Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: tak się składa że to znajoma mojej kumpeli ale jak już kiedyś wpspominałem ale nie była raczej zainteresowana ...

Pozdro dla kolegi TeżFAkt ale już rozmawialiśmy przez CB .....

Opublikowano
:hi:

Pozdro dla kolegi TeżFAkt ale już rozmawialiśmy przez CB .....

Ponownie pozdrawiam :D

Opublikowano

Widziany kolega w B6 Avant SObota Z samego rańca ok 7.40 ramy klubowe RJA .... w okolicy Przworsk-Mirocin na trasie Czanny jak mucek :naughty: zaciemniony Pozdrawam

Opublikowano

to pewnie nie ja :P w tych rejonach byłem dopiero po 19 :decayed: , a chyba wiem o kogo chodzi bo ja w Jarosławiu są 3 audiole w czarnymi szybami :decayed:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

Widziany kolega w B6 Avant SObota Z samego rańca ok 7.40 ramy klubowe RJA .... w okolicy Przworsk-Mirocin na trasie Czanny jak mucek :naughty: zaciemniony Pozdrawam

o ile się nie mylę to ja :decayed: jeżeli pojazd miał niebieskie światła ledowe :decayed: o to link http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/all-b6-audi-a4-b6-avant-19-tdi-131-kochane-ciasteczko-267414/index6.html :decayed: , nie zauważyłem cię w trasie ale dziękuję za postrzeganie i również pozdrawiam :decayed:

Opublikowano

Ja codziennie widuje A4 B5 stoi pod RARR przy ul. Szopena 51 wcześniej była na tarnowskich blachach teraz jest na RZ oczywiście ma ramki klubowe

Opublikowano
Ja codziennie widuje A4 B5 stoi pod RARR przy ul. Szopena 51 wcześniej była na tarnowskich blachach teraz jest na RZ oczywiście ma ramki klubowe

Zostałem zdemaskowany, wszystko się zgadza :) Pozdrawiam

p.s wcześniej była na tarnobrzeskich ;)

Opublikowano

Dzisiaj o 9 na wlocie do Rzeszowa od Tyczyna R7 JAREK :hi:

Opublikowano

ooo... a Ty mi umknąłeś Maciek , czym jechałeś ? :kwasny:

Opublikowano

dziś około południa A4 Sedan na tablicach RZE na Ul.Sokoła z ramkami klubowymi

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Tommy jestem tam codziennie mniej wiecej okolo 11"00 godziny moim zółtym tramwajem :grin:

Ja codziennie widuje A4 B5 stoi pod RARR przy ul. Szopena 51 wcześniej była na tarnowskich blachach teraz jest na RZ oczywiście ma ramki klubowe

Zostałem zdemaskowany, wszystko się zgadza :) Pozdrawiam

p.s wcześniej była na tarnobrzeskich ;)

Opublikowano
ooo... a Ty mi umknąłeś Maciek , czym jechałeś ? :kwasny:

Umknąłem Ci pewnie dlatego, że jechałem Citroenem C4 żony :wink:

Opublikowano

rej RBI dzisiaj przez Wojtkówkę pedził kobieta kierowała, mężyczyzna obok ramki klubowe, czyje to ?

Opublikowano

Medok1980 dzisiaj koło 7.20 na Wita Stwosza albo się mylę.

Opublikowano

aleś mnie wypatrzył :brawo:

Opublikowano

Widziany slimaczek89rz na powstańców śląskich po 18. Omijałeś czerwone A4 bv5 a po drugiej stronie koło domu stał mój avant:decayed:

Jak ruszałeś ze świateł czerwony Ci mrugał :grin::wink:

Opublikowano

Wiem wiem, dziewczyna mi mówiła że stałeś, mignąłem awaryjnymi:wink:

Opublikowano

a jaką masz barwę xenona?? 6000K?? bo z daleka daje po oczach.. hehe:decayed:

Opublikowano

Hmmm dziwne, miałem ostatnio kontrolę i nic się nie czepiali i nikt mi jeszcze nie mówił że daje po oczach. A barwa to 4300

Wysłane z mojego HTC Vision

Opublikowano

Wymierzony Wrclaguna o godzinie 11-30 w miejscowości Krasne ,koło komisu gdzie stoi helikopter ,a4b8 ramki klubowe :wink: , machałem zbyt za późno a po za tym mam przyciemnione wszystkie szyby , pozdrawiam

Opublikowano

Z daleka wydawało mi się ze dość mocno na fioletowa dawały ale z bliska bylo całkiem inaczej...hehe

Ja nie dawno miałem kontrole i też się nie czepiał o xenon choć nie mam spryskow:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.