Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

godz 12.30 rondo w Lesku granatowy AVANT B5 rej. RLS W.... z naklejką klubową na klapie po prawej stronie pod [1.9 TDI]

Opublikowano

Wczoraj godz. 0.30 osiedle przy ul. Ustrzyckiej- czerwone B5 Avant na słusznej feldze :wink: i na blachach RP..... z naklejką klubowa na klapie

Opublikowano

Ktoś od Nas jeździ beemeką w qp na blachach LZ czy LW ? dzisiaj mnie obtrąbiło i mrugało awaryjnymi na Rejtana :decayed:

no i ostatnio chyba MATI na obwodnicy :cygaro:

Opublikowano

A ja mieszkam na Słocinie w okolicy skrzyżowania:decayed:

Opublikowano

Jestem na słocienie co drugi dzień i nikogo nie widuje tam:decayed:

Opublikowano

w piątek w godzinach pomiędzy 17-30 a 18-15 na rodzie w Krośnie aż do Dukli jechała cały czas za mną audzica nr rej RKR dalej nie pamiętam ale całkiem podobna do mojej pozdrawiam P.S kolego szkoda że nie zatrzymałeś się na stacji benzynowej w Dukli :whistling: POzdrawiam.....

Opublikowano

no i ostatnio chyba MATI na obwodnicy :cygaro:

SIXU 2 razy jednego dnia :D rano na obwodnicy , kilka godzin później na rejtana :D

Opublikowano

m. Lesko ul. Smolki godz. ok 18.00 B5 na wielkiej feldze RLS ... 281 z ramkami klubowymi czyje to wozidełko :P

Opublikowano
m. Lesko ul. Smolki godz. ok 18.00 B5 na wielkiej feldze RLS ... 281 z ramkami klubowymi czyje to wozidełko :P

jak czarne B5 avant to moje, mieszkam w Lesku od soboty u nowej żony :decayed:

Opublikowano

na smolkach? prawie po sąsiedzku jakieś 400m od tego bloku mieszkam :)

Opublikowano
na smolkach? prawie po sąsiedzku jakieś 400m od tego bloku mieszkam :)

Si :decayed: Witam sąsiada :wink::hi:

Opublikowano

Pozdrawiam kolegę z ciemnego avanta B6 RLA, dzisiaj w Łańcucie ok. 9.30

Opublikowano

Widziany Wrclaguna na rondzie po Auchan, w chyba środę ok 17 i dziś z rańca pod ZUS i na Lwowskiej pozdrawiam ps. ładne Neonki :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

sobota koło 10:00 granatowy avant z ramkami b5 na górce za Zagórzem widziany :-)

Opublikowano

wczoraj chyba żabcia na obwodnicy ok 17-19 wczoraj b5 Avantik ,

dziś B6 Avant Czarny na ramkach w centrum Jarosławia

Opublikowano
sobota koło 10:00 granatowy avant z ramkami b5 na górce za Zagórzem widziany :-)

kłaniam się :hi:

Opublikowano
wczoraj chyba żabcia na obwodnicy ok 17-19 wczoraj b5 Avantik ,

dziś B6 Avant Czarny na ramkach w centrum Jarosławia

jeżeli nr rej to 240.. to przyznaję się to ja :)

Opublikowano

Lesko koło orlika na ul. Słowackiego około godz 18-19 ciemne audi a4 b5 sedan ramki klubowe nr rej. RBI naklejki lewy bok mała szybka z tyłu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.