch to tak na prawde Pagid

a to ze tansze nie oznacza ze gorsze

co do Ate to nie wypowiadam sie, nie chce aby ktos posadzil mnie o stronniczosc, mam zle doswiadczenia z ta firma I teraz omijam ja z daleka w temacie tarcz I klockow

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

U mnie oryginał to ATE,nawet na kopycie mam wytłoczone ATE,

Opublikowano

mam zle doswiadczenia z ta firma I teraz omijam ja z daleka w temacie tarcz I klockow

nie tylko Ty ;)

Opublikowano

Ja również stosuję TRW i z czystym sumieniem mogę polecić .

Opublikowano

mam zle doswiadczenia z ta firma I teraz omijam ja z daleka w temacie tarcz I klockow

nie tylko Ty ;)

Również się pod tym podpisuję. W poprzednim aucie klocki ATE notorycznie się ścierały bo były zbyt pasowne :thumbdown: Od paru tyg brat jeździ na tańszym i polecanym na forum Boschu i jak ręką odjął. Klocki ładnie chodzą w prowadnicach i żadne kółko samo z siebie się nie grzeje(zaznaczam, że klocki były wymieniane osobno zgodnie ze sztuką).

Opublikowano

Ja również stosuję TRW i z czystym sumieniem mogę polecić .

Ja równiez polecam TRW, mam je od jakiegos roku, bardzo wolno sie scieraja, nie piszczą i nie pylą (felgi sie malo brudzą)

a hampelek jest przyzwoity :)

Opublikowano

Bosch :good:

Opublikowano

Ja jakiś czas temu założyłem na przód Delphi nie pamiętam dokładnego oznaczenia, ale póki co nieźle hamują a do tego dość wolno się ścierają, z tego co pamiętam miały również czujniki, ale niestety musiałem je zdemontować. Generalnie nie widziałem o nich żadnej opini nigdy, ani tu ani nigdzie. Póki co jestem w miare zadowolony, jeszcze tył pozostał.

Opublikowano

opinii na temat Delphi jest na forum sporo, zwykle sa negatywne

Opublikowano

nie widziałem, czemu negatywne Devastation ?

Opublikowano

gwaltownie spada skutecznosc hamowania w miare rozgrzewania sie tarczy i klocka

Opublikowano

Przez około 1,5 miesiąca nie poczułem tego na tych klockach - naprawdę. Jedyne do czego mogę się przyczepić to, to że troszeczke brudzą fele.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.