Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Plastik w audiolach jest badziewny.....


bolsblu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko mi przytrafia się coś takiego, że najpierw psuje się schowek a potem to już seryjnie wszystko?

Miałem a3 i w momencie kiedy schowek padł, w ciągu 4 tygodni wymieniłem wszystkie możliwe elementy wykonane z plastiku.

Teraz mam a4 i padł mi schowek. Żyje w strachu, w przeciągu miesiąca miałem 1 średnią awarie i 3 małe... (co będzie następne????? :no: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszym wrogiem audi jest jego poprzedni właściciel :wink4:

być może on nie szanował auta stąd rózne usterki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coś w tych plastikach jest :przebiegly: Natryśnięte jakąś gumowatą powłoką która się zbyt szybko wyciera :thumbdown: Nie wspomne o wycierających się guzikach i włączniku świateł w b-szustkach. Ale jak komuś to bardzo przeszkadza to niech sprzeda auto i kupi rower :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam się co Ty w tym aucie robisz :decayed: no chyba że masz dzieci :polew: no i żeby żyć w strachu przed plastikami to gruba przesada :gwizdanie: plastiki można też pospawać albo pokleić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastiki można też pospawać albo pokleić :good:

A właśnie, że nie można pospawać. Dzwonie do gościa od spawania i mówie, że zawiasa od schowka mi się urwała a on ' jakie auto?' - audi

"jak audi to nie, 5 lat spawam plastiki i te w audi się ciągną, nie to co w skodzie..." :shocked:

To jest moje 2 audi i te drobne usterki gdzie jakiś plastik się urywa doprowadzają mnie do szału. Doprowadziłem schowek do ładu. Myślę, posprzątam auto po tym zabiegu. Łypie okiem we wlot nawiewu a tam ułamany dzyndzel od przestawiania kierunku powietrza. No rzesz...@#$%

Nawet moja lalka powiedziała, że jak schowek mi poszedł to zaraz się posypie reszta. Ja widze w tym już prawidłowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plastiki można też pospawać albo pokleić :good:

A właśnie, że nie można pospawać. Dzwonie do gościa od spawania i mówie, że zawiasa od schowka mi się urwała a on ' jakie auto?' - audi

"jak audi to nie, 5 lat spawam plastiki i te w audi się ciągną, nie to co w skodzie..." :shocked:

To jest moje 2 audi i te drobne usterki gdzie jakiś plastik się urywa doprowadzają mnie do szału. Doprowadziłem schowek do ładu. Myślę, posprzątam auto po tym zabiegu. Łypie okiem we wlot nawiewu a tam ułamany dzyndzel od przestawiania kierunku powietrza. No rzesz...@#$%

Nawet moja lalka powiedziała, że jak schowek mi poszedł to zaraz się posypie reszta. Ja widze w tym już prawidłowość.

Pewnie lalka jest mala delikatna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszym wrogiem audi jest jego poprzedni właściciel :wink4:

Nie nowość, a tyczy się raczej każdego auta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam rok 95, i póki co jedyny problem z plastikami to ta łuszcząca sie guma ;(, dlatego lampkę w podsufitce już wymieniłem na tą od Passata, a z rączkami będę coś kombinował jak się bardziej wytrą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Ale jak komuś to bardzo przeszkadza to niech sprzeda auto i kupi rower :decayed:"

Nie pomyślałeś że dzięki takiemu podejściu do sprawy producenci mogą wciskać szajs i się nie przejmować jakością ?

Każdy normalny klient wydając więcej kasy na produkt w domyśle lepszy od średniej ma prawo oczekiwać że będzie zadowolony , w przeciwnym wypadku rzeczywiście pewnie kupiłby ,,rower"

Ja w swoim złamałem zawias schowka (pasażera ),urwałem gówienko zamykające trujkąt (na klapie bagażnika ) że nie wspomnę o podłokietniku - jest nawet na ten temat osobny wątek. Dodam że dbam o swoje auto i nie pastwię się nad nim -nie wiem jak to się stało -a byłem trzeźwy.

Mam jeszcze Tojkę z 99r. i tam wszystko jest całe , tak więc i moim zdaniem niektóre plastyki w :audi: są chyba od dostawcy skośnookiego -bynajmniej nie z Japoni.

Nie sugerujcie się fotką kierownica jest solidna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że trafiłeś na felera :(

Nie wiem czy to było do kolegi komosora czy do mnie ale w moim przypadku to jest 2 audi które wkurza mnie plastikami. Wcześniej faktycznie miałem a3 z 96r i zanim kupiłem miała pewnie cofnięty licznik i ja zrobiłem nią tyle, że huhu i w takim aucie rozumiem, że lata i plastik się zmęczył.

Ale teraz?? Albo ten plastik jest specjalnie taki, żeby np. nie palił się łatwo przez co jest bardziej podatny na pękanie albo to jest ostry szajs i koniec. Pękają nawet takie pierdoły jak sterowanie nawiewem w lewo czy prawo jednym palcem obsługa 0 oporów. powinno to chodzic 100 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza to, że mi plastiki z tyłu trzeszczą na dziurach. Ale nie winię za to Audi, tylko ludzi od przyciemniania szyb. Przed wizytą w ich warsztacie nic nie trzeszczało a jak wiadomo plastiki ze słupków i kurtyn powietrznych trzeba ściągnąć żeby ściągnąć inne plastiki blokujące dostęp do tylnej szyby. Coś tam podociskałem, pomacałem ale trzeszczy nadal i tak już zostanie. Może u Ciebie jest podobnie - może to nie wina Audi tylko poprzedniego właściciela, który trzaskał schowkiem albo cholera wie co z nim robił i gdzie wkładał :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi przytrafia się coś takiego, że najpierw psuje się schowek a potem to już seryjnie wszystko?

Miałem a3 i w momencie kiedy schowek padł, w ciągu 4 tygodni wymieniłem wszystkie możliwe elementy wykonane z plastiku.

Teraz mam a4 i padł mi schowek. Żyje w strachu, w przeciągu miesiąca miałem 1 średnią awarie i 3 małe... (co będzie następne????? :no: )

no coś mi się nie chce wierzyć, pierwszy raz słysze takie słowa, tak jak kolega Cristoforo napisał, może to być główną przyczyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że trafiłeś na felera :(

to nie jest feler tylko Audi ma badziewne plastiki

temat o pękającym schowku jest już podwieszony w FAQ wnętrza

http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_schowek_zatrzasniety-t26606.0.html

13 stron tematu o pękającym zawiasie schowka http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_schowek_problemy_pekajacy_zawias_rozwiazanie_problemu-t26422.0.html

pęknięty plastik w podłokietniku to tez prawie standard http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t2950.0.html;highlight=zamek+podlokietnika

Forum prawdę Ci powie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuszcząca się emalia na przyciskach sterowania szybami, uchwytach od drzwi i plastikach użytych do wykończenia wnętrza to problem z którym Audi nie może sobie poradzić od ponad 10 lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łuszcząca się emalia na przyciskach sterowania szybami, uchwytach od drzwi i plastikach użytych do wykończenia wnętrza to problem z którym Audi nie może sobie poradzić od ponad 10 lat...

Ostatnio zamówiłem sobie parę elementów wnętrza i.... są już dobrej jakości! Nie są natryśnięte gumą itp. Normalnie teraz mam ochotę całe wnętrze wymienić :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... pękajacy zawias schowka to nie wina użytego plastiku tylko tłoczka. Odnośnie wycierajacych sie plastików - włącznik świateł, gniazdko zapalniczki itp. zgadzam sie w zupełności - w Audi nie powinno mieć to miejsca. Jedyna pociecha, że dość tanim kosztem i wysiłkiem mozna zawsze zrobić swapa na nowe części pozbawione już tych wad. Ogólnie uważam że wnętrze audi, plastiki spasowanie jest na wysokim poziomie, pomimo kilku wpadek wspomnianych powyżej (zresztą..... czepiam się jak zwykle - jak to mówi moja żona ;P). Szczególnie jak wsiadam do nowych aut typu ford focus II, passat , wszelkich japończyków to w sumie zaczynam doceniać jakośc wykończenia naszych audiczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...