Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Widziane dziś na ul.Sikorskiego (kier.Tyczyn) czarne A4 B6 Avant blachy RZE LG... ramki klubowe:hi:

Hehe jechałem dzisiaj w stronę Tyczyna i z powrotem (z resztą jak co dzień po 2x); mam ramki i numery RZE LG.. :naughty: ale mój to sedan atlas grau mettalic :wink:

Bardzo możliwe że to sedan,zauważyłem cię (ramki klubowe i blachy) w ostatniej chwili :kox: A nie zdążyłem już popatrzeć w lusterko bo musiałem pompowować płyn do zacisków hamulcowych :grin::grin:

Mam tak usyfione auto :facepalm: , że rzeczywiście mogłeś kolory pomylić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19

a ja widziałem WRClaguna na stacji benzynowej statoil na Kraczkowej :decayed: jechał audziolą a3 , a nawet wymieniliśmy parę zdań :)) Pozdrawiam kierownika:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji jak dobrze widze masz kapcie Toyo? Co to za model ? Bo przymierzam sie do kupna Toyo Proxes T1R ale slyszalem ze sie dość szybko scierają... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 sezony na jednych kapciach ładny wynik . Ja kupiłem nowe yokohamy na początku zezonu i zostało może 40% opon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja widziałem WRClaguna na stacji benzynowej statoil na Kraczkowej :decayed: jechał audziolą a3 , a nawet wymieniliśmy parę zdań :)) Pozdrawiam kierownika:hi:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem kumulację. Około godz 11 w Trzebownisku Biały avant RLA...., około 20:30 na ul. Wyzwolenia czarny avant RZ 27...... i około 22 również w Trzebownisku przemknął obok mnie srebrny sedan niestety nie dopatrzyłem numerów wszystkie 3 sztuki z ramkami klubowymi pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek oraz Dwóch Innych kolegów na mini spocie - Podpromie :decayed:

Tomuś, czy mi się wydawało czy Twoje 1.8 turbo chciało zmieszać moje TDI na moście zamkowym bo cosik za bardzo przyspieszyłeś :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek oraz Dwóch Innych kolegów na mini spocie - Podpromie :decayed:

Tomuś, czy mi się wydawało czy Twoje 1.8 turbo chciało zmieszać moje TDI na moście zamkowym bo cosik za bardzo przyspieszyłeś :chytry:

tiaaa tylko z moim zawieszeniem chcialo mi kierownice wyrwac :facepalm::grin: musze zmienic zawiechce z przodu na cos porzadnego bo nie da sie jezdzic:facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziany ciemny avant B6 pod Europą z Niska...ramki klubowe

---------- Post dopisany 23-02-2014 at 03:58 ---------- Poprzedni post napisany 17-02-2014 at 14:38 ----------

Dziś widziny ciemny sedan b5 RPZ ramki klubowe..pod hotelem riviera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego avanta b6 RLA:decayed: w tamtym tygodniu też Cię widziałem jak jechałeś obok strzechy w kierunku na Rz:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem kumulację. Około godz 11 w Trzebownisku Biały avant RLA...., około 20:30 na ul. Wyzwolenia czarny avant RZ 27...... i około 22 również w Trzebownisku przemknął obok mnie srebrny sedan niestety nie dopatrzyłem numerów wszystkie 3 sztuki z ramkami klubowymi pozdrawiam.

Ten koło godz. 22 to ja :wink: wracam z pracy o tej porze. Ponadto widziałem Cię w Trzebownisku w którąś niedzielę przed południem. Mieszkasz Wieśku gdzieś w okolicy?

Dzisiaj też Cię wypatrzyłem w Rzeszowie ok. 11 na rondzie Jana Pawła II :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o godz. 17.20 na Powstańców Warszawy w Rzeszowie (w stronę Krakowa) widziany jasny Avant B6 RLU 44..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego avanta b6 RLA:decayed: w tamtym tygodniu też Cię widziałem jak jechałeś obok strzechy w kierunku na Rz:wink:

to chyba o mnie chodzi ;-)

ja zadko nia jezdze, czesciej moja Dziewczyna, tak jak z reszta w sobote - mowilem zeby mrugnela Koledze ;-)

pozdro! :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana czarna B6 Avant na podrzeszowskich blachach RZE z dwururką i ramkami klubu w czwartek 27.02 w Boguchwale, zajeżdżał pod Stokrotke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...