Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grafitowa Bestia A4 1.8


Luka3s

Rekomendowane odpowiedzi

Stary i tak sie zalewa i tak, mus to mus :> ... ale rzadko kiedy ktoś da Ci wycisk z taką mocą i w Q i to jest piękne, kiedy sobie z tyłu nakleisz marne 1.6 ( bez obrazy Wojciu ) .. podjeżdżają wielce stuningowane golfy 3 bety 3... i oooooo ! a tu hapsik :D hyhy to jest bezcenne ..

spoko :decayed: jak by nie patrzec to 1,6 wszedzie robi kariere co drugie audi na klapie ma 1,6 :naughty: chyba niedlugo nakleje do siebie ,kazdy bedzie myslal ze dla jaj mam to wlepe a tu... :naughty: najszybszy,najbardziej ekonomiczny, 101konny -1,6TQ V6 :kox::polew:

[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:35_________________________________________________Ja sobie nakleje 1.4 :naughty: 75 kucyków[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 11:35_________________________________________________Ciekawe czy ktoś nie w temacie by wykminił że w audi nie ma takich silników :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jakiś frajer astrą 1,4 czy 1,6 podjechał i mnie wyprzedził na wiadukcie.

Dzieciak się musiał spuszczać, że audice objechał :decayed:

Mi to się nie chce nawet takich ganiać.

hehe ja też takich nie ganiam, chyba że widzę że obok siedzi słit blondi której wielki X man chce pokazać jaką ma maszyne. A podjeżdża nędzą 75konna powiedzmy. Szkoda paliwa na baranków, ale nieraz warto ich posadzić na ziemii. A podjazd do następnych świateł i wymiana spojrzeń po wygranej jest bezcenna i uśmieszek blondyneczki w twoją stronę :naughty: :naughty: :naughty::good: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:26_________________________________________________Mam nadzieje że niedługo nadejdą czasy 1.8T :decayed: ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie patrze co kto ma na klapie bo zazwyczaj widze we wstecznym lusterku jak się oddala :gwizdanie:

:kox:

a co na to drogówka? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieci moje kochane ten temat jest od tego aby chwalić moją Adzie a nie o drogówce :D

jeszcze jakby było co chwalić.. gdyby nie PB to bym to auto lubiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie nakleje 1.4 naughty 75 kucyków

Dopisany: 03 Październik 2010, 11:35Ciekawe czy ktoś nie w temacie by wykminił że w audi nie ma takich silników mysli

tez juz o tym myslałem ale 1.6 mi styknie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...