Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

ywnk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez ywnk

  1. Panowie potrzebuje schemat elektryczny foteli kubełkowych Recaro z Rs4 B7, wtyczka zielona i czerwona i ew zółta fotel kierowca / pasażer: Jeśli ktoś ma to bardzo proszę na speedzie o pomoc w ogarnięciu pinów 2,6,7 z czerwonej wtyczki, wydaje mi się ze są od czujnika zajętości siedzenia ale chce się upewnić który pin do czego. HELP
  2. kolego wiadomo, Ty mowisz o klasykach a ja miałem na myśli cały set. z klasyków jeszcze dobre kawałki Royksopp'a : Röyksopp - What Else Is There? Röyksopp - Follow my ruin Röyksopp - Remind me Royksopp - Circuit breaker http://www.youtube.com/watch?v=Ad610X3S9rw
  3. no trochę dziwnie Ci to działa, a robiłeś moda z przeciąganiem kabli od mikrofonu do RNS'a?
  4. Zdecydoawnie polecam album Röyksopp - Back to Mine
  5. dokładnie tak, nie ma co ryzykować, stracisz kase i tylko problemy na głowie się pojawią.
  6. ywnk odpowiedział(a) na Kozi temat w Lifestyle i Hydepark
    no walaczą walczą, ale zobaczyłbyś jak walczy połmetrowy szczupak hehe piękna sprawa
  7. przed wczoraj to był dobry mecz, myslę ze Hiszpanii będzie tym razem Mistrzem
  8. no coś mi się nie chce wierzyć, pierwszy raz słysze takie słowa, tak jak kolega Cristoforo napisał, może to być główną przyczyną.
  9. hehe no dla mnie to ostre przegiecie, drogo jak nigdzie indziej
  10. fura niesamowita, nie wiem czy widzieliście jak przegonił VEYRONA http://www.youtube.com/watch?v=6xX7Ahv8Jrw pod koniec dokładnie widać, to chyba jakieś nitro
  11. ostatnio ceny benzyn też nie są ciekawe, kiedyś 4,40zł za 98, teraz po piątaku latają
  12. http://www.youtube.com/watch?v=Pi7Q2Qv150Y&feature=player_embedded warte przesłuchania
  13. Vectre Garwolińską, granatowa, przyciemniane wszystkie szyby, wersja kombi. Pozdrawiam
  14. dokładnie tak jest!
  15. bardzo przydatny gadzet podgrzewane siedzenia, w zimie dupka nie marznie. Jak ktoś dużo jezdzi w długich trasach to bardzo przydatne zimą.
  16. wg mnie wystarczy najtańszy z biedronki z 4.99zł, różnicy nie ma żadnej, no poza ceną. I to mit że wycieraczki się szybciej zużywają od tych tańszych płynów
  17. Pirelli SnowSport 210, Dunlop 3d albo Continental T830 lub Goodyear UltraGrip 7+
  18. generalnie jezdzę na continentalach Sport contact 2 / 3, nigdy nie było problemu, ciche, dobrze trzymają na zakretach. Godne polecenia
  19. jakbyście chcieli to mam taki komplecik przód tył 312/286mm z AUDI 2.0TFSI 2005 rok, tylko rozstaw śrób sprawdzić i mocowania jarzm.
  20. rób program, dobrze autku zrobi [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________rób program i zmieniaj hamulce, to podstawa
  21. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.