Treść opublikowana przez ywnk
-
kubełki RECARO RS4 potrzebny schemat wtyczek
Panowie potrzebuje schemat elektryczny foteli kubełkowych Recaro z Rs4 B7, wtyczka zielona i czerwona i ew zółta fotel kierowca / pasażer: Jeśli ktoś ma to bardzo proszę na speedzie o pomoc w ogarnięciu pinów 2,6,7 z czerwonej wtyczki, wydaje mi się ze są od czujnika zajętości siedzenia ale chce się upewnić który pin do czego. HELP
-
Muzyka w naszych autkach
kolego wiadomo, Ty mowisz o klasykach a ja miałem na myśli cały set. z klasyków jeszcze dobre kawałki Royksopp'a : Röyksopp - What Else Is There? Röyksopp - Follow my ruin Röyksopp - Remind me Royksopp - Circuit breaker http://www.youtube.com/watch?v=Ad610X3S9rw
-
Speech Dialogue System SDS w RNS E
no trochę dziwnie Ci to działa, a robiłeś moda z przeciąganiem kabli od mikrofonu do RNS'a?
-
Muzyka w naszych autkach
Zdecydoawnie polecam album Röyksopp - Back to Mine
-
Czy wiecie coś o tym sklepie ??!?!?
dokładnie tak, nie ma co ryzykować, stracisz kase i tylko problemy na głowie się pojawią.
-
Wędkarstwo
no walaczą walczą, ale zobaczyłbyś jak walczy połmetrowy szczupak hehe piękna sprawa
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
przed wczoraj to był dobry mecz, myslę ze Hiszpanii będzie tym razem Mistrzem
-
Plastik w audiolach jest badziewny.....
no coś mi się nie chce wierzyć, pierwszy raz słysze takie słowa, tak jak kolega Cristoforo napisał, może to być główną przyczyną.
-
Paliwo po pięć złotych!
hehe no dla mnie to ostre przegiecie, drogo jak nigdzie indziej
-
Prawdziwy Samuraj Nissan GT-R SWITZER P800
fura niesamowita, nie wiem czy widzieliście jak przegonił VEYRONA http://www.youtube.com/watch?v=6xX7Ahv8Jrw pod koniec dokładnie widać, to chyba jakieś nitro
-
Ceny paliwa marzec 2026
ostatnio ceny benzyn też nie są ciekawe, kiedyś 4,40zł za 98, teraz po piątaku latają
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.youtube.com/watch?v=Pi7Q2Qv150Y&feature=player_embedded warte przesłuchania
-
Spotkania na drodze
Vectre Garwolińską, granatowa, przyciemniane wszystkie szyby, wersja kombi. Pozdrawiam
-
[B5 ADP] Wzrasta temperatura po wyłączeniu silnika
dokładnie tak jest!
-
[ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???
bardzo przydatny gadzet podgrzewane siedzenia, w zimie dupka nie marznie. Jak ktoś dużo jezdzi w długich trasach to bardzo przydatne zimą.
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
wg mnie wystarczy najtańszy z biedronki z 4.99zł, różnicy nie ma żadnej, no poza ceną. I to mit że wycieraczki się szybciej zużywają od tych tańszych płynów
-
Polecane opony zimowe
Pirelli SnowSport 210, Dunlop 3d albo Continental T830 lub Goodyear UltraGrip 7+
-
Polecane opony letnie
generalnie jezdzę na continentalach Sport contact 2 / 3, nigdy nie było problemu, ciche, dobrze trzymają na zakretach. Godne polecenia
-
Wymiana hamulców przednich na 312mm
jakbyście chcieli to mam taki komplecik przód tył 312/286mm z AUDI 2.0TFSI 2005 rok, tylko rozstaw śrób sprawdzić i mocowania jarzm.
-
[B5 AFN] Mój projekt "mocy" - proszę o opinie, rady i sugestie
rób program, dobrze autku zrobi [br]Dopisany: 08 Lipiec 2010, 00:07_________________________________________________rób program i zmieniaj hamulce, to podstawa
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:gwizdanie: