Skocz do zawartości
IGNOROWANY

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

czasem ktoś wczoraj szarą/grafitową b6 nie był na forcie XV borek na Siedliskach??

Jeżeli chodzi Ci o te Siedliska k/Lubeni to ja tam jestem codziennie więc może to mnie widziałeś, z tym że mój kolorek to atlasgrau metallic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem ktoś wczoraj szarą/grafitową b6 nie był na forcie XV borek na Siedliskach??

Jeżeli chodzi Ci o te Siedliska k/Lubeni to ja tam jestem codziennie więc może to mnie widziałeś, z tym że mój kolorek to atlasgrau metallic :wink:

koło Przemyśla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilot widziany dziś po 14 na mieście:wink:

Też cię w otatnim momęcie dostrzegłem.

Nie za mocno moje DRL świecą??

Pozdrawiam.

---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:22 ----------

:wink: Pilocik dziś ok 16.20 śmgał na chatę pozdro ...

A nie widziałem Cię.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla Kolegi, jadącego dzisiaj ok 17-18 w Lesku ul. Piłsudskiego granatowym sedanem B5 :decayed: trochę za późno zauważyłem ramki żeby mrugnąc etc :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ok 14 na Powstańców Warszawy srebrne b5 blachy R... nie pamiętam ale spoiler na klapie był i ramki klubowe :wink:

później ok 15:40 na trasie Tarnów Rzeszów w stronę Rzeszowa szare B5 avant polift na blachach L... nie pamiętam ale kolega miał specyficzne felgi i bata z CB na dachu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15.30 na wlocie do Rzeszowa od strony Tyczyna, RZE LG36 , sedanik B6 :hi:z ramkami :wink:

Gdzieś Cię Jarku przeoczyłem :wink: Pozdrawiam!

---------- Post dopisany 31-08-2013 at 09:46 ---------- Poprzedni post napisany 30-08-2013 at 21:20 ----------

Dzisiaj 9:15 na ul. Ciepłowniczej czarna B6 Avant (chyba 2.5TDI) z ramkami klubowymi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na parkingu pod M1 w Zabrzu czarne B6 w avancie na klubowych ramkach, numery RP 335** :wink:

Pozdro dla kierownika/kierowniczki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj około 17 na "małej" obwodnicy czarna B5 TDI w sedanie z ramkami klubowymi i numerami RP..... Pozdrowionka dla Kolegi i jego pięknej pasażerki :wink:

---------- Post dopisany 03-09-2013 at 20:59 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2013 at 21:10 ----------

Dzisiaj ok. 16.30 w Tyczynie czarna B7 Avant z ramkami klubowymi nr RZ....C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około godziny 13 Radimm koło POLCAR w Lesku, podczas mojej walki z slalomem na motocyklu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

około godziny 13 Radimm koło POLCAR w Lesku, podczas mojej walki z slalomem na motocyklu :D

pozdro MakiGS :wink: powodzenia z tym motorem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj koło ,,Autosanu '' widziany chyba Radimm blachy RLS W...

tak, mnie widziałeś :wink: pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...