Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Widziane dziś A4 b5 sedan, granatowy z ramkami klubowymi, koło 10:30 pod kościołem na Słocinie ;) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziana dzisiaj, przed godziną 8 rano, na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie, ładna czerwona Audi A4 B6 Avant z ramkami klubowymi, nr rej RKR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przed 9 na ul. Sikorskiego w stronę Rzeszowa - R7 Jarek

Również w tych okolicach, skręcił na Zalesie Kolega w B5 sedan z ramkami klubowymi i blaszkami LTM.....

Wczoraj ok. 21.40 na skrzyżowaniu obok skarbca Kolega w srebrnej B5 z ramkami klubowymi i blaszkami RZ... J05 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie mieszkam w Łące

Dziś miałem kumulację. Około godz 11 w Trzebownisku Biały avant RLA...., około 20:30 na ul. Wyzwolenia czarny avant RZ 27...... i około 22 również w Trzebownisku przemknął obok mnie srebrny sedan niestety nie dopatrzyłem numerów wszystkie 3 sztuki z ramkami klubowymi pozdrawiam.

Ten koło godz. 22 to ja :wink: wracam z pracy o tej porze. Ponadto widziałem Cię w Trzebownisku w którąś niedzielę przed południem. Mieszkasz Wieśku gdzieś w okolicy?

Dzisiaj też Cię wypatrzyłem w Rzeszowie ok. 11 na rondzie Jana Pawła II :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slimaczek89rz widziany wczoraj o 17 na ul. Paderewskiego ;). Rozmijalismy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możliwe mozliwe:decayed:

Dziś po 17 widzane czarne/granatowe b6 avant RJA a wysokości auchana:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
A możliwe mozliwe:decayed:

Dziś po 17 widzane czarne/granatowe b6 avant RJA a wysokości auchana:wink:

jak mocno świeciły bixenony i miało wszystkie szyby przyciemnione i 2x rurki wydechowe to ja :hi: przyznaję się, a Cię nie widziałem , gdzieś ty był :eusathink: , dzisiaj tez będę

pozdro kierownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjeżdżałem z auchana i lecieliśmy obaj w kierunku na łańcut. Od razu Cię zauważyłem w lusterku po tych bixach:decayed: nie jestem pewien ale chyba światła Ci nie świeciły z tyłu:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość harry19-19
Wyjeżdżałem z auchana i lecieliśmy obaj w kierunku na łańcut. Od razu Cię zauważyłem w lusterku po tych bixach:decayed: nie jestem pewien ale chyba światła Ci nie świeciły z tyłu:eusathink:

jak światła nie świeciły w tyłu to miałem ledy niebieskie włączone w przodu :decayed: oszczędzam na akumulatorze :grin: , a po za tym dzięks za to że mnie namierzyłeś :wink: , następnym razem będę bardziej rozglądał się pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziane wczoraj granatowe b5 w sedanie RKR chyba, pod tesco obok suki:decayed: pare minut później tomekhxc na zaporze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziane wczoraj granatowe b5 w sedanie RKR chyba, pod tesco obok suki:decayed: pare minut później tomekhxc na zaporze:wink:
:hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany tomekhxc Niedziela w Grzesznikach ? ale nie jestem pewien ok godziny 15 :00

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Kolega RBR A4 B5 sedanik wylatywał z bocznej w brzozowie w niedzielę 2 marca ok 11 a 12 po czym skręcił w okolice biedrony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany tomekhxc Niedziela w Grzesznikach ? ale nie jestem pewien ok godziny 15 :00

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Kolega RBR A4 B5 sedanik wylatywał z bocznej w brzozowie w niedzielę 2 marca ok 11 a 12 po czym skręcił w okolice biedrony

Wjechał samochodem do lokalu :D ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktulanie czyli godzina 11.00 pod szkola jezykow w Rzeszowie na Jablonskiego stoi niebieska A4 w sedanie na blachach Rze :wink: stoimy obok siebie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany tomekhxc Niedziela w Grzesznikach ? ale nie jestem pewien ok godziny 15 :00

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

Kolega RBR A4 B5 sedanik wylatywał z bocznej w brzozowie w niedzielę 2 marca ok 11 a 12 po czym skręcił w okolice biedrony

raczej nie bo w niedziele nigdzie nie bylem :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj koło 9.00 ustrzeliłem avanta B7 który wyjeżdżał z Zygmuntowskiej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...