Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość harry19-19

to pewnie nie ja :P w tych rejonach byłem dopiero po 19 :decayed: , a chyba wiem o kogo chodzi bo ja w Jarosławiu są 3 audiole w czarnymi szybami :decayed:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:24 ----------

Widziany kolega w B6 Avant SObota Z samego rańca ok 7.40 ramy klubowe RJA .... w okolicy Przworsk-Mirocin na trasie Czanny jak mucek :naughty: zaciemniony Pozdrawam

o ile się nie mylę to ja :decayed: jeżeli pojazd miał niebieskie światła ledowe :decayed: o to link http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/all-b6-audi-a4-b6-avant-19-tdi-131-kochane-ciasteczko-267414/index6.html :decayed: , nie zauważyłem cię w trasie ale dziękuję za postrzeganie i również pozdrawiam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie widuje A4 B5 stoi pod RARR przy ul. Szopena 51 wcześniej była na tarnowskich blachach teraz jest na RZ oczywiście ma ramki klubowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja codziennie widuje A4 B5 stoi pod RARR przy ul. Szopena 51 wcześniej była na tarnowskich blachach teraz jest na RZ oczywiście ma ramki klubowe

Zostałem zdemaskowany, wszystko się zgadza :) Pozdrawiam

p.s wcześniej była na tarnobrzeskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś około południa A4 Sedan na tablicach RZE na Ul.Sokoła z ramkami klubowymi

---------- Post dopisany at 20:21 ---------- Poprzedni post napisany at 20:20 ----------

Tommy jestem tam codziennie mniej wiecej okolo 11"00 godziny moim zółtym tramwajem :grin:

Ja codziennie widuje A4 B5 stoi pod RARR przy ul. Szopena 51 wcześniej była na tarnowskich blachach teraz jest na RZ oczywiście ma ramki klubowe

Zostałem zdemaskowany, wszystko się zgadza :) Pozdrawiam

p.s wcześniej była na tarnobrzeskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo... a Ty mi umknąłeś Maciek , czym jechałeś ? :kwasny:

Umknąłem Ci pewnie dlatego, że jechałem Citroenem C4 żony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rej RBI dzisiaj przez Wojtkówkę pedził kobieta kierowała, mężyczyzna obok ramki klubowe, czyje to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany slimaczek89rz na powstańców śląskich po 18. Omijałeś czerwone A4 bv5 a po drugiej stronie koło domu stał mój avant:decayed:

Jak ruszałeś ze świateł czerwony Ci mrugał :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm dziwne, miałem ostatnio kontrolę i nic się nie czepiali i nikt mi jeszcze nie mówił że daje po oczach. A barwa to 4300

Wysłane z mojego HTC Vision

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

Wymierzony Wrclaguna o godzinie 11-30 w miejscowości Krasne ,koło komisu gdzie stoi helikopter ,a4b8 ramki klubowe :wink: , machałem zbyt za późno a po za tym mam przyciemnione wszystkie szyby , pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z daleka wydawało mi się ze dość mocno na fioletowa dawały ale z bliska bylo całkiem inaczej...hehe

Ja nie dawno miałem kontrole i też się nie czepiał o xenon choć nie mam spryskow:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...