Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obtrąbiony Sławek na Rejtana po pizze pewnie jechał... :decayed:

Opublikowano

dzis mocno po 18 na nowym mieście LTM B6 czerwone ...nasze? wpakowałem się przed niego :-)

Opublikowano
  • Autor

dzis mocno po 18 na nowym mieście LTM B6 czerwone ...nasze? wpakowałem się przed niego :-)

tak :) Krzysiek PILOT24 a ja dzis w telewizji widzialem adamooo :gwizdanie:

http://www.youtube.com/watch?v=bgcrqb9OKe0

2 sekunda :decayed:

Opublikowano

dzis mocno po 18 na nowym mieście LTM B6 czerwone ...nasze? wpakowałem się przed niego :-)

tak :) Krzysiek PILOT24 a ja dzis w telewizji widzialem adamooo :gwizdanie:

Nom było by następne odszkodowanie z AC. :confused4::wallbash: :wallbash: :wallbash: Pozdro.

Opublikowano

Nom było by następne odszkodowanie z AC. :confused4::wallbash: :wallbash: :wallbash: Pozdro.

Dobra bora potem wszystkich wpuściłeś co za mną jechali :P pozdro :-)

aaa wczoraj rano w Przybyszówce... RSR... czyżby szogun0 ? nie jestem pewien bo nie poznałem za krótko mi mignał z naprzeciwka na Dębickiej . pozdro :-)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

:> :hi:nie jestem pewien ale chyba wrclaguna na lwowskiej w stronę Łańcuta dziś ok 06.37 było ciemno . ps. wolno a4 nie leciało powoli się unosiło w górę do lotu hi :good:

Opublikowano

a ja myślałem że już odlatujesz pozdrowionka

Opublikowano
  • Autor

Wczoraj 17.45 szogun0 :decayed: razem tankowalismy na BP na rogu Rejtana i Powstancow :kox:

Opublikowano

hmm wczoraj wczoraj pod redutą Ciemne B5 rej: KNS :mysli: chOoj go wie kto to ale widziany :D

Naklejka na dupsku ;]

Opublikowano

hmm wczoraj wczoraj pod redutą Ciemne B5 rej: KNS :mysli: chOoj go wie kto to ale widziany :D

Naklejka na dupsku ;]

ja też widziałem kiedyś tam pod Tesco ...

Opublikowano

jesli sie nie myle to juz widzialam kilka razy ten samochod.. ale to chyba nikt znajomy? :mysli:

Opublikowano

jesli sie nie myle to juz widzialam kilka razy ten samochod.. ale to chyba nikt znajomy? :mysli:

ja nie zam ale może spotyka się na spotach nie w rze tylko nowym sączu

Opublikowano

Srebrna A4 B6 na rzeszowskich numerach i obok niej srebrna A6 C5 po lekkich modach , podczas tankowania na stacji Shell przy Powstańców Warszawy, kto się ujawni :hi:

Opublikowano

dziś o 15-25 na podkarpackiej widziany PILOT24 ;) pozdro :hi:

i pozdro dla kolegi z czarnego sedana B5 RBR XXMS który stał pod Tesco w Brzozowie :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

dziś o 15-25 na podkarpackiej widziany PILOT24 ;) pozdro :hi:

i pozdro dla kolegi z czarnego sedana B5 RBR XXMS który stał pod Tesco w Brzozowie :hi:

Te korki :confused4:

Pozdrowionka

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

widziany wrclaguna dziś ok 12-13 wylotka na zaporkę :rolleyes: :rolleyes:

Opublikowano

hmm wczoraj wczoraj pod redutą Ciemne B5 rej: KNS :mysli: chOoj go wie kto to ale widziany :D

Naklejka na dupsku ;]

hmm ciekawe.sedan czy awant?na spoty nie jezdzi. :mysli:

Opublikowano

widziany wczoraj GM na parkingu obok domciu ... :gwizdanie: :polew: przydałby się go przepalić a4 i ją rozgrzać :notworthy:

Opublikowano

widziany wczoraj GM na parkingu obok domciu ... :gwizdanie: :polew: przydałby się go przepalić a4 i ją rozgrzać :notworthy:

wczoraj odpoczywała przepalane i jeżdżone jest codziennie :polew: , a co do grzania to właśnie grzałem wczoraj z Sławkiem :notworthy::decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.