Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
nie to napewno nie ja ja bylem w robocie...:P

Chyba muszę przestać pić :wink:

no co Ty Maciek :shock3:

:grin:

Opublikowano
nie to napewno nie ja ja bylem w robocie...:P

Chyba muszę przestać pić :wink:

no tak to bylem ja:) ale ucieklem z roboty zalatwiac prywatne sprawy:naughty:

Opublikowano

Auto pamiętam z ostatniego spotu więc pomylić nie mogłem; no to myślę nie ma innego wyjścia jak tylko takie że zaczynam mieć zwidy :wink: Uspokoiłeś mnie :decayed:

---------- Post dopisany at 17:01 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

nie to napewno nie ja ja bylem w robocie...:P

Chyba muszę przestać pić :wink:

no co Ty Maciek :shock3:

:grin:

Mówisz żeby nie przestawać :naughty:

Opublikowano

Czarne b6 sedan 3,0v6 quattro obniżona na pieknych felgach z ramką klubową widziana dzisiaj w Brzozowie.

Opublikowano

Czyje A4 B8 tdi avant stoi w warsztacie na ul Sowińskiego w Łańcucie, wczoraj wlasnie byłem u kumpla, ramki klubowe są ;):naughty:

Opublikowano
Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

Opublikowano

Dziś po 18 WRC stołował się w mcdonaldzie:decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dziś po 18 WRC stołował się w mcdonaldzie:decayed:

Małe lody były :wink:

Opublikowano

2 auta za Tobą stałem:wink::wink:

Opublikowano

A ja chyba mijalem sie z Toba na podwisloczu kolo 18.10 o ile czarna b5 jechales w str zapory ? Slimak

Opublikowano

NIe, to nie ja. Ja mam sreberko:wink:

Opublikowano

No to klops bo to byla czarna b5 z naklejkami:)

Opublikowano

się cieplej zrobiło i się ludzie widywać zaczynają :-) a duża ta naklejka była? czy sam adres www ?

Opublikowano

oj nie pamietam:D ale chyba duza po prawej str klapy ale ramek klubowych nie uwidzialem:decayed:

Opublikowano

może to ja :-) ale wczoraj chyba z 6 klubowych a4rek widziałem a jechałem jakoś po 18 do mcdonalda podwisłoczem :-)

Opublikowano
Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

Opublikowano

Czarny sedan b5 na zielonych felgach, rejestracja RLA rameczki klubowe, widziany dziś ok.11 w Kraczkowej:wink:

Opublikowano
Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

hej hej a jest stacja Orlen przed wjazdem do Dukli w stronę Barwinka :):D znam tę drogę na pamięć

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

hej hej a jest stacja Orlen przed wjazdem do Dukli w stronę Barwinka :):D znam tę drogę na pamięć

odnośnie stacji lotos to fakt nie ma tam żadnej stacjii , pewnie to chodzi o Jasionce pod Rzeszowem

Opublikowano
Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

hej hej a jest stacja Orlen przed wjazdem do Dukli w stronę Barwinka :):D znam tę drogę na pamięć

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

hej hej a jest stacja Orlen przed wjazdem do Dukli w stronę Barwinka :):D znam tę drogę na pamięć

odnośnie stacji lotos to fakt nie ma tam żadnej stacjii , pewnie to chodzi o Jasionce pod Rzeszowem

Orlen jest przeważnie tam nalewam,bo mieszkam niedaleko.Czemu na pamięć znasz, jeżdzisz na Słowację.

Opublikowano
Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

hej hej a jest stacja Orlen przed wjazdem do Dukli w stronę Barwinka :):D znam tę drogę na pamięć

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:50 ----------

Dzisiaj na Lotosie w Jasionce ok 14 B6 Avant z ramkami...

ps. super kolorek :good:

hej hej w której Jasionce koło Rzeszowa czy koło dukli pod Krosnem ???

W Jasionce koło Dukli nie ma żadnej stacji CPN.

hej hej a jest stacja Orlen przed wjazdem do Dukli w stronę Barwinka :):D znam tę drogę na pamięć

odnośnie stacji lotos to fakt nie ma tam żadnej stacjii , pewnie to chodzi o Jasionce pod Rzeszowem

Orlen jest przeważnie tam nalewam,bo mieszkam niedaleko.Czemu na pamięć znasz, jeżdzisz na Słowację.

nie jeżdzę na Słowację tędy , jeżdziłem do panny której starałem się przez ponad rok widywaliśmy się 2 razy w tygodniu chociaż kilometry są ponad 130km/h w jedną stronę ,poświęcałem każdą wolną chwilę no i co nie wyszło:facepalm: no cóż takie życie niestety trudno:kwasny: , ostatnio tam byłem audicą jakieś 2 miechy temu dosłownie dniu kobiet , też tam tankowałem przed Duklą i kupowałem tigera jak wyjeżdzałem po spotkaniu o 4 rano żeby do pracy zdążyć heh , a i co kolego nie pamiętam jaka to miejscowość była ale to chyba Kombornia czy jakoś tak jest tam taka zielona stacja benzynowa , nie polecam Ci tam jeść w tym barze mają tam zgniłe żarcie , żle potem czułem się pewnie zatrucie dostałem ;/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.