Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak odroznic rope ?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Mam pytanko takie jak w temacie, a mianowicie jak odroznic rope ? jaki ma kolor jaki ma zapach, smak itd. a pytam sie dlatego ze mam dostep do ropy niewiadomego pochodzenia i nie wiem czy zalac to do baku. Dodam jeszcze ze siedze w Norwegii i glupio by bylo gdyby okazalo sie ze nie zasmakuje to mojemu tdikowi :D thx za odpowiedz

Opublikowano

Tu masz zapach ropy a tu benzyny.

Opublikowano

Wsadź sobie do lodówki(ok 2 stopni)jak się zrobi biała i gęsta to szajs :polew:

Opublikowano

Jeżeli posmakujesz ON zwykły zygasz na 0.5 metra jeżeli łykniesz Ultimate na 2,5metra a po Verwie explodujesz !!! jezeli po łyknięciu jest wszycho bez zmian to kujawski musi być.

Opublikowano

ono grzanek85 Motor :polew: :polew:

Opublikowano

zalej , a jak auto padnie to znaczy że nie ropa :D

nie no tak poważnie to jeżeli jest w drewnianej beczce to shell, jak w plastikowej to BP , jeżeli metalowej to z jety. :polew:

PS. jak jest w kartoniku to neste :polew: :polew:

Opublikowano

humor dopisuje :>.. - pozdrawiam

Opublikowano

Proste nie zalewamy naszych :a4fan: żadnymi zupami, wynalazkami, opałami olejami jadalnymi i niejadalnymi.

Lejemy paliwo TYLKO ze sprawdzonych i pewnch stacji.

A tak na marginesie to czy nie uważacie że w Norwegi to chyba mniej chrczą paliwo ;)

Opublikowano
opałami olejami jadalnymi i niejadalnymi.

no co Ty opowiadasz? :blink: Dobry opal nie jest zly do VP, a Kujawski (BIOESTER) idealnie wspolpracuje z PD

Opublikowano

Hmmm jednak wole nie próbować :)

Opublikowano

ropa jest tłusta i od zapałki sie nie zapali, chyba że nasączysz nią szmatę

benzyna jest "sucha" i dobrze się pali (na tyle dobrze że sugeruję zapalić niewielka ilośc i na otwartym powietrzu)

kujawski się nie pali i lepiej smakuje

Opublikowano

Tu masz zapach ropy a tu benzyny.

Buahahahahahaha :polew:

A nie lepiej sprawdzić na smak ?? :D

Opublikowano

Jeżeli posmakujesz ON zwykły zygasz na 0.5 metra jeżeli łykniesz Ultimate na 2,5metra a po Verwie explodujesz !!! jezeli po łyknięciu jest wszycho bez zmian to kujawski musi być.

ahahahah =DDDD :polew: :polew: :polew: :polew:

ja bez vervy juz exploduje ;d

Opublikowano
niewiadomego pochodzenia

to sie dowiedz skąd pochodzi

Opublikowano

Kujawski jest dobry do frytek i teraz jest nawet promocja w TESCO litr po 3,99zł :>

Opublikowano

A tak na marginesie to z jakich stacji polecacie paliwo do TDI?

Opublikowano

Ja tankuje cały czas na Orlenie i do tej pory zero niespodzianek.

Opublikowano

3 PLN za litr to drogo, 2,50-2,80 masz u nas. :afro:

Opublikowano

głupi temat i głupie odpowiedzi :)temat poszedl w innym kierunku tzn gdzie tankujemy a to juz bylo wiec uwazam ze trza zamknac :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.